fbpx
Життя

Двері зламали сусіди, коли почули запах газу, викликали швидку і тепер Ольга Василівна в лікарні. Додому йти боїться, бо розуміє, що внук уже ні перед чим не зупиниться, а в поліцію заяву писати не стала

Вона тихо лежала, відвернувшись обличчям до стіни, нічого не просячи, і не чекаючи ні від кого допомоги. Опинившись в палаті, вона не промовила ні звуку. Іноді здавалося, що вона вже не тут.

Ольга Василівна виховувала онука одна, він був єдиною радістю її життя. Вона ні в чому йому не відмовляла, поки був маленький, купувала кращі іграшки, водила на секцію з боксу. Джерело

Коли підріс, зібрала весь двір, щоб проводити його в армію. Відслуживши, він вирішив відпочити і засів удома на дивані. Бабуся, шкодуючи онука, намагалася посмачніше нагодувати і одягнути цього бугая. Вона отримувала пенсію і підробляла – мила підлогу в найближчій їдальні. А Славочка пив пиво, ходив по гостях і тягав в квартиру всяких дівок. Правда, вони швидко зникали, – кому потрібне таке диво?

Незабаром він зв’язався з паганою компанією, і квартира Ольги Василівни перетворилася на кубло. Поступово з квартири зникла вся побутова техніка, потім ірод почав продавати нехитрий скарб і невигадливі прикраси бабусі. Вона смиренно зносила все, навіть коли він піднімав руку і мовчала, коли він відбирав у неї пенсію.

В черговий раз, вимагаючи у неї 200 гривень і отримавши відмову, цей покидьок побив її ногами, включив газ і пішов, грюкнувши дверима.

Двері зламали сусіди, коли почули запах газу, викликали швидку і тепер Ольга Василівна в лікарні. Додому йти боїться, бо розуміє, що внук уже ні перед чим не зупиниться, а в поліцію заяву писати не стала …

Читайте також: Я стала помічати, що чоловік від мене ховає гроші, часто затримується на роботі. І тут я вирішила створити сторінку в соціальних мережах, на вигадане ім’я, щоб розкусити зрадника. Це був початок кінця

Дивуюся вселенської любові таких ось бабусь, які закривають очі на витівки улюблених чудовиськ. Вона давно повинна була заявити на нього в поліцію, вигнати з квартири і поміняти замки.

Це закономірний підсумок любові, схожою на хворобу, коли закривають очі на все, навіть на те, що стали просто приставкою – роботом, який справно годує і дає гроші.

You cannot copy content of this page