fbpx

Дві найважливіші вечірні молитви, які потрібно читати хоч один раз перед сном,мпід час Великого Посту, особливо у цей непростий час.

Дві найголовніші вечірні молитви під час Великого Посту.

Молитва – це допомога в нашому житті, розмова з Богом, забуття всього земного, сходження до небес, молитвою ми наближаємось до Бога.

Молитва 1 під час Великого Посту

Сила Твоєї любові нехай виявиться більшою від зла, що нам загрожує.

Хай вона буде більшою за гріх – більшою за безліч гріхів, які дедалі зухваліше привласнюють собі право бути частиною життя людей і суспільства.

Коли ж по­вітря серця чисте, то ніщо вже не перешкоджає сяяти в ньому божественному Ісусовому світлу, якщо лишень ми не пиша­тимемося марнослав’ям.

Нехай сила хреста Твого, о Христе, подолає батька всякого гріха, якого звуть «князем світу цього»!

Бо Ти хрестом і Страстями своїми відкупив світ! Амінь.

(св. Йоан Павло II)

Молитва 2 Вечірня. Це – час каяття, роздумів і молитви.

У період Великого посту рекомендується не тільки починати, а й завершувати день молитовним зверненням. Дану молитву бажано вимовляти щовечора перед сном:

«Господь Бог, творець всього живого на землі і Царю небесний, прости ж мене за гріхи, вчинені мною за день словом чи ділом.

Навіть уві сні я, раб(а) Божий(a), не втрачаю віру в Тебе.

Вірю, що позбавиш Ти мене від гріхів та очистиш дyшу мою. Кожен день сподіваючись я на захист Твій. Почуй молитву мою, відповідай на прохання мої.

Амінь».

Пам’ятайте про те, що Великодній піст є найсуворішим й найголовнішим постом.

Минулого вже ніколи не повернути, а про майбутнє нам не дано знати. Живіть сьогоднішнім і смакуйте красу життя. Будьте вдячні за все, що Господь посилає вам, бо він нічого поганого не дає.

Зараз, розпочинаючи шлях Великого посту, ми повинні зміцнювати свої сили і надихатися усвідомленням неминучості перемоги правди, добра і світла.

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено

You cannot copy content of this page