fbpx

“Дитину я в пoлoгoвому залишу, але тобі не віддам! Це тобі покарання за те, що ти кинув мене, живи і мyчся знаючи, що десь росте твій син”

Віка відразу вирішила, що наpoдить і залишить малюка в пoлoгoвому будинку, як тільки дізналася, що вaгiтна.

Їй було тоді вже двадцять два роки, але ставати мамою вона не збиралася. Її хлопець, В’ячеслав, не знав про вaгiтнiсть. Вони розлучилися ще коли Віка і сама про це не знала. Говорити В’ячеславу дівчина нічого не стала, в ній таїлася глибока образа на хлопця за те, що він обрав іншу.

Але, правду, так би мовити, не сховаєш, а живіт – тим більше. Будучи вже на восьмому місяці, Віка зустріла В’ячеслава з його новою дівчиною в торговому центрі. Хлопець відразу запідозрив недобре, він зрозумів, що дитина від нього.

– Вікj, чому ти не сказала мені, що чекаєш дитину?

– Забий! Не буде ніякого дитини!

Віка відмахнулася і пішла своїм шляхом, але хлопець зупинив її, взявши за руку.

– Як це не буде з таким то терміном?

– Навіщо мені дитина? Я ще не нагулялася, не готова я стати матір’ю. Залишу його в пoлoгoвому будинку і все, справ то.

– Віко, ти що, з глузду з’їхала? Краще віддай мені, я сам виховаю.

– Ну вже ні! Це тобі покарання за те, що ти вибрав цю, живи і мучся, знаючи про те, що десь росте твій син.

В’ячеслав відпустив руку Віки і вона пішла далі. Хлопець спантеличено зупинився. Він думав про те, як міг зустрічатися з цією черствою жінкою. А потім став судорожно міркувати, як йому забрати сина до себе після наpoдження. Його дівчина Настя стояла весь цей час осторонь і злякано спостерігала за тим, що відбувається, вона все чула. Настя дуже любила свого Славу, у них вже був призначений день весілля, заради коханого вона була готова на все, тому вирішила підтримати нареченого.

– Слав, а якщо тобі просто прийти в пoлoгoвий будинок і пред’явити права на дитину. Нехай зроблять тест ДHК, якщо буде потрібно. У цьому випадку, я думаю, відмовити тобі навряд чи зможуть.

– Це, Настя, ти добре придумала. Тільки от як же встежити, що Віка наpoджувати поїхала? Спробую зв’язатися з її матір’ю, може допоможе.

В’ячеслав подзвонив Юлії Петрівні, мамі Вікторії. Та зі сльозами підтвердила слова дочки. Жінка ніяк не могла умовити Віку не робити такої дурниці. Наміри В’ячеслава обрадували, і вона обіцяла допомогти, а натомість просила дозволити їй потім спілкуватися з онуком.

Вікторія наpoдила здорового сина і відразу написала відмову від нього. Юлія Петрівна своєчасно повідомила про пoлoги батькові дитини і Слава з Настею поїхали в пoлoгoвий будинок, щоб встигнути розібратися з цим питанням, поки хлопчика не відправили до будинку маляти. Молоді люди відразу пішли до завідуючої.

Дійсно, для того, щоб довести батьківство, потрібно було зробити тест ДHК. В’ячеслав зробив його, залишилося тільки чекати результатів. А поки Настя і Слава приходили відвідати малюка, вони вже ім’я йому придумали – Сашко. Хлопчик був крупненький, вгодований і дуже подобався майбутнім батькам.

Але результат тесту розчарував усіх, він був негативним.

– Як так? Вона ж сказала, що це моя дитина.

В’ячеслав не міг повірити, а Настя плакала, вони обидва вже налаштувалися забрати цього малюка. З’ясовувати у Віки хто батько дитини було ніколи, та й не навіщо, але стало зрозуміло, чому вона не захотіла віддати сина батькові, мабуть, і сама сумнівалася. Довелося знову йти до завідуючої. Та, бачачи, що молоді люди дуже переживають, вирішила піти проти системи і допомогти їм.

Читайте також: До суду Катя прийшла з заключенням свого лікаря і твердим рішенням повернути чоловіка

– Гаразд, приберіть свій тест, напишу в карті, що він позитивний і заберете дитину. А цей папірець нікому і ніколи не показуйте! Так, ще … хлопчика ростіть, як свого рідного! Я через вас закон порушую, гріх на душу беру заради благої справи!

Пара радісно погодилася.

Зараз Сашку вже три роки. Він живе в щасливій повній сім’ї, в якій скоро з’являться відразу дві сестрички. Рідну свою матір він ніколи не бачив, тільки бабуся Юля крадькома ходить відвідувати його.

Джерело.

You cannot copy content of this page