Дивовижна страва, яка коштує копійки, а досить швидко очистить шкіру і допоможе схуднути

Ви не раз чули про властивості кіноа, авокадо, насіння чіа, спіруліни та інших суперфудів, які буквально захопили світ. В погоні за екзотичними скарбами ми, здається, забули, що в місцевій кухні теж є страви і продукти, які коштують копійки і мають не менше корисних властивостей.

Взяти хоча б стару добру квашену капусту – природне джерело необхідних пробіотиків, що допомагають очистити шкіру, зменшити здуття живота, налагодити роботу шлунково-кишкового тракту.

Важливо, що цей продукт повінен пройти природну ферментацію, тому квасити капусту краще самостійно або довіряти цю справу відповідальним мамі чи бабусі. В магазинну додають забагато оцту і цукру.

Читайте також: Раджу всім: п’ю цю суміш всього тиждень, а вже схудла на 4кг

По суті, квашена капуста – це відмінний зимовий гарнір до м’яса, бо вона сприяє переварювання важкої їжі і заселенню кишечника корисною мікрофлорою.

Якщо ви до цих пір сумніваєтеся, чи можна їсти квашену капусту при дієті, то можете не сумніватися, що можна. У 100 грама квашеної капусти міститься всього 27 кілокалорій. Її листя практично не мають енергетичної цінності, але здатні насичувати організм завдяки харчовим волокнам. Завдяки саме заквасці присутність в капусті молочної кислоти прискорить метаболізм і поліпшить травлення.