Дзеркальна дата березня – непростий день: як прив’язати до себе удачу 03.03

Трійка є неймовірно потужним числом, яке керує нашими думками і допомагає в постановці правильних життєвих цілей. Це духовне число, тому не зайвими будуть духовні практики і прагнення до внутрішньої гармонії.

Фінанси і роботу 3 березня

Трійка – число, яке не відноситься безпосередньо до сфери грошей і роботи. Воно ніяк не пов’язане з фінансовими рухами і потоками, але побічно може сильно впливати на наш успіх. Джерело

У цей день варто звернути увагу на роботу, яка приносить найбільше задоволення і позитиву, але для початку варто розібратися з невідкладними обов’язками і нагальними питаннями. Якщо цього не зробити, можна порушити гармонію, що зробить день невдалим.

3 березня ідеально підійде для складання розкладу на тиждень, що залишився. Можна зайнятися плануванням справ, які лежать за межами даного тижня, наприклад, відпустки.

В цілому ж прив’язати до себе фінансову удачу в такий день вам допоможуть банальна впевненість в своїх силах і оптимістичний настрій. У цей день думки знайдуть особливу силу, тому можна буде як залучити удачу, так і відлякати її сумнівами і зневірою.

Любов і стосунки 03.03

Прив’язати удачу закоханим парам допоможуть спільні справи. Важливо зайнятися чимось цікавим разом і не кидати один одного напризволяще. Вирішувати проблеми краще пліч-о-пліч, командою. Це істотно зміцнить молоді стосунки, а також може внести корисні корективи в життя тих, хто разом вже не один десяток років.

Для залучення любові одиноким людям буде корисно одягатися в яскравий одяг. Позитивно на енергетиці позначаться золоті прикраси, які ідеально поєднуються з силою числа 3. У такі дні можлива ціла маса нових знайомств, тому краще перевіряти любовну сумісність перед початком нових відносин.

Також корисно буде піклуватися по відношенню до близьких і друзям. Експерти радять не кидати напризволяще тих, хто потребує допомоги. Трійка не сприймає егоїзму, хитрості і розважливості. Не втратити удачу допоможе також чесність. Не поширюйте чутки, не говоріть неправди і будьте відкритими.

Ритуал в дзеркальну дату березня

Число Три володіє особливою магію, так що ритуал буде пов’язаний саме з нею. Все, що вам необхідно, – це спокійна обстановка, усамітнення і три свічки. Заспокойтеся, розслабтеся, очистіть свої думки від негативу.

Запаліть першу свічку. Подумайте про першу заповітну мету у вашому житті. Вона повинна стосуватися любовної сфери, сім’ї. Це може бути все, що завгодно: зцілення близької людини, набуття щастя в шлюбі і так далі.

Запаліть другу свічку. Разом з цим подумайте про те, як вам хочеться реалізуватися найбільше. Подумайте про хобі, яке вам подобається, або про ідеальну роботу, про цілі у фінансовій сфері.  Можливо, вам хочеться щось купити або заслужити підвищення по службі.

Читайте також: Жіночий гороскоп з 2 по 8 березня: тиждень буде складним, але досить приємним

Запаліть третю свічку. Вона символізує собою третє бажання, яке може стосуватися будь-якої іншої сфери. Наприклад, можна згадати щось хороше для іншої людини, яка вам подобається.

Далі необхідно задувати свічки одну за одною, згадуючи при цьому про цілі і бажання і уявляючи собі те, як ви будете досягати їх виконання. Після того, як ви задмете останню свічку, слід вимовити вголос: «Хай буде так!».