fbpx

Жіночий гороскоп з 2 по 8 березня: тиждень буде складним, але досить приємним

Перший тиждень березня буде затьмарений впливом ретроградного Меркурія. Поки він з нами, справи будуть йти важко і не завжди обертатися успіхом. Астрологи радять не починати нового і не ускладнювати поточний стан речей. Меркурій може не тільки зірвати важливі угоди і плани, а й порушити внутрішню гармонію, а також заважати спілкуванню з людьми, тому не варто дивуватися, якщо раптом здасться, що весь світ навколо змовився проти вас.

Просто озирніться в минуле і подумки відмотайте час назад: є відмінні шанси закрити старі гештальти, наприклад, повернутися на минулу хорошу роботу, закінчити токсичні відносини, відновити стосунки з кимось із колишніх партнерів або виконати давню мрію.

Жінка-Овен

Поки інші відпочивають, жінки-Овни можуть успішно попрацювати, якщо захочуть. Тиждень обіцяє блискучі фінансові результати, а так само кар’єрні успіхи. Справа в тому, що на початку березня Овни будуть повністю занурені у власний внутрішній світ. Джерело

Домогтися бажаного допоможе візуалізація і звичка програвати в уяві сценарії майбутнього. Астрологи застерігають лише від небезпеки опинитися в полоні застарілих схем. Планети запускають перегляд і відсів ідей, важливо не чіплятися за минуле, а прагнути до змін в сьогоденні.

Жінка-Телець

Ділові переговори і успіхи на робочому терені можуть стати початком службового роману або міцної дружби з кимось із колег. А ще у представниць Тельця буде спокуса заробити не надто чесним шляхом. Робити це чи ні – вибирати Тельцям, але астрологи радять не допускати порушення власних моральних правил.

Якщо переслідують нав’язливі думки, погані сни, психологічні залежності і погані звички, саме час розібратися в коренях ситуації і пошукати шляхи вирішення внутрішніх проблем. Запас енергії буде не дуже великий. Краще скасувати нечесні способи і не братися за принципово корисливі цілі.

Жінка-Близнюки

Дами-близнюки – з тих щасливиць, для яких наступний тиждень може стати максимально щасливим і успішним. На роботі, в особистих стосунках все складеться якнайкраще: вам вдасться впоратися з проблемами будь-якої складності і отримати за це хорошу винагороду. За словами астрологів, зараз немає сенсу квапити події, краще дозволити їм розвиватися вільно. Виключивши суєту, можна грунтовно змінити життя на краще і виділити більше часу на себе, свої мрії, сім’ю, роздуми і приємні справи.

Жінка-Рак

Упродовж тижня Раків можуть супроводжувати неуважність, сонливість, меланхолія. Можлива тяга до самоти, підвищена чутливість або вразливість. Експерти звертають увагу: планети на цьому тижні позбавляють Раків енергії. У справах, як особистих, так і ділових, може не вистачати ініціативи і волі для опору обставинам.

Якщо з’явиться можливість, варто розслабитися, взяти додатковий вихідний, відновити сили. До кінця робочого тижня очікується сплеск енергії, несподівана агресивність, азартність і підприємливість. Піддавшись цим емоціям, Раки можуть впритул підійти до нового етапу в житті.

Жінка-Лев

Від Левів зірки чекають вміння керувати потоком емоцій, думок і почуттів. Не варто розраховувати на бурхливу діяльність і динамічний розвиток подій: з вини ретро-Меркурія в хід подій раз у раз будуть втручатися затримки і вимушені паузи. Стверджувати мрії, цілі і бажання поки рано: цілком можливо, в них з’являться додаткові пункти і кожен з них виявиться важливим.

Багато сил заберуть спогади і привиди минулого. Жінки-Леви можуть неусвідомлено віддавати їм енергію в фоновому режимі. З цієї причини рекомендується розірвати енергетичні прив’язки і утриматися від ностальгії, а якщо це неможливо – попросити когось відвернути від думок.

Жінка-Діва

На цьому тижні багатьом Дівам потрібно «промінь світла в темряві», особливо в світі власних ілюзій, старих страхів або нових побоювань. Без надійної підтримки, підказок інтуїції або точного орієнтира є ризик потрапити в щільний туман ілюзій, вибратися з якого буде важко.

Представницям Знака можуть перешкодити внутрішня слабкість, образливість, надмірна довірливість перед обличчям навіювання або спокуси. Виною тому – вплив Нептуна, який тимчасово дезорієнтує. При такому розкладі краще утриматися від серйозних рішень, перенести важливі зустрічі і зайнятися буденними буденними справами.

Жінка-Терези

Планети зайняли в гороскопі Терезів сектори, відповідальні за любов і приватне життя, відсунувши інші сфери на другий план. Астрологи рекомендують складати списки справ на кожен день, щоб нічого не упустити, поки думки зайняті чимось стороннім. У відносинах знадобиться вміння розуміти і співчувати.

На допомогу прийде талант психолога, дар переконання, досвід спілкування і навик розгадування таємниць. Багато в чому з того, що говорять оточуючі, Терезам варто читати між рядків. Зате в спілкуванні з людьми очікується обмін ролями: приміром, вдасться змусити людину грати за своїми правилами, коли вона спочатку очікував цього від вас.

Жінка-Скорпіон

Справи, плани, надії, про які жінки-Скорпіони вже майже забули, можуть нагадати про себе на початку березня. Ймовірно, зірки змусять повернутися до якихось невирішених проблем, забутих справ або минулих стосунків. Астрологи радять не піддаватися ностальгії, це тимчасове явище. Краще дивитися на речі реалістичніше і залишатися в рамках сьогодення.

Щоб змінювати життя і грати в подвійні ігри, буде потрібно надійний тил, вірний соратник. Бажано бути на зв’язку з подругою або другом, які готові підстрахувати: подбати про близьких, виконати частину роботи, підтримати словом і ділом.

Жінка-Стрілець

Першу половину тижня представниці цього Знака можуть присвятити неспішним справам, відпочинку або творчості. Якщо буде багато справ, варто вибрати найбільш необтяжливі або найважливіші з них. Друга половина тижня принесе хвилини хвилювання і серію термінових клопотів, надавши привід довести вірність, проявити винахідливість, блиснути майстерністю.

З 4 по 8 березня – відмінний період для ділових рішень, публічних виступів, оновлення гардеробу. Однак астрологи радять приготуватися до того, що швидка слава через деякий час розтане, тому варто тверезо оцінювати свої можливості.

Жінка-Козеріг

Головне застереження астрологів на цей тиждень: не довіряти першому враженню. Щоб не говорили, як би не критикували, за що б не хвалили – не варто приймати все на віру, краще брати час на роздуми. Дуже важливо тверезо оцінювати те, що відбувається і не тішити себе ілюзіями.

Астрологи радять провести тиждень в пасивному розслабленні, так як без нього не вийде наступний ривок. Накопичити енергію бажано до початку наступного тижня: саме в середині березня увірвуться зміни, з’являться ініціатива і азарт.

Читайте також: Гороскоп з 2 по 8 березня: тиждень буде досить позитивним, хоч і змусить вийти з зони комфорту

Жінка-Водолій

Головні сфери, які принесуть сприятливі зміни на початку березня, – любов і спілкування, особливо в неформальній обстановці. Однак все враження варто ділити на три: зараз жінки-Водолії будуть схильні до ідеалізації людей. В інших сферах атмосфера непередбачувана. Можуть підвести знайомі схеми, буде складно слідувати правилам і укладатися в терміни. Впевненість може перетворитися в злий жарт.

Астрологи рекомендують не керуватися емоційним поривам, не панікувати і не поспішати ламати плани: все налагодиться, потрібно лише дочекатися, поки Меркурій повернеться до директно руху.

Жінка-Риби

Тиждень буде вдалий для приємного спілкування з колегами і знайомими, наведення порядку в приватному житті. Можна купити нову сукню, поміняти шпалери на робочому столі, покінчити з тим, що набридло або застаріло. Головне – дотримуватися у всьому помірності.

Тиждень дозволяє спокійно виконувати буденні справи. Буде час зробити планові покупки, позбутися від мотлоху, побути наодинці з собою і знайти хвилину для емоційного підживлення. Астрологи радять озирнутися в минуле, але не ятрити старе. В іншому випадку можна вплутатися в авантюру і опинитися втягнутою в чужі проблеми.

You cannot copy content of this page