Дзеркальна дата березня: залучаємо любов, достаток і щастя 03.03

Дзеркальні дати володіють сильною енергетикою, тому в ці дні проводиться безліч обpядів. Вже 3 березня ви зможете змінити своє життя на краще, а допоможуть вам у цьому ефективні pитyали.

Ми не дарма надаємо числам велике значення, адже вони оточують нас всюди. Дзеркальні дати здавна привертали езoтеpиків та екстрасенсів. Чому ж такі дні заслужили особливу увагу? Причина полягає в їх сильної енергетиці. На перший погляд, 3 березня – звичайний день, не передвіщає нічого особливого, але насправді за цей короткий період ви можете сильно змінити своє життя. Знайти бажане за один день допоможуть обpяди і pитyали.

У чому полягає сила числа 3
В нумерології трійка символізує оптимізм і життєлюбство. Якщо у вашій датi народження присутнє дане число, значить, ви володієте позитивним поглядом на життя і унікальними творчими здібностями. Крім цього, трійка втілює емоційність і переконливість. Силу цього числа можна використовувати в самовираженні, змушуючи інших людей звернути увагу на себе і свій талант.

Число три може зіграти позитивну роль у вашому особистому житті. В нумерології відносин трійка – це кохання. Причому мова йде не про тимчасові романи, а про серйозні стосунки. Якщо ви бажаєте знайти другу половинку, то сьогоднішній день потрібно використовувати по максимуму.

На ваше матеріальне становище цифра 3 не може надати такого істотного впливу, як, наприклад, двійка. Однак дане число може надати вам сил, підвищити вашу продуктивність і бажання досягати своїх цілей, а вже ваші старання допоможуть вам знайти багатство.

Як залучити кохання 3 березня
Самотність позбавляє нас радості, але позбутися від неї ви зможете вже 3 березня. Для цього необхідно провести простий, але дуже ефективний pитyaл.

Для обряду вам буде потрібно тільки папір і червона ручка. Розділіть лист на три стовпчика. В одному напишіть, якими зовнішніми даними повинен володіти ваш майбутній партнер. В іншому – який характер у нього буде. У третьому опишіть, як ви бачите ваше спільне майбутнє.

Повторіть записи три рази на різних аркушах паперу і вносьте уточнення в кожен з них: ваші записи не повинні бути абсолютно однаковими. Складіть кожен листок і закопайте у дворі вашого будинку в трьох різних місцях. У більшості випадків даний pитyaл спрацьовує вже найближчим часом, але якщо цього не сталося, не турбуйтеся. Можливо, ваш ідеальний партнер вже на шляху до вас.

Залучаємо достаток 3 березня
Як би сумно це не звучало, але гроші – необхідна частина нашого життя, адже їх недолік позбавляє нас можливості купувати все, що ми захочемо. За допомогою дієвого pитyaлу ви зможете позбутися від фінансових труднощів.

Увечері 3 березня візьміть три купюри і стільки ж монет. Запаліть свічку і, дивлячись на полум’я, скажіть:

«Я бажаю, щоб фінансові проблеми залишили мене в цей же день. Хочу, щоб з цього дня гроші самі до мене в руки текли».

Після цього візьміть свічку і проведіть полум’ям поверх купюр і монет, але не торкаючись їх. Після цього покладіть зaгoвoрeні гроші в свій гаманець і завжди носіть їх при собі, але не витрачайте. Незабаром ваше фінансове становище значно покращиться.

Читайте також: День весняного рівнодення в 2018 році: мaгiчні особливості цього дня

Залучаємо щастя 03.03
Секрет справжнього щастя відомий небагатьом людям, але стати щасливим мріє кожен. Експерти пропонують вам дієвий pитyaл, за допомогою якого ви зможете залучити щастя в своє життя.

Увечері 2 березня, перед тим, як лягти спати, покладіть поруч зі своїм спальним місцем ручку і аркуш паперу. Вранці 3 березня, не встаючи з ліжка, візьміть папір і опишіть, чого вам не вистачає для щастя. Після цього складіть свої записи і покладіть їх під подушку. Щоранку прокидайтеся і заглядайте в листок, викреслюючи з нього те, що вже з’явилося у вашому житті.

Як ви вже зрозуміли, щоб даний pитyaл спрацював, від вас теж будуть потрібні зусилля. Однак результат ви помітите вже скоро.

Джерело.