Дзеркальна дата липня: 07.07 можливо позбутися проблем і змінити життя на краще

Змінити життя на краще можна завдяки особливій енергетиці певних днів календаря. У липні такою датою буде сьоме число. Експерти рекомендують в цей день прислухатися до інтуїції, яка обов’язково підкаже вірний напрям до успіху.

Як змінити життя на краще 07.07

Сімка – унікальне число. Вона вказує людям на шлях до щастя через подолання внутрішніх конфліктів, відповідає за практичність і проходження чітким планом. Магія числа сім дозволяє притягнути в життя позитивні події завдяки внутрішньому настрою і щирому бажанню досягнути успіху. Джерело

Крім того, 7 липня настає свято Івана Купали, яке здавна вважається днем сили. Завдяки енергетиці числа 7 в цю добу кожен зможе впоратися з сумнівами і страхами, визначитися з подальшою метою і самостійно досягти її в короткий термін.

Сімка об’єднує в собі світ матеріальний і духовний, тож 7 липня важливо слухати своє серце. Зміни на краще доступні кожному: досить звернути увагу на знаки долі. Вони обов’язково вкажуть на шлях, що веде до процвітання.

Щоб залучити в життя зміни на краще, в 7:07 ранку потрібно уважно подивитися на годинник і побажати собі щастя. Крім того, цифри можна написати на аркуші паперу і носити весь день з собою, щоб удача не відверталася в потрібний момент.

Читайте також: Встигніть підготуватись. 7 липня – Різдво Іоанна Предтечі: що можна і не можна робити в свято

Як позбутися від проблем в дзеркальну дату липня

Після пробудження потрібно написати на листку паперу всі проблеми, від яких потрібно позбутися в першу чергу. Коли годинник покаже рівно 7:07, написане зачитують вголос і швидко підпалюють. Попіл розвіюють за вітром, викинувши його у вікно або вийшовши на вулицю в безлюдне місце.

Другим способом позбавлення від проблем буде метод візуалізації. Для цього знадобиться трохи часу і спокійна обстановка. Потрібно сісти в зручну позу і уявити, як проблеми і неприємності вдаряються об щит, який надійно вкриває тіло. Щит вибудовують подумки, зміцнюючи ті місця, які здаються слабкими. Така медитація допомагає сховатися від негараздів і благополучно обходити стороною неприємності.