fbpx

Дзеркальна дата липня: що потрібно зробити 07.07 щоб оновитися і здійснити бажання

“Сімка” – енергетично сильне число, яке в нумерології є уособленням мудрості, філософії та вміння думати. Люди, яким протегує “сімка”, помітно виділяються з натовпу. Вони незалежні, самодостатні і високоінтелектуальні, як правило, духовно розвинені і їх абсолютно не цікавить думка оточуючих.

Унікальний символізм “сімки” помічали завжди, саме тому квітів у веселці, чудес світу і днів у тижні саме сім. У дзеркальну дату цифра сім матиме особливу силу, помножену в два рази: це сьомий день місяця і сьомий місяць року.

Найважливіша дія дня – ритуал загадування бажання опівночі. Крім дивовижної енергетики числа, в ніч з 6 на 7 липня настає свято Івана Купала, яке також оповите безліччю містичних повір’їв.

Для того, щоб загадати бажання, сядьте в кімнаті одні, візьміть ручку, папір і чітко сформулюйте думку. Запишіть її на папері, згорніть і покладіть в таємне місце. Під час написання візуалізуйте бажане – так воно швидше збудеться. Найбільш вдалий час для розмови із Всесвітом – північ з 6 на 7 липня або будь-який час з цифрою “7”.

Езотерики рекомендують 7 липня прийняти душ, щоб змити з себе весь негатив, а вранці обов’язково вмитися чистою водою. Астрологи і нумерологи кажуть, що 7 липня також можна:

  • закінчувати справи і старі проекти;
  • розставляти крапки над “і” в незрозумілих ситуаціях;
  • йти на примирення з людьми;
  • виходити заміж і одружуватися;
  • планувати майбутнє.

Вважається, що кожні 7 років організм людини оновлюється, тому 7 липня ви цілком можете відчути небачений приплив сил і здоров’я, постарайтеся мислити позитивно і зберегти цей стан.

You cannot copy content of this page