Дзеркальна дата лютого: як здійснити заповітне бажання 02.02

Дзеркальні дати завжди вважалися в нумерології особливими днями. 2 лютого світом править Двійка. Це число допоможе вам виконати своє бажання, а також досягти найкращих результатів у справах.

Енергетика Двійки творча і дозволяє людині концентруватися на найважливішому. Цей день ідеально підійде для відповідальних справ, які не можна відкладати на потім. Намагайтеся підвищувати енергетику і життєвий тонус, щоб цей день був максимально продуктивним.

Енергетичні особливості дзеркальної дати лютого
2 лютого – день, який ідеально підходить для роботи. Звичайно, в суботу далеко не кожній людині потрібно йти в офіс, але можна зайнятися домашніми справами, творчістю, а можна і зовсім відпочити. Головне, щоб ваші плани не йшли врозріз з бажаннями.

З обов’язками потрібно буде розібратися якнайшвидше – в першій половині дня. Увечері і після обіду можна спокійно займатися тим, до чого лежить душа. Можливо, це зажадає великих сил, але результат буде того вартий.

Не варто забувати і про спілкування з близькими. Варто поділитися позитивними емоціями з іншими людьми, щоб цей день став по-справжньому вдалим. Всесвіт буде вносити позитивні корективи в життя людей, тому раптові повороти долі не потрібно розцінювати як початок чорної смуги.

Ритуал на виконання бажання 02.02
Двійка символізує симетрію, пропорційність, сакральну подвійність. Її енергетика посприяє втілення заповітної мрії. А щоб правильно скористатися енергією числа, можна провести нескладний, але ефективний ритуал. Вам знадобляться блюдце, папір, ручка, дві свічки і два дзеркала.

На клаптику паперу напишіть своє заповітне бажання. Описувати його занадто докладно не варто, але воно повинно бути реалістичним і зрозумілим. Дзеркала необхідно поставити одне навпроти одного, щоб відкрити енергетичний канал. Між ними потрібно поставити дві запалені свічки, а посередині помістити блюдечко або тарілку. На блюдо покладіть папірець з вашим бажанням.

Читайте також: Молодик у лютому допоможе залучити добробут у ваше життя: ось як потрібно провести цей час

Підпаліть папір. Поки він горить, прочитайте такі слова:

«Від дзеркала до дзеркала, від думки до дії. Нехай бажання моє виповниться, нехай почується. Нехай щастям душа наповниться, немов на аркуші напишется. Допомагай, оберігай, удачу не забирати. Щастя заманює, немов вогнем згорає. Зв’язок непорушний, зв’язок негасимий. Будь зі мною, удача невловима».

Якщо папірець згорить не до кінця, можна запалити його ще раз. Головне – встигнути прочитати слова, поки він горить. Подібний ритуал проводиться тільки раз на рік, 2 лютого, тому постарайтеся зробити все правильно.