Дзеркальна дата жовтня: як привернути удачу, гроші і кохання 10.10

Правити світом в цей день буде Одиниця. Дане число володіє розміреною і сильною енергетикою, здатною допомогти нам у наших справах. Намагайтеся уникати енергетичного виснаження. Витрачайте свої сили обережно, тому що заповнюватися вони будуть не відразу. Джерело

Любов і стосунки 10.10

У любові Одиниця завжди є головним помічником, причому це стосується не тільки тих, хто шукає другу половинку, але і тих, хто її вже знайшов. Сімейним людям і тим, хто вже давно перебуває у відносинах, варто провести весь день або хоча б вечір поруч з коханою людиною.

Можна сходити куди-небудь разом або зайнятися домашніми справами, подивитися фільм, влаштувати романтичне побачення. 10 жовтня можна вдихнути нове життя у відносини.

Тим же, хто знаходиться в пошуках, бажано не боятися нових знайомств. Якщо вже є хтось на прикметі, спробуйте запросити людину на побачення, зізнатися в симпатії.

Фінанси і роботу 10 жовтня

Жовтнева дзеркальна дата сприятлива і для фінансових справ. Одиниця символізує особливі починання, початок якогось важливого шляху. Сьогодні можна приступати до нових справ на роботі і в бізнесі, причому ці справи можуть бути як амбітними, так і скромними, рутинними. Можна виконувати їх поодинці і в складі великої команди.

У цей день можна оформляти кредити і брати позики, однак при цьому варто пам’ятати, що гроші повинні йти не на розваги, а в справу.

Експерти вважають, що це прекрасний день для проведення магічних ритуалів. Наприклад, можна в горщик з квітами покласти пару-трійку монет будь-якого номіналу, прочитавши спеціальний змову: «Нехай доходи ростуть так успіх прибуває. Нехай проблеми підуть і удача зустрічає».

Як залучити везіння 10.10

10 жовтня – день великого везіння у всіх сферах життя, але є пара універсальних порад від нумерологів, які допоможуть вам стати успішніше як в любові, так і в роботі:

Читайте також: Гороскоп на 2020 рік для кожного знака Зодіаку: Наступний рік для когось принесе труднощі і випробування, а для інших – нове кохання

по-перше, не варто поспішати. Одиниця не переносить поспіху і не любить, коли події змінюють одна одну дуже швидко;

по-друге, бажано простягати руку допомоги тим, хто її потребує.

10 число – важливий день другого місяця осені. Він буде насиченим, позитивним і досить динамічним. Залишайтеся вірні своїм принципам і не перекладайте відповідальність на чужі плечі. В такому випадку удача завжди буде з вами.