Елегантна весна в джинсах: ТОП ефектних образів (фото)

Останнім часом модні новинки все частіше і частіше дивують своїх шанувальників. Візьмемо, наприклад, самі звичайні джинси. Буквально за кілька років вони перетворилися від мішкуватих штанів до цікавих моделей з найрізноманітнішими фасонами і кольоровою гамою.

Незважаючи на минулі модні сезони і вже не популярні моделі, в гардеробі будь-якої дівчини повинна бути пара джинсів простого крою. Такі моделі відмінно поєднуються з блузами, топами, кардіганами і багатьма іншими предметами образу за рахунок своєї простоти і акуратності.

Читайте також: «Прощавайте, шпильки!»: 5 стильних і недорогих моделей взуття, які повертаються в моду

Джинси можна додавати не тільки в повсякденні образи, а й в романтичні і ділові. Дизайнери подбали про жінок, які постійно в русі і зобов’язані виглядати добре. Вони підготували для них образ, як ніби пані зійшли з обкладинок модних журналів, надавши їх вибору класичні брюки темних відтінків, які гармонійно поєднуються не тільки з блузами і піджаками, а й відмінно підходять під інші складові ділового стилю.

Обов’язковим атрибутом такого стилю є чорні туфлі-човники на невеликому пыдборі поряд з чорною лаковою сумочкою середнього розміру.