Емілія Кларк або Дейнеріс Таргаріен в “Грі престолів”, розповіла, який фінал варто чекати фанатам легендарного серіалу

За словами Матері Драконів, сцени у ліжку давалися їй дуже важко, так як за всім процесом на знімальному майданчику пильно стежив її брат, який працював одним з операторів.

“Мій брат працює в операторської групі. Це дуже класно, але тільки до того моменту, коли ми починаємо знімати  такі сцени”. Джерело

При таких знімках брат ще більше ніяковів ніж сама я.

Читайте також: Олена Кравець з Кварталу 95 після народження двійнят захотіла, щоб донька жила окремо, бо всім місця не вистачає

Легендарна актриса Емілія Кларк, що прославилася роллю Дейнеріс Таргаріен в “Грі престолів”, розповіла, який фінал варто чекати фанатам легендарного серіалу.

Мати Драконів розкрила деякі таємниці під час шоу Джиммі Кіммела. За її словами, п’ята серія останнього сезону фантастичної саги вразить прихильників навіть більше, ніж третя.

Емілія Кларк зазначила, що те, що відбувається в ній, крім як “повним божевіллям”, назвати не можна.

Британський актор Кіт Харінгтон і один з головних персонажів у культовому серіалі “Гра престолів”, який грає Джона Сноу розповів, зйомки якої сцени особливо його вразили. Відповідне інтерв’ю він дав виданню People.

Найулюбленіший спогад у нього пов’язаний з його коханою Роуз Леслі, яка грала одичалу Ігрітт. У реальному житті пара після зйомок зіграла весілля. Актор трепетно згадує їхні спільні сцени в серіалі.

Кіт стверджує, що йому найбільше запам’яталася трагічна смерть Леслі, яка загинула у нього на руках, поки навколо них тривала кривава битва.