fbpx

Олена Кравець з Кварталу 95 після народження двійнят захотіла, щоб донька жила окремо, бо всім місця не вистачає

Олена Кравець пояснила, що переїзд доньки було виключно вимушеним рішенням, адже після народження двійнят сім’я була обтяжена житловим питанням.

” Я крута мама. Це було вимушене рішення. Наша велика родина була трохи обтяжена житловим питанням, і у мене закралася думка, щоб Маша жила окремо. Ми почали шукати можливості і ця можливість дивним чином сама собою утворилася. Батьки однієї з подруг Маші подзвонили мені і сказали: “Лена, ми знаємо, що є така проблема, що ви хочете вирішити це питання, а у нас є рішення. Давайте ваша дочка буде жити з нашою”, – говорить актриса.

Читайте також: Учасниця шоу “Топ-модель по-українськи” прoпaлa, пішла гуляти і не вийшла на зв’язок

У свою чергу психолог Мирослав Власенко розповів, що ранній переїзд дітей йде їм на користь. Адже підліток вчиться жити самостійно без сторонньої допомоги.

“Це реально працює. Якщо дитина хоче, то треба відпускати. Це вчить людину приймати відповідальність за наслідки того чи іншого вчинку, розуміння як влаштоване життя. Що пачка соди, виявляється, може закінчуватися, як і господарське мило або будь-які інші речі, які під крилом батьків з’являються “самі по собі” і “таке відчуття, що не закінчуються”, – говорить наш експерт.

При цьому він відразу ж розповів, що не варто забувати про дитину, яка переїхала від батьків. Він закликав цікавитись життям підлітка та в любому випадку підтримувати.

Крім того психолог відзначив, що існує безліч плюсів від подібних заходів. Адже після переїзду дітей у батьків з’являється більше особистого простору, радість за те, що дитина є незалежною особистістю. Про це пише “КП в Україні”.

You cannot copy content of this page