fbpx
Гороскоп

Енергетично новий період, парад планет 17 Червня. Найяскравіше буде сяяти Юпітер. Можна багато змінити

Невдовзі ми всі зможемо побачити видовище, що зачаровує – п’ять планет Сонячної системи опиняться по одну сторону від Сонця. Коли можна буде спостерігати парад планет і як він вплине на нас на думку астрологів.

Видовищна подія, коли кілька планет шикуються близько один до одного по одну сторону від Сонця.

Парад планет, якщо говорити про зближення двох або трьох планет, відбувається 1-2 рази на рік і його називають міні-парадом.

Малий парад за участю 4 планет можна побачити 1 раз на рік.

Великий парад планет відбувається за участю п’яти або шести планет – це трапляється приблизно раз в 20 років.

Повний парад – коли в лінію шикуються всі планети Сонячної системи – можна спостерігати один раз в 170 років.

Великий парад п’яти планет можна буде спостерігати рано вранці 17 червня 2023. У цей час Сатурн, Нептун, Юпітер, Уран і Меркурій вишикуються на одній орбіті в  небі. Спостерігати за цим видовищем можна неозброєним оком.

Побачити парад планет можна за годину до світанку. Одним з перших на небі зійде Сатурн, в сузір’ї Водолія – його можна буде побачити в середині ночі з 16 по 17 червня.

Найяскравіше буде сяяти Юпітер, інші планети будуть більш тьмяними. Пам’ятайте, що на відміну від зірок, планети не мерехтять.

На думку сучасних астрологів, з потужною енергетикою параду планет дійсно можна використати та змінити життя на краще.

У період параду планет подумати, що б ви хотіли змінити і постаратися це візуалізувати; спостерігаючи на небі парад планет, в момент вирівнювання, попросити у них допомоги в задуманому.

Майбутній парад планет, також, матиме негативний вплив на представників двох знаків Зодіаку, приводячи їх до небезпечної ситуації та можливої втрати всього, що їм дороге.

Чекати неприємностей варто людям, народженим під сузір’ями Лева та Водолія у різних сферах життя у них будуть неприємності, проте, маючи сильний характер, ці знаки зможуть усе подолати та стати ще сильнішими.

Лев

Левам загрожує втрата всіх своїх друзів, а також можливий розрив зі своїм партнером. Вони зіткнуться з безперервними конфліктами та суперечками.

Леви можуть зазнати серйозних наслідків за минулі помилки. Намагайтеся уникати поганих вчинків і контролювати свої емоції, щоб зменшити негативний вплив на ваше життя.

Водолій

У Водоліїв є ризик втратити роботу та фінанси, а також опинитися на межі розпачу. Якоїсь миті може здатися, що все вже безнадійно і весь світ обернувся проти них.

Однак це не відповідає дійсності. Але якщо Водолії виявлять у собі рішучість, то зможуть все вирішити і більше жодні проблеми не зможуть їх наздогнати.

You cannot copy content of this page