Енергію перетворення відбудеться. Рунічний гороскоп на 2022 рік: що чекає кожен знак Зодіаку

Руни — стародавні символи непереборних сил, які можуть зробити як ясність і спокій, і потужну енергію перетворення і низку змін. Навіть одна руна може вказати подальший шлях, точки зростання та життєві шанси, які чекають на вас у 2022 році.

Овен – Руна Хагал

Хагал називають руною руйнування, але рвучким Овнам не варто її боятися. Для них вона несе енергію перетворення, адже неможливо створити нове, не зламавши і не позбувшись старого. Готуйтеся до змін зовнішніх та внутрішніх! У сфері роботи на вас чекає або підвищення, або кардинальна зміна напряму діяльності. Колеги, які заважали вам і сіяли паніку з хаосом, будуть змушені ретируватися перед могутністю руни, що випала.

Телець – Руна Ейваз

Тельцям дісталася складна руна, що означає як оборону у нашому світі, так і зв’язок зі світом потойбічним. Подібне балансування між світами робить Ейваз символом рівноваги. Так, у 2022 році вам доведеться знайти втрачене самовладання. Щоправда, руна вимагатиме прийняття негайних рішень та миттєвих дій, особливо у фінансовій сфері. В амурних справах Тельцям бажано переглянути своє ставлення до партнера, навіть піти на компроміс. Але така поведінка лише зміцнить вашу спілку.

Близнюки – Руна Турісаз

Руна Турісаз уклала у собі роздуми та структурування простору. Шаленішим Близнюкам вона допоможе тримати емоції та свої слабкості під контролем. Завжди пишіть її, якщо доведеться зважити всі за і проти, якщо відчуваєте, що падаєте. Турисаз подарує ясність розуму та вміння бачити брехню. Це врятує вас у різних ситуаціях – як вдома, так і в бізнесі. Зрозуміло, така здатність дозволить досягти успіху у вибраній справі.

Рак – Руна Єр

Раки стануть улюбленцями Фортуни, адже вони знаходяться під заступництвом руни Йер, символу удачі та благодаті. Вона асоціюється зі збиранням урожаю. Для раків це означає вихід на білу смугу дороги. За що б ви не взялися, все сперечається! Прибуток сам осідає у вашому гаманці, колеги цінують ваш досвід, сім’я — ваша гордість та опора. Але обережніше! Таке життя може викликати вал заздрощів та пліток.

Лев – Руна Тейваз

Недарма руна воїнів Тейваз випала саме Левам. Цей знак зодіаку не мислить себе без змагань та суперечок, у яких народжується могутність Левів. Тейваз, безсумнівно, приверне на ваш бік авторитетні думки, що сприятиме кар’єрному зльоту. Тільки не переносіть трудові дискусії у особисте життя.

Діва – Руна Одал

Під впливом руни Одал Діви повністю поринуть у сімейні справи. Ця руна відповідає за рід і збереження домашнього вогнища. Ви зіткнетеся з обставинами, коли необхідно захищати свою нерухомість та фінансові накопичення. Завдяки своїй кмітливості та знанням Діви вийдуть переможцями з будь-якої ситуації, навіть якщо початковий розклад не на вашу користь. А ще Діви займуть місце сімейного миротворця та літописця, але така робота принесе користь вашому оточенню.

Терези – Руна Беркана

Беркана уособлює жіночий початок, але в той же час це руна зростання та розвитку. Терезам цей символ обіцяє набуття здоров’я, нові цілі та можливості, реалізацію планів з минулого, які з певних причин довелося відкласти. Рік із Берканою – стабільний, матеріально та духовно благополучний. Вільні Терези в 2022 році зустрінуть свою другу половину, адже руна-оберіг натякає на весілля. Головне, не поринути у порожніх мріях.

Скорпіон – Руна Іса

Скорпіони наполегливо працювали весь 2021 рік, тому руна Іса велить їм трохи сповільнитися і розібратися в собі. Бурхлива течія життя настільки закрутила, що ви забули про відпочинок, спілкування з друзями, улюблене захоплення. Іса каже: «Замріть і гідно оцініть зроблене!» Коли ви досягнете незворушності равлика, що повзуть схилом Фудзі, то, про що ви пристрасно бажали, втілиться в реальність.

Стрілець – Руна Манназ

Манназ – символ індивідуальності, що збігається зі світовідчуттям Стрільців. Ви завжди відчували, що відрізняється від інших, і ця руна тому підтвердження. У 2022 році Стрільці, які під впливом будь-яких авторитетів, нарешті звільняться і вийдуть на власний життєвий шлях. Доля веде вас до втілення найсміливіших задумів. Тільки не використовуйте репутацію, щоб вплинути на людей. Манназ шанує самостійний вибір інших.

Козеріг – Руна Феу

Фінансове благополуччя вже стукає у двері Козерогів з Феу, руною багатства та матеріального достатку. Якщо досі ви не наважилися піти з компанії заради власного бізнесу, то 2022 рік – саме час зробити це. Можливо, з чимось чи кимось доведеться розлучитися, але такою є ціна, яку призначає Феу. Не бійтесь, ви порвете тільки зі штучно створеними відносинами, в яких ні краплі щирості.

Водолій – Руна Гебо

Рік з руною Гебо несе Водоліям урок партнерства та рівноправності. Ви звикли перетягувати ковдру на себе, але наближається період довіри своїм друзям, колегам, підлеглим. Також Гебо відповідає за зв’язки та довіру у відносинах, тому Водоліям доведеться навчитися делегувати свої обов’язки. На любовному фронті обійдеться без з’ясування стосунків. Ви нарешті оціните союз без маніпуляцій, але з любов’ю і взаємною повагою.

Риби – Руна Соулу

Для стриманих і не звичних до головних ролей Риб руна Соулу — ще випробування. Цей символ Сонця та лідерства додасть впевненості та наділить силою переконання. Спочатку Риби розгубляться, але швидко візьмуть себе до рук. Ви маєте величезну відповідальність, а тому збираєтеся використовувати магію Соулу всім на благо, а не тільки заради особистого збагачення. І це правильний висновок! З таким настроєм ви отримаєте гору над своїми суперниками, а світло стане дороговказом для заблукали в лісі доль.