fbpx

Етап завершення-Астролог. Чотири знаки Зодіаку, які максимально відчують на собі енергію Рожевої повні 6 квітня

Повня в квітні відбудеться 6 квітня 2023 року. Астрологи сотні років стверджують, що Місяць та його рух над Землею має вплив на людей. Розповідаємо, на які знаки повня матиме найбільший вплив на думку астрологів.

Повний Рожевий Місяць у Терезах  вплине на кожен знак зодіаку, проте кілька можуть зіткнутися із найяскравішими подіями або труднощами.

Повня відбудеться 6 квітня рівно о 06:34 годині та матиме вплив Венера, яка зараз проходить через знак Тельця.

На думку астрологів відбудеться дивний період, буде багато подій, доведеться переосмислювати певні цінності, буде важко визначитися щодо важливих питань.

Овен

Енергія, яка обертається навколо угод, важливих людей і здатності йти на компроміс, виводиться на перший план під час повного Місяця. Під керуванням Венери  доведеться відмовитися від сумнівів, страхів.

Повня змусить Овнів звернути увагу не лише на саморозвиток. Ви будете вирішувати проблеми особистого характеру, зокрема ті, що формують атмосферу ваших стосунків із партнером.

Однак, якщо ви і ваш партнер готові взяти на себе відповідальність – очікуйте на новий етап у стосунках. Ви зрозумієте, наскільки сильним і взаємним є ваше кохання.

Рак

Можливі ускладнення можуть відчути ті з представників даного знаку, хто зосереджений на побудові кар’єри. Ніхто не казав, що ви не можете виконувати багато завдань одночасно, але ви також не можете постійно робити все це самостійно.

Астрологи попереджають: ваша занадто активна зайнятість може значно погіршити стосунки з партнером. У Повний Місяць можете запросити партнера на романтичне побачення або провести час вдома.

Лев

Леви можуть отримати цінний шанс, і варто не пропустити його.

Рожева повня присвячена саме вам. Ви будете відчувати себе у центрі уваги. Інші будуть прислухатися до ваших слів і потребуватимуть ваших порад. Зірки радять задуматися про саморозвиток.

Не слід зациклюватися на помилках, вони призвели до вашого росту. Це найкращий період для повного переосмислення ваших цілей та цінностей.

Будьте готові до кульмінаційного моменту у житті, тому що повня – це завжди етап змін і завершення.

Водолій

Якщо ви дуже довго працювали заради слави та репутації, астрологи сповіщають вам щасливу новину: зірковий час настав.

Водоліям на цю повню доведеться розглянути іншу точку зору або зовсім інший варіант, щоб рухатись вперед. Можливо, доведеться піти на невідому територію, щоб досягти свого.

Не варто діяти імпульсивно, особливо на роботі. Після повні у декого з’явиться шанс вирішити сімейні питання.

Фото, Олександра. 2022 р.

You cannot copy content of this page