fbpx
Гороскоп

Фахівці визначили жінок, від яких найчастіше йдуть чоловіки

Щастя в особистому житті жінки залежить від знаку Зодіаку, під яким вона народжена. Кожному знаку притаманні деякі риси характеру, які можуть вплинути на сімейне щастя.

Скорпіон

Жінки, народжені під знаком Скорпіона, підкорюють сильну стать з першого погляду. Вони багатогранні, сильні і водночас романтичні. Однак є серйозна проблема – вони запальні. Постійні сварки та конфлікти можуть набриднути коханому і той уникне такої дівчини.

Близнюки

Близнюки – дівчата дуже цікаві, променисті, усміхнені, балакучі, завжди готові підтримати свого обранця і допомогти йому. У них проблема в тому, що в умовах рутини вони стають агресивними та токсичними. Це може стати вагомим аргументом для розвалу стосунків.

Лев

Той, хто починає будувати особисті взаємини з Левицями, згодом починає помічати їхню силу та гордість. Це жінки, які знають собі ціну. Як правило, вони досить нейтральні у стосунки, від них не можна дочекатися похвали. Крім того, вони не готові відмовитись від уваги інших чоловіків остаточно.

Риби

Хтось в образі Риб бачить ідеальних дружин – невибагливих, спокійних, лагідних. Проте, найчастіше все закінчується тим, що намагаються маніпулювати іншими. Це дуже не подобається багатьом чоловікам, вони вважають за краще піти «по-англійськи».

Стрілець

Жінка-Стрілець активна, цікава та комунікабельна. Вона легка на підйом та авантюрна, причому у будь-якому віці. Вони рідко стають домогосподарками та хранительками домашнього вогнища, що може завадити їм будувати серйозні стосунки.

You cannot copy content of this page