fbpx

Фіналістка “Битви екстрасенсів” розповіла, яким буде травень для кожного зі знаків Зодіаку

Кажетта Ахметжанова – відома екстрасенс та учасниця багатьох проектів.

Овен 21.03 – 19.04

Зірки обіцяють Овнам, що травень для них буде сповнений пригод, подій і цікавих знайомств. За вдачею ви лідери і амбітні особистості, що допоможе вам досягти успіху в кар’єрних справах. У сім’ї у Овнів можуть бути сварки на грунті грошей, постарайтеся залагодити це питання.

Телець 20.04 – 20.05

Для цього знака Зодіаку травень стане місяцем необоротних змін, як позитивних, так і негативних. Гороскоп радить вам бути рішучіше і наполегливіше, рухатися до своєї мети, не озираючись назад. Ви повинні діяти різко і швидко, не звертаючи уваги на забобони оточуючих. Травень стане для вас періодом реалізму у стосунках. Ви навчитеся адекватно оцінювати своє місце в романі чи шлюб.

Близнюки 21.05 – 20.06

Для Близнюків травня почнеться дуже емоційно. Ви будете набагато чутливіше сприймати будь-які явища, ніж зазвичай. Це відмінний період для налагодження стосунків зі своєю другою половинкою. Але існує і небезпека на емоціях нашкодити цим самим стосункам, постарайтеся контролювати свої емоції.

Рак 21.06 – 22.07

Намагайтеся не планувати важливих справ на початок травня. Уникайте надмірної погоні за задоволеннями і зайвих витрат. Ретельно обмірковуйте кожен свій крок, не йдіть на поводу у сьогохвилинних емоцій і хоча б іноді звертайтеся за допомогою до свого здорового глузду. Кінець місяця може принести вам приємне спілкування і закоханість.

Лев 23.07 – 22.08

Для більшості Левів місяць пройде легко і безтурботно. Будь-яку справу, за яку ви візьметеся, вдасться довести до кінця. Тож не дивно, що це відіб’ється і на особистому житті. Леви можуть спробувати завоювати чиєсь серце, а можете вчинити інакше і привернути до себе увагу за рахунок поточних успіхів в будь-який інший сфері. Друга половина місяця буде справжнім святом, в той час як перша обіцяє більше стабільності.

Діва 23.08 – 22.09

Це прекрасний період для налагодження контактів. Доля зіштовхне вас з великою кількістю людей різного віку, соціального статусу і роду занять. В особистому житті все буде досить гладко і спокійно, якщо ви самі не захочете свободи і змін.

Терези 23.09 – 22.10

Все, що вас хвилювало останнім часом, вирішиться в цьому місяці. Вам стане простіше знаходити спільну мову з оточуючими і домовлятися з ними. Можливо, ви зрозумієте, що час щось змінювати у стосунках. Зараз потрібно гарненько все обдумати, для рішучих дій в любові ще не час.

Скорпіон 23.10 – 22.11

Старі невирішені проблеми дадуть про себе знати в перші два тижня травня. Якщо не займетеся ними зараз, ризикуєте нажити собі ворогів. Важливі справи заплануйте на 10-13 травня, сприятливий час для ділових зустрічей і підписання контрактів. В середині місяця зірки обіцяють побачення з давнім шанувальником.

Стрілець 22.11 – 20.12

Весь травень Стрільці будуть перебувати у відмінному настрої. З’явиться маса нових можливостей заявити про себе і довести, що ви чогось варті. Представників знака чекає відродження колишніх почуттів, а також перехід дружніх відносин в любовні. Не пропустіть цей шанс, адже перед вами можуть відкритися перспективи знайти споріднену душу. Якщо у вас вже є партнер, в травні вам доведеться вирішувати з ним якісь спільні справи.

Козеріг 21.12 – 19.01

На початку травня бізнесмени-Козероги можуть сподіватися на успіх, який послужить приводом для розширення вашої справи. Середина травня – спокійний період. Займіться тим, що вам до душі. У любові очікується смуга везіння. Ймовірна зустріч з людиною, яка змінить ваше життя.

Водолій 20.01 – 17.02

Можливі раптові ускладнення при роботі з документами. Вірогідні розчарування, сварки і розставання. Друга половина місяця, на відміну від першої, буде сприятливою. З’явиться можливість відпочити від проблем і зарядитися позитивною енергією. Зірки радять провести час на природі в колі близьких людей.

Риби 18.02 – 20.03

Для роботи та ділових відносин травень – хороший час. Вірогідні проблеми в любовних стосунках. Будьте дуже уважні в бізнесі, обережні в спілкуванні. У травні щасливі моменти і невдачі будуть часто змінювати один одного. Складний період припадає на останні п’ять днів місяця. Особливо гостро постануть матеріальні проблеми. Уникайте домашніх конфліктів.

You cannot copy content of this page