fbpx

Фінансовий гороскоп 2022: кого чекають надприбутки, а кого кредити і борги

Овен

Цим представникам можна сподіватись на фінансову стабільність. Їм навіть не доведеться докладати надмірних зусиль, хоча різкої необхідності в грошах у них теж не буде.

Але обережність у фінансових витратах варто все-таки виявити у лютому та квітні. А наприкінці року можуть розраховувати на добрий прибуток творчі люди.

Телець

Їм слід ставити конкретні цілі для фінансової рівноваги. Позитивний результат прийде лише після досягнення певної сходинки у професійних справах. Чекати, що все прийде одразу, не варто, адже розумні витрати допоможуть вийти на шлях достатку.

Близнюки

Представникам дається шанс успішно розвивати свій бізнес та планувати свої витрати. Усі матеріальні блага залежить тільки від них. Початок року – перспективний час для підвищення зарплати.

У другій половині року передбачається підписання важливих контрактів. Але при провидінні транзакцій слід уважно стежити за основним переміщенням коштів.

Рак

Їхні професійні успіхи сприяють тому, що вже з початку року підвищаться їхні доходи. Але не слід поспішати смітити грошима. Жити на широку ногу може обернутися бідністю.

Якщо раціонально ставитися до грошей, тоді можна відчути прибуток. Але це станеться не раніше, ніж у другому півріччі.

Лев

Грошовий успіх не змусить себе довго чекати. Вона проглядатиметься у виграші в лотерею або в солідній премії. Також незаперечним джерелом прибутку стане підвищення зарплати.

Але слід розуміти, що всі ці фінансові блага не приходять у життя просто так. Наприкінці року з’явиться нова стаття витрат, тому слід планомірно розраховувати свої скороминущі забаганки.

Діва

Якщо вони вийдуть зі своєї зони комфорту, то не варто турбуватися про матеріальний достаток. Люди цього знаку отримають високооплачувану роботу, хоча їм доведеться жертвувати особистим часом. Відмінний період для заробітку – травень, жовтень та грудень.

У цей час можна не тільки добре поповнити свій сімейний бюджет, а й накопичити заощадження на майбутнє життя.

Терези

Щодо грошей для представників не проглядається жодних проблем. Хоча їм доведеться багато працювати, але результати вони побачать уже у першому півріччі.

І тоді знаки з гордістю зізнаються, що чого вони так прагнули – це досягнення їхніх рук. Астрологи рекомендують представникам навчитися жити за коштами та періодично пом’якшувати грошову турбулентність. Роблячи заощадження, знаки самостійно створюють надійний тил.

Скорпіон

На початку року представники щодо грошових питань можуть відчути якусь нестабільність. Але якщо не планувати на перше півріччя важливих заходів, які вимагатимуть грошових вкладень, можна втриматися на плаву. Хоча у новий рік вони не увійдуть із порожніми кишенями.

Часи безгрошів’я їм благополучно пішли, залишилося лише приборкувати звичку витрачати нажиті кошти.

Стрілець

Їм доведеться протягом усього року робити великі покупки. Вони можуть бути у вигляді нерухомості чи транспортного засобу. Але перш ніж вкладати кошти у предмети розкоші, слід нагромадити їх, щоб не брати кредит.

Наприкінці року на представників чекає велика премія. Її краще притримати для вигідніших вкладень.

Козеріг

Їхнє фінансове становище дозволить вирушити у заслужену відпустку або зробити у своєму будинку капітальний ремонт. Бажання втіляться, якщо представники переглянуть стосунки до грошей.

Їм потрібно не лише накопичувати кошти, а й розумно їх витрачати. Не слід шкодувати грошей на освіту дитини, бо всі витрати виправдають мету.

Водолій

Астрологи рекомендують знакам не брати борги та раціонально розподіляти гроші. Деякі витрати будуть пов’язані за допомогою родичів. Збільшити дохід можна лише за допомогою додаткової роботи.

Зірки попереджають, що знаки матимуть ймовірне бажання пограти в азартні ігри, але цього робити в жодному разі не можна. Є ризик, що можна програти останні заощадження.

Риби

У грошовому питанні – це найвдаліший рік. Кожне нове починання для представників обернеться прибутковим бізнесом. Не слід шкодувати вкладати кошти у вигідні проекти чи цікаві справи. Без дивідендів вони точно не залишаться.

Важливо кожному за представника усвідомити правило, що це гроші люблять рахунок. Також вони не гребують розважливими людьми. І якщо бездумно витрачати зароблені кошти, то можна лише у найгірший бік змінити ситуацію свого життя.

You cannot copy content of this page