fbpx

Фінансовий гороскоп до кінця 2020 року для всіх знаків Зодіаку: кому пощастить найбільше

Овен

Ворогом для вас цього року буде надмірне марнотратство. Однак до липня ви зможете відновитися в матеріальній сфері після низки фінансових негараздів. Обережнішими варто бути з вкладенням грошей. Необережне поводження з торговими угодами може принести збитки.

Початок року – був для вас досить складним, який ознаменувався ще й неможливістю реалізувати плани, ідеї. Вже до липня і в грудні у вас з’являться сприятливі можливості поліпшити своє матеріальне становище. Потрібно утримуватися від необдуманих обіцянок. Особливо несприятливі ділові контакти та угоди з іноземними громадянами та фірмами. Якщо врахуєте особливості періоду, сприятливі та несприятливі місяці, то до кінця року ситуація у фінансовій сфері нормалізується.

Телець

Друга половина 2020 року буде сприятливою – активізується ваша творча сила, ви як особистість досягнете визнання та отримаєте грошову винагороду. Перед вами відкриваються нові перспективи. Можете претендувати на фінансову допомогу і навіть на подарунки. Сміливо вкладайте капітал. Сфера вашого впливу сильно розшириться. Професійні або ділові перемоги даються легше, ніж в інші роки. Можна отримати нове призначення або посаду.

Сприятливий час для грошових операцій, продажу та купівлі, фінансових угод і грошових інвестицій. Період прогресу в професійних справах. Зростає ваш авторитет, ви можете розраховувати на підвищення та увагу до вас як до працівника. Прекрасний період для самоосвіти, підвищення кваліфікації. Особливо сприятливими будуть комерційні контакти з іноземними громадянами та фірмами. Приділіть вашу увагу коштам на благодійність. Ви будете задоволені своїми фінансовими справами, якщо будете щедрі.

Близнюки

У Близнюків все добре у фінансових справах. Вам захочеться мати вплив як на роботі, так і в ділових контактах. Витримка та наполеглива праця допоможуть досягти матеріальних успіхів. Можна укладати угоди, брати в борг, вкладати гроші у виробництво. В цей час буде простежуватися прогрес у справах з майном, грошима, спадщиною та розподілом прибутку. Можуть з’явитися додаткові обов’язки. Однак заохочення від керівництва довго чекати не доведеться. Існує можливість не отримати жодних поліпшень через помилки в минулому. Проаналізуйте їх і виправте.

Рак

Друга половина 2020 року може принести збитки, проблеми з майном. Варто обачніше розпоряджатися грошима та приділяти увагу охороні свого рухомого та нерухомого майна. У цей період краще відмовитися від нової підприємницької діяльності. Можуть виникнути складнощі з кредитами, а це спричинить збитки, конфлікти, непорозуміння з юристами та владою. Також не варто проводити переговори з організаціями, які займаються фінансами. На емоціях можете здійснювати необдумані грошові витрати, про які пошкодуєте.

Існує небезпека збитків через безвідповідального партнера, з яким ви тісно пов’язані. Не варто укладати жодних угод, здійснювати купівлю або продаж у великих розмірах. Якоюсь мірою хороший час для вас: липень, серпень, грудень. У ці місяці є можливість відновитися, зібратися силами перед непростою осінню.

Лев

Друга половина року буде сприятливою у фінансовому плані. Також грудень буде складним місяцем. Вам може допомогти порада мудрої людини, але остаточне ухвалення рішень має бути лише після узгодження всіх ризиків з фахівцями. В інший час нічого нового та неприємного не буде, сама ситуація в грошах для вас зрозуміла та ясна. Унеможливте ризиковані угоди, навіть якщо вони здаються привабливими.

Це час важливої реорганізації ваших справ, інтересів, сфери самореалізації. Вірогідні істотні зміни в житті, які спершу не здадуться вам приємними, тому що ви нібито зайдете в тінь. Цей час може стати поворотним пунктом у вашій кар’єрі, але для успіху вам необхідно звернути увагу на навколишніх.

Терези

Цей період буде нелегким у фінансовому плані, але у грудні ви зможете навести лад у всіх справах, які стосуються майна та грошей. У ці місяці можете отримати нове призначення або посаду. Сприятливі періоди для грошових операцій, продажу та купівлі, фінансових угод та інвестицій. Місяці прогресу в професійних справах.

Використовуйте цей період для укладення угод, договорів, підписання важливих паперів, залагодження юридичних формальностей, відкриття нових підприємств або реорганізації старих. Це час важливих відряджень (краще в межах країни), а також відповідальних виступів, переговорів. Якщо їхати закордон, то у складі робочого колективу. Фінансові справи закордоном вирішуйте лише з партнером. Якщо ви діятимете самостійно, то зазнаєте збитків.

Скорпіон

Вас будуть оцінювати максимально, як особистість ви досягнете визнання та отримаєте заохочення або підвищення на посаді. Намітьте важливі виступи, відрядження – ви отримаєте відчутний матеріальний результат. Сприятливий час для грошових оборотів, продажу та купівлі, фінансових вкладень. Великі можливості приходять через творче, професійне самовираження. Благодійність дасть вам ще більше щасливих шансів і можливостей на майбутнє.

Якщо вам потрібна підтримка в просуванні проектів, то можете розраховувати на допомогу керівництва. Однак у грудні може бути дуже складно вирішувати офіційні питання. Постарайтеся підібрати час так, щоб не втратити віру в себе та людей, оскільки цей період може принести багато неприємностей у взаєминах з людьми, вищими за статусом.

Стрільці

У другій половині 2020 року доведеться скоротити звичні витрати. Однак якщо ви вкладаєте гроші в себе – у навчання або підвищення вашої кваліфікації, то це розумні витрати, які принесуть прибуток. Заради впевненості в грошових справах уникайте незаконної діяльності, сумнівних зв’язків і зневаги своїми обов’язками.

Плани можуть зруйнуватися, якщо підпишете сумнівні договори з двозначними формулюваннями. Вас можуть спробувати залучити до непродуктивного бізнесу, але тут все залежить від вашої обізнаності та готовності розбиратися в деталях. Завдання на ці пів року – чітко сформулювати свою мету, і якщо ви будете прагнути до неї енергійно, то вже у грудні зможете наблизитися до неї впритул.

Козеріг

Деякі астрологічні аспекти зможуть пом’якшити життя, однак від вас потрібне глобальне осмислення планів і конкретних проектів. З одного боку, у вас безліч варіантів і пропозицій для діяльності та можливості заробити. З іншого – ви не можете зосередитися на одній справі та відпрацювати її досить ретельно. Вся складність для Козерогів на ці пів року в необхідності обрати один напрям, щоб добре його завершити.

Якщо вам вдасться розставити пріоритети, тоді все у вас буде добре в матеріальних справах. Ви будете досягати своєї мети, розшириться сфера вашого професійного та ділового впливу. Підприємницькі починання будуть успішними та вдаватимуться без жодних зусиль на відміну від інших періодів.

Водолій

Ви перебуваєте під невидимим захистом, отримуєте можливість періодично відпочивати в тиші та на самоті. Невидимі сили в цьому році відводять від вас біди, обеззброюють ваших таємних ворогів, підступи яких дивним чином виявляються раніше, ніж заподіють зло. Особливо це стосується фінансових справ. Для зрілих людей особливо успішний час у фінансовому плані.

Однак намагайтеся не афішувати свої справи. Матеріальна стабільність приходить до вас завдяки таємним джерелам доходів. Також вам пощастить у справах, пов’язаних із закордоном. Ви здатні отримати значущий фінансовий прибуток від будь-якої діяльності. У цьому році ви можете отримати переваги, приховані від людських очей – підвищення зарплати, але не кар’єрне зростання.

Риби

Друга половина 2020 року буде сприятливою, ви ставите перед собою цілі та досягаєте їх мінімальними зусиллями. З’являється безліч друзів і знайомих, завжди готових запропонувати вам свою допомогу. Успішно працюєте у великих організаціях, групах і заробляєте гроші. Подорожі приносять вам велику користь, зокрема в матеріальну. Прибуток досягається завдяки друзям і знайомим, що мають гарне становище.

Робота в колективі може містити благодійні та гуманні цілі, тоді ваші фінансові перспективи ще більше збільшуються. Чим більше віддаєте, тим більше отримуєте. Все те, що стосується винахідництва, науки та організаційних заходів приносить вам прибуток. Також у вашу команду може прийти нова людина, яка принесе свіжі ідеї, завдяки чому, створюються нові можливості для заробітку. Цей рік – час змін у фінансових справах, гроші приходять не за тими джерелами, за якими приходили раніше.

You cannot copy content of this page