Фінансовий гороскоп на 2-8 серпня: з четверга Меркурій буде у сильній позиції у Знаку Діви. Усі найсерйозніші справи та зустрічі краще запланувати саме на цей час

Овен

Овни цього тижня будуть в ударі. Позитивний вплив Меркурія забезпечить приплив енергії, ділову активність та мотивацію, чим астрологи радять скористатися задля досягнення намічених цілей. На початку тижня утриматися варто від нових починань, великих покупок, пов’язаних із нерухомістю, та пошуків ділових партнерів. Усі сили зараз найкраще направити на реалізацію поточних завдань. Овнам, на відміну багатьох інших людей, можна боятися ризиків, оскільки цього тижня вони виправдані. Ще зірки допоможуть цим людям розвинути свої таланти.

Телець

Щоб збільшити доходи, Тельці можуть спробувати вкласти гроші у цінні папери, це чудовий час для того, щоб зробити щось неординарне. Також Тельцям варто частіше скористатися особливими фінансовими магнітами для дому. Це речі, які приваблюють фінансову удачу. З наявності буде вкрай важливою у серпні. Ще астрологи радять завершити всі термінові справи на початку тижня, бо його кінець буде сповнений подій. Часу вирішення важливих завдань може просто не залишитися. Не варто накопичувати борги, переносити плани та відкладати важливі справи.

Близнюки

Найнебезпечніший день для фінансової сфери — 2 серпня, оскільки Марс перебуватиме в поєднанні з Ураном. У зв’язку з цим аспектом не рекомендується робити покупки на емоціях. На початку тижня через ретро-Юпітер також можливі деякі сварки з колегами по роботі. Наприкінці тижня варто чекати на значні прориви у професійній сфері. Це час Близнюків та їхній вихід на сцену.

Рак

Конкурентній боротьбі зараз краще віддати перевагу роботі з документами та реалізації поточних планів. В іншому випадку можливі фінансові та негаразди у спілкуванні з колегами. Це буде досить кризовий період, коли у фінансових питаннях буде потрібно чітке планування. Події цього тижня багато розставлять на свої місця. У моменти прийняття важливих рішень краще не дослухатися інтуїції.

Лев

Левам необхідно спостерігати за підказками Всесвіту, щоб не пропустити перспективних можливостей. До четверга краще встигнути роздати всі борги, виконати фінансові зобов’язання і, якщо потрібно, завершити раніше розпочаті проекти. Для кар’єрного зростання Левам може стати в нагоді вся їхня харизма і чарівність. Негативний аспект Марса та Урану в понеділок може стати причиною появи нових страхів та сумнівів, що не дозволить розкрити потенціал на сто відсотків та завадить підвищенню доходів. На початку тижня можливі грошові збитки та неприємності на роботі.

Діва

Зберегти матеріальну стабільність у період з 2 по 8 серпня Дівам допоможе шосте чуття. Цього тижня Дівам доведеться багато працювати. Ці люди захочуть стати кращими у всіх напрямках, що вимагатиме досить великого вкладення сил і часу. Кінець тижня взагалі буде сповнений приємних сюрпризів. Можна буде займатися шопінгом, купувати цінні папери, грати на біржі, міняти валюту. Діви будуть на коні, тому що нічні світила на їхньому боці.

Терези

Терезам варто насамперед пам’ятати про закон рівноцінного обміну. Якщо вони хочуть розбагатіти або підвищити свої доходи, доведеться зробити щось хороше для людей, що їх оточують, або для конкретної людини. Всесвіт і зірки чекають від Терезів добра. Основне завдання на майбутній тиждень — допомогти комусь із вирішенням проблем. Завдання другого плану — зайнятися здоров’ям, причому не шкодуючи грошей. У період ретро-Юпітера очікується нестача життєвих сил.1, 2 і 3 серпня Терези будуть дуже вразливі – як фізично, так і емоційно.

Скорпіон

Фінансова сфера життя для Скорпіонів набуде важливого значення. У ці дні найкраще відмовитися від сумнівних пропозицій, великих покупок та позик. Потрібно сфокусуватися на роботі та справах. Основне завдання цього тижня – максимально стримувати роздратування та гнів, навіть якщо ці почуття будуть обґрунтовані. Негатив може вилитися у проблеми з грошима, особливо для тих, хто постійно працює із клієнтами.

Стрілець

У четвер Меркурій піде на знак Діви, що поверне Стрільцям мотивацію, що бракує, і впевненість у собі. Це допоможе їм подолати токсичні налаштування, що програмують на ураження. Життя Стрільців помітно зміниться, причому у фінансовій сфері насамперед. Чекати на швидкі результати не варто, але працювати точно стане приємніше і легше. Сильне положення Меркурія добре позначиться на продуктивності та якості роботи. Цей період подарує Стрільцям нові можливості. Можна очікувати на збільшення доходу.

Козеріг

Козероги з високою ймовірністю піднімуться кар’єрними сходами. Також ці люди зможуть знайти нові джерела прибутку. Щоб повною мірою скористатися перспективними можливостями, астрологи рекомендують представникам цього Зодіаку налаштовувати себе на успіх, не дозволяючи проблемам в інших сферах впливати на роботу. Важливо підвищувати ділову активність. Можна запланувати на цей тиждень великі покупки, початок нових проектів, важливі зустрічі та наради.

Водолій

Водоліям важливо знайти привід, щоб змінити обстановку. Можна зайнятися якимись новими справами у бізнесі та на роботі. Зараз велика небезпека прийняти правильне доленосне рішення і тим самим підвищити прибутки. На початку тижня можна чекати на труднощі з фінансами. Меркурій буде налаштований позитивно, тож можна буде зайнятися шопінгом. Астрологи радять Водоліям стати впевненішими та ініціативнішими. Це буде чудовий час, щоб обговорити з начальством хвилюючі питання та скласти кошторис витрат на місяць уперед.

Риби

Рибам варто бути уважнішими під час підписання документів і активнішими в робочих моментах: робота буде сперечатися, тому за той самий час можна буде встигнути зробити в рази більше. На початку тижня Риби можуть бути занадто дратівливими, а ще на них може напасти ліньки. Найкращий вихід для цих людей зараз мінімізувати роботу з тими, хто їх дратує. Також краще уникати спонтанних покупок та невиправданих ризиків.