fbpx
Гороскоп

Фінансовий гороскоп на червень: кому варто економити гроші, а кому тільки встигай їх рахувати

Всім, хто бажає збільшити свої доходи і оптимізувати витрати в червні, необхідно дотримуватись рекомендацій астрологів. Початок літа складно назвати сприятливим часом для фінансової активності, але це не означає, що домогтися успіху буде неможливо.

Овен

У червні Овнам дуже допоможе перехід Венери в Знак Рака. При такому положенні Венери Овни стають більш розважливими і менш агресивними. Це означає, що в гору піде спільна робота. Планета буде весь місяць заспокоювати Овнів. Щоб нервувати ще менше, можна скористатися спеціальними практиками. Щоб не залишитися в програші, Овнам також на думку астрологів краще більш вдумливо і ретельно планувати справи. Всі великі покупки бажано зробити до 27 числа.

Телець

Гроші люблять чистоту і порядок, тому почати літо Тельцям краще з генерального прибирання будинку, наведення порядку на робочому місці. Також астрологи рекомендують позбутися негативної енергетики цифрового сміття: спаму, непотрібних контактів, файлів й іншого. У бізнесі і в цілому в діловій сфері варто обрати позицію спостерігача. Це допоможе Тельцям знайти переваги. Люди даного Знака зможуть обійти стороною фінансові негаразди, якщо уважно стежитимуть за ситуацією навколо і менше будуть витрачати гроші на щось марне.

Близнюки

Найбільші доходи чекають Близнюків, які проводить по роботі багато часу за кермом. Також удача фінансового характеру очікує всіх, хто буде змушений в червні відправитися у відрядження. До 23 червня ретроградним буде Меркурій, а це значить, що зміна роботи і отримання нових знань будуть даватися Близнюкам важко. Астрологи зазначають так, що у людей цього Знака може погіршитися пам’ять.

Рак

Для фінансового зростання Ракам доведеться позбутися від образ, заздрості і злості, адже ці почуття небезпечні для успіху в будь-якій сфері, а планети ніяк не допоможуть Ракам очиститися від них. У більшості випадків доведеться сподіватися на особистий досвід, логіку і силу духу. Удача буде приймати мінімальну участь у формуванні фінансового успіху. Гроші краще берегти – зайві покупки можуть стати причиною утворення дірок в бюджеті. Творча діяльність буде успішною, але тільки якщо в голові у Раків будуть не гроші, а якась інша, більш висока мета.

Лев

Що стосується Левів, то у них очікується дуже продуктивний місяць. Так, планети і зірки не в кращому становищі, але гроші все одно підуть в руки цих людей. Панацеєю від усіх бід в бізнесі і на роботі стане уважність. Події червня можуть бути настільки стрімкими, що Леви можуть просто не встигати за ними. Ознакою того, що все йде в правильному напрямку, буде схвалення з боку друзів, колег і родичів.

Діва

Зірки і планети позбавлять Дів можливості налаштуватися на робочий лад на початку літа. У перші два тижні літа справи будуть зриватися, все буде валитися з рук. Це не повинно їх засмучувати, тому що друга половина місяця стане дуже продуктивною. Невдачі у фінансовій сфері стануть підмогою до успіху в любові. Якщо щось не буде виходити, можна буде витратити час і кошти на сім’ю, другу половинку.

Терези

Терезів чекає продуктивний і спокійний час. Різких злетів і падінь не очікується. Енергетика зірок і планет додасть особливу силу словами. Сказане частіше буде ставати реальністю. Успіхи чекають тих, хто буде знайомитися з новими людьми, ходити на співбесіди. Пошуки роботи повинні закінчитися позитивно, але Терезам важливо пам’ятати, що в червні їх зустрічають по одягу. Перше враження буде найважливішим. Воно допоможе завоювати довіру людей, знайти нових соратників і майбутніх товаришів по бізнесу.

Скорпіон

Гроші краще витрачати на своє здоров’я і на формування позитивного настрою. Можна купити абонемент в спортзал, велосипед, набір гантель для фітнесу. Позитивні зміни тіла приведуть до хорошого настрою, підвищенню продуктивності. Всім, хто сильно втомився, варто взяти тимчасову паузу в справах. Початок літа – прекрасна пора для відпустки, зміни обстановки. Також астрологи радять вкладати гроші в бізнес і захоплення.

Стрілець

На початку червня можна побалувати себе новим одягом, витратитися на розваги. Що стосується роботи, особливо в колективі, то Стрільцям краще бути гранично уважними. У день сонячного затемнення 10 червня негативна енергія може зробити актуальними гірші риси характеру представників даного Знака. Подібна дія збережеться на кілька днів вперед. Початком нової позитивної фінансової ери для Стрільців стане день літнього сонцестояння – 21 червня. Після 21 числа можна чекати надходження коштів.

Козеріг

Це ідеальний місяць для духовних практик, в тому числі і тих, які допомагають активізувати фінансову удачу. Що стосується колег і партнерів по бізнесу, то вони будуть чекати від Стрільців підтримки. Потрібно пам’ятати про те, що доброта незабаром повернеться сторицею. Через велику кількість ретроградних планет поки не варто здійснювати позапланових дорогих придбань. Краще поки почекати з ризиками і авантюрами.

Водолій

У Водоліїв починається пора труднощів, але не варто бити тривогу. Прийдешні негаразди багато чому навчать людей даного Знака, допоможуть набути впевненості в майбутньому. Водолій – це один з Знаків, яким легко дістаються гроші. Легкої наживи в червні чекати не варто, але це не означає, що грошей їм не бачити зовсім. Навколишні люди будуть чекати від них допомоги. Не варто відмовляти їм у підтримці. Також зберегти фінансову удачу допоможе прагнення до нових знань, гарне самопочуття і вміння боротися зі шкідливими звичками.

Риби

У Риб фінансова удача буде в кишені, але зате нічні їхні сузір’я не дадуть цим людям достатню кількість сил і енергії для невпинної роботи і активної трудової діяльності. Головна порада на цей місяць – не варто відкладати на потім найважливіше. Чим раніше Риби впораються з фінансовими і робочими проблемами, тим більше у них буде шансів на новий успіх. Червень – час можливостей. Рибам варто покладатися лише на себе.

You cannot copy content of this page