fbpx

Фінансовий гороскоп на грудень: до кого гроші потечуть рікою

Овен

Овнам стане в нагоді сміливість у розпорядженні фінансами. На горизонті може виникнути важлива покупка, але доведеться швидко приймати рішення, щоб заощадити. Деякі фінансові моменти залежатимуть від сфери любові.

Овнам доведеться витратити частину бюджету на другу половинку, романтику, побачення. Не варто першого місяця зими забувати і про власні інтереси. Можна потішити себе обновками.

Телець

Астрологи зазначають, що у грудні Тельців може потурбувати Венера. Один із головних небесних покровителів цих людей занепаде з 19 числа. Потрібно встигнути купити всі подарунки близьким до початку ретроградного руху планети. З 19 грудня не варто витрачати багато сил та енергії на роботу, оскільки Венера не належним чином її відновлюватиме. Усі найважливіші робочі справи краще завершити на початок третьої декади.

Близнюки

Близнюкам корисно буде змінити обстановку, що вимагатиме деяких витрат. Загалом у грудні розпочнеться період спокою, і навіть якщо якісь фінансові несподіванки вимагатимуть від Близнюків зайвих витрат, у результаті все складеться на їхню користь. Не зашкодить невелика сума, відкладена на раптові витрати. У грудні можна відкладати гроші на щось важливе для себе чи своїх близьких.

Рак

У Раків у грудні грошовий канал буде частково закрито. Їм потрібно скористатися спеціальними практиками, щоб відкрити його. Якщо все зробити правильно, то на обрії з’являться великі можливості для фінансового зростання. Це може бути раптовий прибуток, важливе замовлення, збільшення зарплати або новорічна премія. Фінансові кошти Ракам рекомендується вкладати у професійне зростання. Це допоможе їм зміцнити свою самооцінку, що теж важливо. Гроші будуть йти до впевнених у собі людей цього знаку.

Лев

Нерідко людям не вдається підвищити доходи через неправильне розпорядження грошовою енергетикою. Не виключено, що фінансові справи захоплять Левів повністю. Не залишиться часу ні на кохання, ні на справи по дому. Астрологи наполегливо радять позбавлятися витрат, без яких можна обійтися. Генеральне прибирання та купівлю подарунків можна делегувати комусь із родичів чи другій половинці. Головне — зважати на думку близьких людей.

Діва

Дівам зірки та планети вкажуть правильний шлях у фінансовій та робочій сфері. Астрологи вважають, що це ідеальний час для пошуку свого покликання. Негативні емоції можуть негативно впливати на фінансове становище Дів. Людям даного Знаку необхідно переглянути свої відносини з грошима, якщо ті не затримуються у кишенях. Пильну увагу варто приділити статтям видатків. Усі ті покупки, які можна викреслити зі списку, краще видалити якнайшвидше. Це допоможе уникнути фінансової ями у майбутньому.

Терези

Представникам цього Знаку експерти радять своєчасно відпочивати за останній місяць року. Багато Терезів у низці справ і турбот просто забудуть про відпочинок, вимагаючи від себе неможливого у спробі реалізувати свої фінансові амбіції. Грошову сферу не варто ставити у пріоритет, жертвуючи собою. Терезам необхідно пам’ятати і про сім’ю, родичів, другу половинку. У першій половині грудня, а точніше, до 18 числа включно їм слід слідкувати за знаками долі. Нічні світила направлять їх вірним шляхом. З 19 грудня допомога Венери зійде нанівець.

Скорпіон

Скорпіонам на початку місяця варто користуватися оберегами для фінансового благополуччя. Причина у повному сонячному затемненні 4 грудня. Його вплив буде дуже сильним для людей цього знаку. У цей день варто відпочивати. Також відпочивати корисно буде 11 та 25 числа. В решту часу потрібно уникати тривалого простою. У цей час необхідно діяти максимально активно. Цим людям вдасться зміцнити свій бюджет та вийти на новий рівень заробітку. Величезну користь принесуть поради близьких людей.

Стрілець

Стрільців у фінансовій та діловій сфері може збити зі шляху будь-яка дрібниця. Щоб цього не сталося, астрологи радять розкрити фінансову чакру. Стрільцям треба керуватися у грудні не інтуїцією, а розумом, особливо у тих справах, де на кону великі гроші. Це сприятливий час зміни роботи, відкриття нового бізнесу. Також можна наприкінці року вирушати у подорожі та набиратися досвіду у спілкуванні з мудрими людьми.

Козеріг

Козерогам у грудні доведеться більше працювати. Це є ідеальним часом для виплати боргів. Краще не давати собі гучних обіцянок і ставити перед собою лише посильні та розв’язувані завдання. Також астрологи радять Козерогам не зупинятися на досягнутому. Якщо вдасться вирішити якусь проблему, то не треба переставати йти вперед. Це час, коли зволікання може коштувати успіху Козерогам.

Водолій

Водолії входять до числа Знаків Зодіаку, які лінуються частіше за інших, але в грудні це може принести багато проблем. Астрологи радять готуватися до новорічних свят наперед. Усі витрати потрібно зробити якомога раніше, щоб потім не робити цього поспіхом. Операції із фінансами краще не проводити спонтанно. У роботі та бізнесі астрологи радять для початку розібратися з невирішеними проблемами, а вже після цього приступати до чогось нового. Грудень стане для цих людей часом осяянь та творчого зростання.

Риби

Рибам важливо заздалегідь розпланувати свої доходи та витрати, причому не лише на грудень, а й на початок наступного року. Варто відразу налаштуватись на те, що справи не підуть повністю за планом. В якихось аспектах можна чекати зривів та негараздів. Щоб впевненіше почуватися на початку місяця і так само впевнено йти до благополучного завершення 2021 року, Риби повинні менше лінуватися. Стати багатими реально, проте для цього доведеться чимось пожертвувати.

You cannot copy content of this page