fbpx

Фінансовий гороскоп на квітень: кому пощастить найбільше

У квітні нас чекає завершення найбільш сприятливого періоду 2021 року. Відбудеться це 27 числа, коли Плутон стане ретроградним. Це означає, що останні дні квітня можуть бути вкрай небезпечними і непередбачуваними, особливо в сфері роботи, бізнесу і фінансів. Будьте обережнішими з грошима в цей період. Постарайтеся завершити все найважливіше до 27 числа, поки у вас буде багато удачі і підтримки з боку зірок і планет.

Овен

Овнам варто позбутися від звичок, які руйнують життя і віддаляють їх від успіху. У квітні важливо ставати кращою версією себе. Фінансовий успіх цих людей буде прямо залежати від них самих, а не від випадковостей або удачі. Це той самий час, коли Овнам слід взяти себе в руки і показати світу своє бажання і прагнення до успіху. Найбільший успіх може очікувати бізнесменів, спортсменів, менеджерів з продажу. Астрологи радять ставити перед собою нові цілі.

Телець

У фінансовій сфері рідко бувають друзі і товариші. В основному там присутні тільки вороги або конкуренти. У квітні Тельцям варто зайнятися пошуками соратників, помічників і нових наставників. Вибирати краще з представників найщиріших Знаків Зодіаку. Астрологи радять не втрачати в квітні чужу повагу і статус, адже вони можуть вже ніколи не повернутися назад. Тельцям необхідно чинити по совісті, якою б складною не була ситуація.

Близнюки

Гроші люблять Близнюків, особливо зараз, коли триває найсприятливіший період року. Цим людям варто займатися новими справами, ставити перед собою нові цілі. Дуже важливо залишатися позитивними і не переживати через дрібниці. У квітні можна здійснювати дорогі придбання, оновлювати гардероб і дарувати подарунки близьким людям. Гроші можуть зробити Близнюків щасливими.

Рак

У квітні, особливо в останні чотири дні, Ракам варто пам’ятати про закон бумеранга. Не можна робити нічого поганого оточуючим, якщо не хочеться отримати проблеми у фінансовій сфері. Самі добрі й чуйні представники Знака зможуть розбагатіти і знайти натхнення. Направивши вектор думок в русло позитиву, Раки забезпечать себе фінансовою удачею на довгий термін.

Лев

Левам для здійснення фінансового і кар’єрного прориву в квітні варто в першу чергу позбутися від комплексів, підвищити самооцінку. П’ять простих способів допоможуть це зробити в найкоротші терміни. В такому стані буде простіше приймати рішення і справляти враження на клієнтів, партнерів по бізнесу і потенційних роботодавців. Гроші поллються рікою, якщо Леви зможуть показати собі і оточуючим, що вони цього гідні.

Діва

Початок і середина місяця будуть для Дів максимально сприятливими в сфері грошей. Можна відкривати новий бізнес, здійснювати покупки, робити ремонт. Після 25 квітня біля Дів може початися чорна смуга, причому не тільки в грошовій сфері, а й у всіх інших. Важливо пам’ятати також про те, що успіх у фінансовій сфері призведе до поліпшення ситуації в любові.

Терези

У Терезів в квітні очікується дуже продуктивний час. Їм не варто залишатися в своїй зоні комфорту, якщо вони хочуть досягти великих успіхів в роботі, бізнесі і в фінансовій сфері в цілому. Настає час, коли треба думати швидко, приймати рішення впевнено, направивши вектор думок в бік саморозвитку. У квітні Терезам вдасться врегулювати розбіжності в колективі. Це дуже добре позначиться на продуктивності. У квітні можна буде стати найкращою версією себе.

Скорпіон

Динаміка другого місяця весни буде позамежною, тому багатьом представникам цього Знака доведеться боротися з втомою. Гроші люблять Скорпіонів, а в квітні вони їх будуть прагнути до них з подвоєною силою. Можна чекати випадкових надходжень грошових коштів, дуже вигідних угод і зустрічей з приємними людьми.

Стрілець

Стрільцям варто пам’ятати про золоті правила тяжіння фінансового успіху. Без них стати багатшим буде неймовірно складно. Вони суттєво полегшать шлях до грошового Олімпу і допоможуть Стрільцям підвищити продуктивність. У колективі в кінці квітня на них може чинитися додатковий тиск – буде багато прохань і змін в правилах. Якщо захочеться справити враження на клієнтів, потрібно буде стати більш щирими. Чесність – подруга багатства.

Козеріг

Життя Козерогів, в тому числі і фінансове, може круто змінитися в цьому місяці. Швидше за все, зміниться воно в кращий бік. На голову Козерогам можуть звалитися гроші, успіх, велика удача. Не виключено, що на фінансовому терені ці люди зможуть досягти найамбітніших цілей. У цьому їм допоможе загострена інтуїція і вроджена мудрість. Головне зараз – не слухати непроханих порад.

Водолій

На думку астрологів, квітень – ідеальний час для здійснення бажань. Зірки на стороні представників цього Знака, тому удача буде з ними протягом майже всього місяця. Водолії можуть вирушати у відрядження, здійснювати позапланові покупки, витрачати кошти на розваги і відпочинок. У квітні з однаковим успіхом можна як відпочити, так і заробити багато грошей, досягти підвищення в посаді.

Риби

У квітні буде непросто досягти стану потоку, але якщо це вийде, Рибам вдасться залишитися в цьому стані надовго. Це ідеальний період для творчої роботи, вирішення організаційних питань і звернень до суду. Можна витрачати гроші на придбання нових навичок.

You cannot copy content of this page