fbpx

Фінансовий гороскоп на літо 2021: кому чекати шалених прибутків з червня по серпень, а кому несподіваних витрат

Літо 2021 року в фінансовому плані буде більш спокійним для багатьох знаків зодіаку. Люди зможуть визначитися зі своїми планами і направити всі сили для їх здійснення. Планети вишикуються особливим чином, даруючи безліч перспектив для розвитку бізнесу та інвестицій.

Загальна порада: постарайтеся завершити старі проекти до початку червня, а влітку приділяйте увагу тільки особистісному росту і не бійтеся розлучатися з грошима – вони повернуться в десятикратному розмірі.

Овен

Навколишні будуть пильно цікавитися вашим рівнем доходу, що, звичайно, буде дратувати. Але не потрібно виходити з себе: більшість цікавих будуть корисні для розвитку бізнесу, причому ви дуже швидко зрозумієте, як їх інтерес піде на благо справи. Цього літа Овнам краще не нехтувати допомогою з боку. Розраховувати тільки на себе – справа ризикована.

Телець

Головне завдання Тельців на літо 2021 року – не зупинятися на досягнутому, використовувати всі свої фінансові можливості і примножувати капітал. Тельці не повинні соромитися питати поради у більш досвідчених бізнесменів. Можете навіть записатися на курси підвищення кваліфікації, результату від навчання довго чекати не доведеться. У липні вам здасться, що проблеми навалюються на вас важким тягарем, але більшість неприємностей будуть надумані вами ж. Відпочиньте і почніть розбирати справи з холодною головою. Ось побачите, рішення знайдеться швидко.

Близнюки

Літо дасть цьому знаку зодіаку можливість впливати на інших людей. Але таким благом потрібно грамотно користуватися, інакше можете нажити собі ворогів. Також не потрібно заграватися і зосереджувати свою увагу на конкурентах. Планети дають вам можливість до осені вигідно реалізувати всі свої задуми і почати перспективні проекти, тому не варто втрачати таку можливість. Також літо 2021 року – це відмінний період для Близнюків не тільки для того, щоб заробляти, а й витрачати. Всі покупки, зроблені влітку, будуть дуже вигідними, і втрата грошей не вдарить по загальному бюджету.

Рак

Влітку в голові Раків вигідні ідеї будуть змінювати одна одну. До того ж з’явиться багато фінансових можливостей, щоб їх реалізувати. Всесвіт нагадує про взаємовиручку: частину проектів доведеться розділити з близькими людьми, поодинці ви їх не потягнете. Ваше добро не буде забуто, у відповідь ви отримаєте вірних союзників, які будуть готові відстоювати ваші інтереси. Але Раки можуть бути джерелом проблем для самих себе. Якщо вони не впораються з емоціями, то нароблять багато дурниць, які негативно позначаться на капіталі.

Лев

Цей представник зодіакального кола зможе розкритися і збільшити заробіток, працюючи в команді. Але це стосуватиметься лише тих Левів, які працюють за наймом. А ось людям цього знака, які мають свій бізнес, потрібно задуматися над збільшенням інвестицій. Літо – найкращий час для вкладень. Ще Леви повинні орієнтуватися на власні бажання, адже для них це найкраща мотивація.

Діва

Літо для Дів буде дуже спокійним і практично безперспективним. Хвилюватися не варто, занепад сил цілком передбачуваний, адже ви практично без вихідних працювали навесні: логічно, що тепер організм вимагає спокою і відпочинку. Дівам краще уникати фінансових авантюр і будь-яких проектів, де потрібні інвестиції. Найкраще вкладення в цей час – це в самого себе. Перетворюйтеся, відвідайте спа, організуйте поїздку або купіть навчання, про яке ви так давно мріяли. Уже на початку осені навалиться в два рази більше роботи, ніж було навесні.

Терези

Перший літній місяць зможе здивувати Терезів в плані фінансів. Можливо, вам повернуть старий борг або на роботі випишуть незаплановану премію. Постарайтеся приховати своє здивування і з вдячністю прийняти прибуток. Однак спускати гроші, які раптово з’явилися не варто, відкладіть їх до кращих часів, дуже скоро вони вам знадобляться. Ті Терези, які мають свій бізнес, повинні сподіватися тільки на себе і рухатися за чітким планом, який розробили раніше.

Скорпіон

Щедрим на перспективи літо буде і для Скорпіонів. Причому частину можливостей, що з’явилися вони почнуть реалізовувати вже в травні, самі того не розуміючи. Людям цього знака слід відмовитися від вкладень, оскільки є ризик бути обманутим і втратити всі свої накопичення. Скорпіонам також потрібно уважно ставитися до нових знайомих: деякі з них можуть вам нашкодити. Потрібно намагатися тримати емоції під контролем і не приймати бажане за дійсне. Тільки так ви зможете не тільки вберегти свої фінанси, але і примножити капітал.

Стрілець

Літо по фінансовій частині буде вельми спокійним для Стрільця. Не буде злетів, але і втрат вдасться уникнути. Стрільці стануть господарями своєї долі, тому ваше грошове майбутнє буде залежати тільки від вас. Якщо хочете восени отримати результат і ні в чому собі не відмовляти, то доведеться попрацювати влітку на знос. Також слід чітко розставити пріоритети і рухатися до того, що зараз дійсно важливо. Направте всі сили на завершення проектів: влітку не слід брати на себе нові фінансові зобов’язання.

Козеріг

У людей цього знака з’явиться кілька варіантів пасивного заробітку. Спочатку ідея здасться вам божевільною і ризикованою, але в підсумку виявиться дуже вигідною. З липня і до кінця року удача буде на вашому боці. Тому можете діяти сміливо, навіть вплутуватися в сумнівні на перший погляд авантюри. Тільки дійте поодинці: не варто присвячувати в подробиці своїх проектів близьких, вони не зрозуміють, і може трапитися конфлікт.

Водолій

Сімейний бюджет Водолія повністю дестабілізований. Влітку доведеться включати режим жорсткої економії і шукати нові проекти для поповнення капіталу. Зараз не найкращий час, щоб приймати кардинальні рішення, тому дійте як раніше – гроші найімовірніше приходять від продуктивної роботи. За три літніх місяці вам потрібно накопичити фінансову подушку безпеки: є ймовірність, що восени ваш бюджет продовжить лихоманити.

Риби

Рибам час міняти свої погляди на гроші і зайнятися інвестиціями. Спробуйте вкластися в який-небудь стартап або купіть акції великої компанії – результат вас більш ніж здивує. Зараз настав ваш час: потрібно розвиватися в цьому напрямку, є великі шанси збільшити капітал в кілька разів. І перестаньте вже сподіватися на диво, гроші не приходять самі собою. Щоб заробити завтра, потрібно вкластися сьогодні.

Автор фото – Сергій Майстер

You cannot copy content of this page