Фінансовий гороскоп на липень: астрологи розповіли, як кожному зі знаків знайти успіх у фінансовій сфері в наспекотніший місяць літа

Липень буде дуже навіть вдалим, особливо для тих, хто не звик витрачати час даремно. Не чекайте біля моря погоди – дійте, поки зірки вдало розташувалися.

Овен

Одним з найкращих помічників у фінансових справах є потужна інтуїція. Планети і зірки періодично будуть загострювати її, але для Овнів дуже важливо мати сильне шосте чуття кожен день, щоб воно допомагало їм обходити стороною фінансові та робочі неприємності.

З загострено інтуїцією стане простіше досягати успіхів в роботі і бізнесі, а будь-які непередбачені витрати можна буде звести до мінімуму.

Телець

Липень – час діяти. Потрібно більше працювати, здійснювати важливі покупки, займатися новими справами, пошуками захоплень. Тельці на коні, а Всесвіт на їхньому боці. Астрологи радять займатися спільною працею. Працюючи пліч-о-пліч з іншими людьми, можна навчитися чогось дуже корисного і важливого. В цілому місяць пройде під девізом: «Терпіння і труд все перетруть». Людям такого Знака не можна здаватися і опускати руки.

Близнюки

Зазвичай Близнюки оптимістичні й позитивні, сповнені радості та сил. На початку місяця це буде так, але з 11 числа знесилений Меркурій в Раку почне поступово змінювати настрій Близнюків. До 11 липня бездіяльність рівноцінно програшу, тому що більше такого сприятливого часу для роботи і вирішення фінансових проблем не буде. Другу половину місяця можна присвятити відпочинку, зміні обстановки. Для оптимізації фінансових потоків корисно буде залишатися позитивними.

Рак

Ракам варто почати місяць з прибирання будинку, адже в чистоті і порядку відбувається зміцнення грошової удачі. Всі дорогі покупки краще зробити в першій половині липня, причому бажано витрачати гроші, не виходячи з дому – через інтернет. Зірки і планети можуть позбавити Раків амбіцій, але це тимчасово. Період застою можна використовувати для вирішення нагальних проблем. Гроші люблять стабільність, тому не варто кидатися з крайності в крайність.

Лев

У Левів починається вкрай позитивний час, коли потрібно обов’язково шукати нові можливості для фінансового росту. Наприклад, можна познайомитися з новими людьми, знайти нові захоплення. Кому пощастить отримати запрошення на нову роботу, а хтось усвідомлює сам, що на поточному місці неможливо повністю розкрити свій потенціал. Щоб працювати було простіше, Левам необхідно побороти всі токсичні думки. З ними впевненість стане більш частим гостем, а значить, і удача буде приходити частіше.

Діва

Інтуїція стане кращим другом Дів. Їх внутрішній голос не раз врятує їх в липні від провалу. Залучати гроші і удачу їм допоможуть власні думки. Потрібно перестати говорити собі, що удача – це доля обраних. Немає нічого неможливого, і цей липень покликаний це довести. Можливо, доведеться поступитися принципами, але це піде Дівам на благо. Це дисципліновані і стійкі люди, але їм потрібно трохи частіше пам’ятати про те, що дива не відбуваються з тими, хто стоїть на місці і чекає чуда.

Терези

Всім хочеться поліпшити своє фінансове становище, але не у всіх це виходить зробити. У липні багатьом Терезам посміхнеться фінансова удача. Астрологи радять також зайнятися в липні своїм здоров’ям. Терези можуть перегоріти на роботі, тому важливо відпочивати і не забувати про релаксацію, медитації, зміні обстановки. Бажано не випробовувати самих себе на міцність. Трудоголізм часом призводить не до збагачення, а до проблем. У липні всього повинно бути в міру.

Скорпіон

Скорпіонам в липні може знадобитися допомога для того, щоб не втратити гроші. У важких ситуаціях варто звертатися за підтримкою до рідних і близьких. Не завадить почати місяць з прибирання та чистки інформаційного простору: позбавлення від старих контактів, фотографій, спаму. В кінці місяця можна чекати приємних сюрпризів. Сказати за це спасибі варто Венері, яка перейде з Лева в Діву.

Стрілець

Зірки і планети будуть на боці Стрільців, тому ці люди зможуть заробити більше грошей і встигнуть зробити більше справ, ніж зазвичай. Для цього їм знадобляться сили і стійкість. Зрозуміло, не можна забувати і про своєчасний відпочинок. На початку липня астрологи радять сфокусуватися на справах, які вимагають термінового завершення. Далі можна зайнятися розробкою і просуванням нових ідей. Вони подарують Стрільцям нові фінансові можливості і успіх.

Козеріг

Гроші люблять стабільність, але деколи треба робити хід конем. Саме цього чекають від Козерогів зірки. Цим людям необхідна рішучість і сміливість. Це час роботи над собою, так що в кінці липня багато Козероги будуть найкращою версією себе. Каталізатором цього розвитку стане вміння переймати чужий досвід – не тільки позитивний, а й негативний. Важливо вчитися на фінансових помилках інших людей. Гроші люблять мудрих людей, якими і є Козероги.

Водолій

Липень принесе Водоліям і гроші, і успіх. Найбільше буде щастити представникам тих професій, чия діяльність пов’язана з продажами, укладенням угод. У липні краще не розмірковувати про перспективи, а займатися тими справами, які найбільш актуальні зараз. Бездіяльність призведе до втрати грошей.

Риби

Рибам варто навчитися позитивно мислити. Це допоможе не тільки залучити грошову удачу і успіх в справах, але і стати магнітом для багатьох людей. Щоб бути на хорошому рахунку у керівництва або партнерів по бізнесу, потрібно залишатися оптимістами. Факт в тому, що люди не хочуть працювати з тими, хто постійно змушує їх переживати. В кінці місяця може виникнути потреба в оновленні дому та себе. Можна буде витратитися на новий одяг, зачіску, на новий ремонт і меблі.