Фінансовий гороскоп на листопад: кому зі знаків Зодіаку найбільше пощастить з грошима, а кому доведеться попітніти

Овен

У Овнів починається період, коли гроші самі будуть текти до них в руки. Потрібно лише бути в правильному місці і в правильному настрої. У листопаді бажано не витрачати гроші на щось марне. Потрібно усвідомлювати те, наскільки важливою буде та чи інша покупка. Ще астрологи радять в листопаді нікому не давати в борг.

Телець

У Тельців буде багато удачі в плані здійснення покупок, так що можна сміливо займатися шопінгом, купувати все, що душа забажає. З іншого боку, у Тельців може дуже швидко йти енергія. Енергійні Тельці зможуть стати магнітом для грошей і уваги оточуючих людей. Це дасть їм можливість досягти успіху в переговорах, стати більш авторитетними в очах колег, начальства і партнерів.

Близнюки

Людям цього Знака Зодіаку астрологи рекомендують дивитися в обидва, причому з першого дня листопада по останній. У першій половині місяця Близнюків також очікує невеликий творчий підйом. З 16-17 листопада почне зміцнюватися пам’ять і уважність, тому можна буде зайнятися роботою з паперами, навчанням.

Рак

Ракам в першій декаді місяця доведеться боротися з апатією і втомою, тому що зірки і планети будуть не в дусі. Друга декада відзначиться постійними сутичками з недоброзичливцями. Астрологи радять не встрявати ні в які конфлікти, тому що це загрожує фінансовими втратами. Третю декаду краще присвятити родині – можна витратитися на подарунки.

Лев

Зірки не в найкращому настрої, тому Левам варто бути гранично обережними в плані здійснення покупок, а також в роботі і веденні бізнесу. Людям цього Знака варто дивитися в обидва і прагнути до відповідального виконання зобов’язань і доручень, прохань і наказів. Щоб не втратити багато грошей, Левам потрібно втихомирити своє его. У листопаді гордість і амбіції до добра не доведуть.

Діва

У Дів очікується великий емоційний сплеск позитивного характеру. Це означає, що з’явиться бажання трудитися, розвиватися в деяких нових напрямках. З’являться ідеї, нові цілі, амбіції. У Дів є всі шанси на підвищення доходу. Також їм можна здійснювати дорогі придбання, робити ремонт, відправлятися в ділові і особисті поїздки, оновлювати гардероб.

Терези

Є п’ять причин того, чому не можна вирішувати чужі проблеми. Терезам з їх великою душею і добротою потрібно буде витрачати час лише на себе. Навколишні люди можуть бути хитрими і недобросовісними. Вони хочуть користуватися добротою Терезів. Саме тому астрологи радять сфокусуватися на роботі. Настав час подумати про своє майбутнє. Кращого часу для цього просто не придумати. В кінці листопада корисно буде змінити обстановку.

Скорпіон

Часом у кожного з нас буває так, що нічого не радує. Якщо побороти апатію і негатив, то можна буде істотно підвищити доходи. Астрологи радять Скорпіонам випромінювати оптимізм і поки не говорити ні з ким на тему своїх проблем. Це може відлякати людину. Найбільші гроші принесе колективна праця. Також фінансова удача прийде до тих, хто має справу з цифрами – продавців, викладачів точних наук, бухгалтерів.

Стрілець

У першій половині місяця зірки будуть не в найкращому настрої. Це означає, що Стрільцям доведеться боротися з проблемами. У фінансових і робочих питаннях корисно звертатися за допомогою до інтуїції. Якщо щось піде не так, не потрібно впадати в паніку. Будь-які зриви планів приховують за собою нові фінансові можливості і спроби Всесвіту пустити Стрільців по правильному шляху.

Козеріг

Козерогам варто пам’ятати про закон тяжіння. Необхідно мислити правильно, оптимістично. Потрібно частіше говорити собі «я зможу», «у мене все вийде». Особливо актуально це буде для тих, хто захоче знайти нову роботу або просунути якийсь новий проект, нову ідею. В цілому в листопаді підвищити дохід буде складно, але зате дуже просто буде закласти фундамент для майбутніх перемог і швидкого фінансового зростання. Козерогів чекають нові злети.

Водолій

Зірки і планети дадуть Водоліям все, що потрібно для підвищення доходів і грошового успіху – інтуїцію, енергію, силу волі. Дуже важливо боротися з лінню і апатією. У листопаді можна сидіти і чекати біля моря погоди. Необхідно брати все в свої руки, намагатися діяти швидко, стрімко. Що стосується грошових витрат, то в листопаді краще купувати щось для будинку. Не можна витрачати гроші на лагодження старих речей або на розваги. Також можна оновлювати гардероб, робити нову зачіску і міняти стиль.

Риби

Гроші люблять Риб в листопаді. Якщо бажання і мрії не виконуються, це завжди можна виправити. Досить просто почати діяти більш активно. Якщо гроші не йдуть в кишеню, значить, людина не докладає належну кількість зусиль або прикладає їх неправильно. Рибам необхідно переглянути вектори розвитку. Гроші будуть любити амбітних і цілеспрямованих представників даного Знака. Що стосується шопінгу, то він допоможе Рибам підняти настрій.