Фінансовий гороскоп на перехідний тиждень з 28 грудня 2020 по 3 січня 2021 року

У людей кожного знака Зодіаку є свої темні сторони. На жаль, на цьому тижні багато хто з них можуть активізуватися і принести деякі фінансові, життєві і робочі незручності. Але цього можна буде уникнути, дотримуючись порад з фінансового гороскопу.

Овен

Овнам варто бути обережнішими 30 грудня – в Повний місяць. У цей день краще не робити покупок. Необґрунтовані і необдумані витрати можуть серйозно вдарити по гаманцю. Овнам варто обережніше ставитися і до своїх обов’язків на роботі. Якщо підходити до вирішення проблем безвідповідально, це вдарить по авторитету серед колег і начальства, що не кращим чином позначиться на фінансових успіхах в найближчі тижні і місяці.

Телець

Тельцям слід на цьому тижні зайнятися найважливішою роботою. Не варто засмучуватися, якщо доведеться потрудитися на початку січня. Це буде вкрай сприятливий час для фінансових справ, покупок і переговорів. Астрологи радять представникам даного Знака слідувати правилам залучення грошей. Це допоможе притягти ще більше удачі в фінансовій сфері.

Близнюки

Гроші люблять позитив, якого у Близнюків вистачає. Астрологи повідомляють, що успіх буде обходити стороною представників заздрісних Знаків Зодіаку. Дуже важливо подолати в собі зачатки цього почуття. Близнюкам зробити це буде простіше, ніж іншим, тому їх чекають приємні фінансові та ділові успіхи. Це дуже сприятливий тиждень для будь-яких справ, покупок і вирішення найважчих проблем на роботі і бізнесі.

Рак

Ракам варто слідувати порадам фен-шуй, які допоможуть залучити не тільки фінансову, а й любовну удачу. Зараз не можна фокусуватися на одних лише справах, але і в любов з головою йти теж не потрібно. Астрологи радять знаходити час для всього. Найсприятливіший день для фінансової активності і роботи – 29 грудня. У січні експерти радять якомога менше думати про минуле. Потрібно спрямувати погляд у майбутнє і не пасувати перед труднощами.

Лев

Левам необхідно в першу чергу створити сприятливу атмосферу в будинку. Це піде на користь не тільки тим, хто трудиться в рідних стінах, але і тим, хто постійно знаходиться в пошуках нових ідей для бізнесу і для вирішення нагальних проблем. Леви зможуть придумати щось дуже цікаве, зробити прорив у творчості і вирішити всі негаразди. Головне зараз – не забувати про відпочинок. Перевтома може стати причиною фінансових невдач.

Діва

Дівам варто на цьому тижні звернути увагу на грошові прикмети. Зірки і планети дозволять Дівам отримувати більше таємних знаків і послань, які зможуть привести їх до багатства і успіху. Астрологи рекомендують стежити за здоров’ям і одягатися по погоді. Дівам потрібно бути максимально продуктивними 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Гроші прийдуть в руки працьовитим людям.

Терези

Терези не входять в список найпривабливіших і харизматичних Знаків Зодіаку, але на цьому тижні зірки і планети зроблять їх дуже привабливими і здатними сподобатися будь-якій людині. Це дуже сприятливо відіб’ється на фінансових успіхах. Терезам варто відвідувати співбесіди та знайомитися з потенційними партнерами по бізнесу. Великий грошовий успіх чекає представників професій, пов’язаних з постійним спілкуванням з клієнтами і роботою з претензіями.

Скорпіон

Даний період буде відносно спокійним і розміреним в фінансовому плані. Положення зірок позитивно позначиться на продуктивності Скорпіонів, але повний Місяць 30 грудня може породити в свідомості цих людей багато неприємних думок і спогадів про минуле. Мантра для зцілення від негативу допоможе забути колишні проблеми і невдачі, сфокусувавшись на майбутньому. Астрологи радять Скорпіонам не братися за всі справи відразу і не кидати почате. Це може призвести до фінансових втрат.

Стрілець

Стрільцям на цьому тижні буде щастити в плані здійснення покупок. Нові придбання, купівля подарунків і розваги допоможуть підняти настрій. Не варто робити те, чого робити не хочеться. Навіть якщо накопичилося занадто багато важливих проблем, потрібно все одно знаходити час для відпочинку. Якщо весь час затримуватися на роботі, це до підвищення доходів не призведе, і від втоми грошей більше не стане.

Козеріг

У Козерогів доходи будуть залежати від настрою і духовного стану. Їм варто користуватися мантрою багатства і процвітання. Потрібно пам’ятати про те, що багатство і успіх приходять тільки до тих, хто на це налаштований емоційно. Астрологи радять якомога менше спілкуватися з токсичними людьми, які вічно чимось незадоволені і завжди у всьому сумніваються. Новорічні дива можливі, але тільки якщо впустити їх в своє серце.

Водолій

У Водоліїв найвдалішими днями для фінансової активності і роботи стануть 28 і 29 грудня, а також 1 і 2 січня. Тиждень почнеться і закінчиться на позитивній хвилі. Підвищити шанси на успіх допоможуть швидкі змови на гроші. Вони допоможуть заощадити при здійсненні покупок і придбанні подарунків близьким. Краще постаратися зробити всі найважливіші і грандіозні покупки до 31 грудня. В останній день 2020 року варто сфокусуватися на роботі і домашніх турботах.

Риби

Рибам варто перестати слухати поради оточуючих людей. Вони можуть негативно позначитися на заробітку. Замість цього краще сфокусуватися на своєму внутрішньому голосі. Експерти радять користуватися талісманами, що підсилюють інтуїцію. Рибам потрібно діяти за натхненням, особливо у важкі і проблемні періоди. Тиждень ідеально підходить для розваг, поїздок і покупки нової техніки, гаджетів. Не варто давати гроші в борг.

Фото спеціально для Особлива