fbpx
Гороскоп

Фінансовий гороскоп на серпень: кому гроші самі йтимуть до рук

Овен

У Овнів очікується досить нервовий місяць, коли вони можуть часто зустрічатися з негараздами і проблемами різного роду. Овнам не варто розповідати оточуючим про вміст свого гаманця та ідеї в бізнесі. Не варто витрачати багато коштів, давати гроші в борг, купувати надто дорогі речі та просто смітити грошима. Все це може вкрай негативно позначитися на успіху та фінансовому становищі.

Телець

Тельцям не потрібно боятися уславитися прагматичною людиною — передбачливість та економія коштів навіть у такий сприятливий час є абсолютною нормою. Вміння рахувати гроші піде Тельцям лише на користь. Сил і бажання щось робити стане значно більшим. Тельці зараз на хвилі успіху. Їхня енергетика буде на висоті. Небесна ситуація складається на їх користь, тому потрібно просто діяти і активніше займатися роботою.

Близнюки

Найкраща риса характеру для Близнюків на останній місяць літа – наполегливість. Усі свої амбіції та цілі потрібно підкріплювати позитивом, що Близнюкам, швидше за все, вдасться зробити без особливих проблем. Великих фінансових збитків не очікується, але можливі непередбачені витрати. 4 числа Меркурій стане дуже сильним. До цього моменту необхідно бути обережнішими з грошима і по можливості не робити великих покупок.

Рак

Спланований бюджет допоможе уникнути непередбачених видатків. Серпень загалом буде сприятливим часом для заробітків, але разом із новими фінансовими можливостями можуть прийти й нові ризики. Зараз не варто купувати речі, які Ракам ні до чого. Великий успіх чекає Раків, які володіють власним бізнесом, або обіймають високі посади. Лідерські риси цих людей загостряться. Не зайвим буде вміння розпізнавати людей із поганою енергетикою. Справа в тому, що серед знайомих колег чи партнерів міг затесатися хитрий прихований ворог.

Лев

Левів чекає на продуктивний і яскравий місяць, у який Всесвіт намагатиметься попереджати їх про наближення хороших змін. Оптимістичний настрій та легке ставлення до грошей допоможе Левам пережити будь-які труднощі. Жодних великих негативних змін на нічному небі не передбачається, тому Левам вдасться зберегти та примножити свої доходи. Дуже уважно варто ставитись до прохань про матеріальну підтримку з боку близьких людей та друзів. Не варто надавати допомогу тим людям, яких немає довіри.

Діва

На самому початку місяця очікується збиток для нервової системи та гаманця. З 4 числа ситуація у фінансовій сфері для Дів почне змінюватися на краще, адже грошова планета в особі Меркурія опиниться в їхньому Знаку. До 26 серпня можна сміливо робити великі покупки, а ось наприкінці місяця бажано не смітити грошима. При здійсненні вимушених дорогих покупок астрологи радять двічі все перевіряти ще раз. Справи можуть йти трохи швидше за звичайне, що виб’є Дів з колії, але нічого страшного в цьому немає.

Терези

Астрологи рекомендують прийняти наявність дрібних негараздів та проблем. Це допоможе Терезам зберегти сильними свої чакри. Не варто витрачати свої нерви вкотре. Куди краще розслабитися і зайняти приємними справами, що звільнилися час. Можна витратити гроші на відпочинок, розваги. Тиждень чудово підійде для отримання нових знань. Розкривши свої найкращі риси та таланти, Терезам вдасться відволіктися від насущних проблем і, можливо, заробити собі трохи більше грошей. Це буде важливий час для людей цього Знаку.

Скорпіон

Скорпіонам необхідно пам’ятати про закон тяжіння Всесвіту. Зірки та планети у першій половині місяця будуть знаходитися в ідеальному положенні для людей цього Знаку. Можна буде витрачати свій час на справи, роботу. З усіх сфер життя найбільшої уваги вимагатиме саме фінансова. Очікується зміцнення фінансового потоку. Після 11 серпня варто повільно перемикатися з грошей та роботи на кохання та відпочинок. Гаманець Скорпіонів не поповнюватиметься грошима, якщо вони братимуть участь у сумнівних угодах або захопляться азартом.

Стрілець

Якщо давно планується велике придбання, відпустка чи поїздка, варто зробити ставку на якості послуг або товарів, а не на їх ціні. Астрологи радять Стрільцям вести облік витрат, не брати і не давати грошей у борг. Люди цього Знаку побачать значний приріст коштів до середини місяця. Вони з’являться нові можливості. Креативність і нестандартний підхід до справ допоможуть їм стати багатшими та успішнішими.

Козеріг

Козерогам у першу чергу потрібно зробити позитивною енергетику будинку. Це допоможе їм правильно відпочинку та відновлювати своє біополе після кожного трудового дня швидше. Будь-які фінансові операції будуть вдалими, якщо Козероги не поспішатимуть. Їм, як і багатьом іншим, не варто забувати, що період ознаменований потужним Меркурієм, а отже, потрібно шукати нові можливості та не застоюватись на одному місці. Якщо лінуватись, можна втратити шанс на великий успіх. По можливості не варто брати гроші у борг.

Водолій

Все, що буде потрібно від Водоліїв у серпні для досягнення чи утримання фінансового успіху — це терпіння та розсудливість. Наприкінці тижня або на початку наступного можуть з’явитися більш слушні варіанти або несподівані надходження. Велика ймовірність того, що вони часто зустрічатимуть на своєму шляху неприємних людей, які захочуть позбавити їхнього фінансового успіху. Це можуть бути вороги, конкуренти.

Риби

Рибам для щастя потрібно буде більше працювати. Найбільші успіхи у фінансовій сфері чекатимуть на тих Риб, які займаються улюбленою справою. У серпні найголовніше уникати конфліктів на ґрунті грошей і не дратуватись, якщо накопичень на щось не вистачає. В цілому ж можна займатися збиранням інформації або відточуванням професійних навичок і поки що відкласти підкорення кар’єрних вершин. Однак, якщо Риби відчують, що ситуація складається найкращим чином, не варто втрачати шанс розбагатіти.

You cannot copy content of this page