fbpx

Фінансовий гороскоп на січень 2021 року: хто зі знаків Зодіаку забуде про проблеми з грошима

Не виключено, що в середині січня можуть прокинутися ваші найнеприємніші звички по знаку Зодіаку. Вони можуть не тільки отруювати ваше повсякденне життя, але і позбавляти вас фінансової удачі, тому що для більшості людей вона буде пов’язана з колективним початком і з умінням взаємодіяти з оточуючими.

Овен

Овнам в січні, швидше за все, доведеться робити багато покупок, планових та позапланових. Можуть відбуватися дивні і непередбачувані речі, тому доведеться більше часу присвячувати шопінгу. Найкращі талісмани для здійснення покупок допоможуть обійти стороною зайві витрати, знайти вигідні ціни і сумлінних продавців.

Що стосується заробітку, то в цьому напрямку Овнам пощастить більше. У них є реальна можливість досягти успіху в чомусь новому в січні. Можна міняти роботу, просувати нові ідеї.

Телець

У Тельців в січні може з’явитися величезний обсяг роботи. Швидше за все, це не означатиме серйозне зростання зарплати, але набагато важливіше знаходити час для відпочинку і правильно все планувати. Астрологи відзначають, що режим дня сильно впливає на біополе і настрій людини. Необхідно вставати і лягати спати в один і той же час щодня, не порушуючи режим, і тоді заробляти гроші буде простіше, як і справлятися із збільшеним навантаженням в справах і роботі. Тельцям все буде по плечу.

Близнюки

У Близнюків в січні почнеться низка фінансових перемог. Само собою, для цього доведеться діяти, а не чекати біля моря погоди. Більше роботи – більше втоми. Астрологи радять користуватися медитаціями на розслаблення перед сном, щоб відновлювати сили швидше і ефективніше. У першій половині місяця найважливішим часом дня буде ранок. З 13 січня варто переключити активність на післяобідній час. Всі важливі покупки краще зробити до 30 січня, поки Меркурій не ретроградний.

Рак

Ракам потрібно сфокусуватися на позбавленні від негативних фінансових установок, які заважають розбагатіти. Це допоможе їм відкрити двері в нові грошові світи, домогтися успіхів у поточних проектах і на поточному місці роботи або знайти щось нове, цікаве. Ракам можна ризикувати, але в рамках дозволеного. Січень – дуже яскравий і незвичайний час для людей цього Знака. У цей період може відбутися перезавантаження свідомості, перегляд найважливіших життєвих принципів і правил.

Лев

Леви можуть серйозно провалитися в фінансовому плані, якщо будуть зациклюватися на минулому, на негараздах, на самоаналізі. Цим людям доведеться відпустити образи. У цьому їм допоможуть спеціальні практики і талісмани. З правильним настроєм прийде фінансове зростання, удача в роботі і бізнесі. Гроші стане простіше заробляти, тому що зникнуть страхи і комплекси. Якщо доведеться вибирати між економією часу і економією грошей, то краще вибрати перше. Час – найцінніший ресурс січня.

Діва

10, 11, 30 і 31 січня – не найсприятливіші дні місяця. У такі дні плани можуть зриватися без особливих причин, а люди можуть бути розлюченими і негативними. Розпочнеться 2021 рік з дуже позитивної ноти. Діви зможуть знайти в собі нові сили і мотивацію. Зберегти цей настрій допоможе внесення змін до дозвілля. Потрібно знайти нове захоплення, хобі. Для зміцнення позицій у фінансовій сфері не варто йти на хитрість, обман.

Терези

Терезам варто частіше звертатися за допомогою до друзів, родичів, колег. Колективна праця і взаємовиручка – основа для успішного фінансового розвитку в січні. Будуть і проблеми в особі недоброзичливців, які активізуються ближче до початку другої декади. Друга половина січня чудово підходить для поїздок і відряджень. Це вдалий час для зміни обстановки, зміни способу, вкладення коштів у навчання.

Скорпіон

У Скорпіонів початок року буде невдалим і важким. Приблизно до 9 січня на них чекає творчий застій, проблеми з прийняттям важливих рішень. Далі настане період, що ідеально підходить для монотонної і складної роботи, як інтелектуальної, так і фізичної. Можна займатися тим, що доводилося довго відкладати. Це не обов’язково пов’язано з роботою: можливо, Скорпіони давно хотіли доробити ремонт або полагодити автомобіль.

Стрілець

У кожного з нас є свої погані звички. У січні багато з них можуть проявитися у Стрільців. Це буде час, коли зірки постійно міняють свою енергетику, що неминуче позначиться на настрої представників цього Знака. У січні можуть трапитися непередбачені витрати. На даному етапі буде складно брати на себе зайву відповідальність через вантаж проблем, але іноді все ж доведеться переступати через себе. Першу половину січня краще відпочивати, але ближче до 15-16 січня потрібно включатися в роботу на максимум, інакше грошових втрат не уникнути.

Козеріг

Козерогам варто пам’ятати про людей, яким не можна довіряти, звертаючись за допомогою до своєї природної натури – до самостійності і прагнення до самодостатності в усьому. Не варто просити нікого про підтримку, тому що це може порушити плани і привести до зворотного результату. Для збереження фінансової стабільності не варто ділитися ні з ким своїми планами на січень. Також корисно буде позбутися від сумнівів і скептицизму. Впевненість – головна умова успіху.

Водолій

У Водоліїв починається період глобальних змін, причому здебільшого позитивних. Зірки і планети на їхньому боці, тому багато нових справ можуть увінчатися успіхом. Це прекрасний період для творчої роботи, наукової діяльності. Експерти радять Водоліям довіряти своїй інтуїції. Як тільки вони прислухаються до шостого чуття, з ними почнуть відбуватися важливі речі. Найкращий період для покупок у представників цього Знака – з 4 по 17 і з 21 по 30 число.

Риби

Якщо до 8 числа Риби будуть переважно відпочивати, ніяких проблем не виникне. Всім, хто з 1 числа виявиться залучений в робочий процес, варто знаходити час для релаксації. Астрологи радять не перевтомлюватися, тому що це може негативно позначитися на здоров’ї. Фінансова удача піде за впевненими в собі Рибами, а також за тими, хто не боїться визнавати свою некомпетентність і свої помилки.

Фото Сергія Майстра

You cannot copy content of this page