fbpx

Фінансовий гороскоп на січень 2022 року: у січні негативні слова та думки завадять отримати багато грошей

Овен

Овнам не варто піддаватися негативним емоціям, тим більше, що всі новорічні проблеми швидко закінчаться. Січень краще проводити з приємними спогадами та за важливими справами у роботі та бізнесі. 2022 рік ще ледве почався, а зірки вже перебувають у сприятливому положенні для шопінгу та для максимального занурення у роботу та справи. У другій половині місяця можлива поява на горизонті негативних людей. Краще поки що не розповідати нікому про свої фінансові плани.

Телець

Якщо після новорічних свят залишилися вільні кошти, то Тельцям можна витратити їх на перетворення будинку, зміну стилю, розваги чи поїздки. Астрологи радять планувати витрати наперед, не чекаючи стихійного походу магазинами. Якщо гроші продовжують витікати з кишені, варто зробити прибирання будинку, щоб змінити його негативну енергетику, яка часто призводить до безгрошів’я.

Близнюки

Дуже небезпечний період у фінансовому плані для Близнюків розпочнеться 14 січня – у день початку ретроградного руху Меркурія. Щоб якнайшвидше позбутися можливих проблем з грошима, Близнюкам вже в першій половині місяця необхідно дотримуватися простих правил фен-шуй. На початку січня Близнюкам варто бути насторожі і не витрачатися марно. У грошових питаннях можна довіряти своїй інтуїції та порадам близьких. Робота, пов’язана з торгівлею, підприємництвом та спілкуванням, буде вигідною лише до 14 числа.

Рак

Раки можливі деякі затримки у фінансах — наприклад, їм можуть затримувати виплати за виконану роботу. Також цілком можливо тимчасове зниження оплати праці. Також не завадить уміння гнути свою лінію, стояти на своєму. Вороги не сплять, тому деякі проблеми у фінансовій сфері можна буде вирішити лише силою. Сприятливими виявляться витрати, пов’язані зі здоров’ям. Можна купувати спортивний інвентар, корисну їжу, вітаміни.

Лев

Левам варто витрачати кошти на самоосвіту та пошуки істини, духовного просвітління. Можна купити корисний курс для підвищення впевненості в собі або книгу, пов’язану безпосередньо з фінансовою сферою — з порадами експертів. Друга половина місяця пройде під егідою небезпечного Меркурія, тому краще здійснити всі покупки до 14 числа. Під час ретро-Меркурію корисно буде накопичувати гроші, а не витрачати. Також Левам варто пам’ятати, що не варто вирішувати чужі проблеми. На це є як мінімум п’ять вагомих причин. Помірний егоїзм буде дуже важливим.

Діва

Стабільний настрій та внутрішня гармонія — головні помічники Дів у фінансовій сфері. На холодну голову куди простіше приймати важливі рішення щодо грошей та роботи. Діви зможуть обрати вірну фінансову стратегію на найближчі кілька місяців, якщо довірятимуть інтуїції та особистому досвіду. Нічні світила у першій половині місяця допоможуть розпорядитись фінансами вигідно. У другій половині краще не робити великих витрат, не брати грошей у борг. Дівам слід слідувати енергетичним законам успіху, щоб притягати більше грошей.

Терези

Терезам необхідно в січні навчитися чути самих себе. Внутрішній голос неодноразово врятує їхню відмінність від фінансового фіаско. Терези, які бажають побудувати успішну кар’єру, повинні будуть викладатися на повну. Астрологи вважають, що всі прикладені в січні зусилля окупляться, нехай і не відразу. Уважність і пильність знадобиться Терезам з 26 січня, коли Меркурій опиниться у ворожому Знаку Козерога. Покупки після 26 числа фахівці радять не робити. Виняток можна зробити для продуманих та спланованих заздалегідь витрат.

Скорпіон

У Скорпіонів чакра багатства буде відкрита майже цілий місяць. Це означає, що вони можуть робити те, що захочуть. Можна відкривати новий бізнес, просити підвищення, працювати більше простого, приймати фінансові рішення інтуїтивно. Наприкінці місяця Скорпіони повільно й поступово спостерігатимуть за змінами, яких прагнули довгий час. Так само маленькими кроками потрібно буде рухатися вперед. Це краще за спринтерський забіг, після якого не залишиться сил. Зароблені гроші краще витрачати із задоволенням та розумно.

Стрілець

Стрільці — украй продуктивні у фінансовому плані люди. Багатьох представників цього знаку чекають зміни, пов’язані з грошима, але не безпосередньо. Це може бути переїзд, ремонт чи відрядження. Терезам важливо грамотно і вдумливо розпорядитися наявними ресурсами. Йдеться насамперед не про гроші, а про час, який важливо цінувати вище за будь-які фінансові кошти.

Козеріг

Для Козерогів січень стане дуже важливим, яскравим та позитивним з фінансового погляду місяцем. Ймовірно, що нічні світила допоможуть їм знайти своє справжнє призначення. Поради нумерологів у цьому плані будуть дуже корисними. Козерогам цього місяця, згідно з фінансовим гороскопом, можна зайнятися роздачею боргів, якщо такі є. Оплата рахунків або погашення кредиту – найкращий спосіб позбутися зайвих думок, підвищити загальну продуктивність та залученість до робочого процесу.

Водолій

Водоліям бездумно закуповуватися речами не варто. Здається, що покупки піднімають настрій, але це лише тимчасовий захід. Може виявитися, що покупки не верті витрачених коштів. Найнебезпечніші дні у січні для Водоліїв — 16, 23 та 26 число. Якщо будуть важливі справи, наявність удачі допоможе їх вирішити без заминок. Астрологи радять двічі обмірковувати всі свої починання та проекти, пов’язані зі сферою бізнесу чи грошей.

Риби

Риби зможуть збагатитися, але їм необхідно дотримуватися здорового глузду, побоюючись виключно інтуїтивного прийняття рішень. Також варто діяти і у покупках: виважено, вдумливо. Велике значення у січні відіграватиме здоров’я Риб. Його необхідно зміцнювати, щоб зберігати продуктивність. Січень вдалий для фінансових накопичень, відкриття рахунку у банку, обміну валюти. Найкращий час для того, щоб покласти внески на карту або забрати потрібну суму в надійну скарбничку — друга половина місяця.

You cannot copy content of this page