fbpx

Фінансовий гороскоп на січень. Загальні поради. Ви можете зненацька отримати прибуток, або залишитися без доходу

Загальні поради на Січень.

Оригінальність та винахідливість позитивно вплинуть на ваше фінансове становище. Також допоможуть соціальні мережі, спілкування з друзями та однодумцями, залучення нових та сучасних технологій для просування товарів та послуг.

Але не розслабляйтеся, і тоді успіх буде на вашому боці весь рік! Інтенсивно попрацювавши у першій половині року, ви зможете дозволити собі чудовий відпочинок улітку.

Щоб залучити гроші, слід більше спілкуватися та бувати серед людей чи організовувати онлайн-заходи. Гроші можуть прийти зовсім з несподіваних джерел, а скороминуче знайомство може перерости у міцну дружбу та ділове партнерство.

У січні можуть відбутися різні несподівані події у фінансовій сфері. Ви можете зненацька отримати прибуток, або навпаки, зненацька залишитися без доходу.

Можна звести ризики до мінімуму, якщо спертися на друзів та добрих знайомих, яким ви довіряєте — вони відіграють важливу роль у збільшенні вашого доходу, допоможуть із роботою чи одиничними заробітками.

У цей період підійде командна робота.

У січні можуть прийти особливо геніальні думки про те, як заробити чи одержати гроші іншими способами. У цьому Році відчувається напруженість із грошима, але з іншого боку – це буде ваша точка зростання.

Ви зможете виробити нову стратегію щодо вирішення фінансових питань.

Люди з минулого, колишні партнери та колеги, будуть корисні у вирішенні грошових питань, що багато в чому пов’язано з періодом ретроградного руху Меркурія Козорогом.

You cannot copy content of this page