fbpx

Фінансовий гороскоп на травень: доведеться справлятися з напливами негативної енергії, яка буде призводити до проблем

Овен

Травневий ретроградний Плутон буде вкрай небезпечний. Він може змусити Овнів втратити віру в себе, а невпевненість може призвести до негативного результату в ході фінансових переговорів, співбесід. Гроші люблять Овнів, але у них виникне небезпека втратити самих себе. Астрологи радять не демонструвати оточуючим своє самовдоволення. Це призведе до великих проблем і допоможе лише знайти нових ворогів і недоброзичливців.

Телець

Тельцям в травні посміхнеться фінансова удача, але для того, щоб розглянути нові можливості, доведеться проявити більше уважності. Також астрологи радять дбати про щасливе життя за допомогою не тільки матеріальної складової, а й духовної. Потрібно ознайомитися з духовними законами успіху і взяти їх на озброєння якомога швидше, адже гроші як магнітом притягуються до тих, хто знає, чого хоче, і знає, навіщо йому потрібні гроші. Купувати краще в середині місяця. Це буде спокійний час.

Близнюки

Поточне положення Плутона і деяких інших планет залишає бажати кращого. Також в кінці місяця буде затемнення Місяця. Все це говорить про те, що Близнюкам фінансової удачі не світить, та й в цілому фортуна буде досить рідко відвідувати цих людей. Їм потрібно ретельніше планувати справи, менше ризикувати. У важких ситуаціях не можна пускати все на самоплив або діяти за натхненням. Інтуїція в кінці весни може обдурити Близнюків, доставивши їм цілу купу нових проблем.

Рак

Енергетику людини можна без особливих зусиль запрограмувати на успіх. Саме цим слід зайнятися Ракам, щоб заробляти більше грошей і знайти фінансове щастя. Для цього необхідно якомога більше спілкуватися з позитивними і успішними людьми, переймаючи якісь їхні важливі риси, вміння, навички. Ракам варто повчитися чомусь корисному і в цілому зайнятися отриманням нових знань. В кінці місяця зірки зроблять їх більш імпульсивними. Потрібно буде навчитися тримати себе в руках, особливо на роботі.

Лев

Гроші йтимуть в руки Левам, але для того, щоб фінансова удача їх не покинула, їм варто побороти таку ваду, як егоїзм. Шосте чуття направить Левів по вірному шляху в будь-якій сфері життя. У всьому, що стосується грошей, їм варто покладатися на особистий досвід. А в складних ситуаціях астрологи радять сподіватися на внутрішній голос. Не виключено, що Леви зіткнуться з потужною опозицією на новому місці роботи або при спробі укласти важливу фінансову операцію.

Діва

У Дів очікується напружений і досить складний місяць, коли зірки будуть в повному дисонансі з планетами. Це неминуче відіб’ється на фінансовій сфері. Травень – час звільнення від страхів і невпевненості. Зараз просто не можна дозволяти собі боятися чогось або когось. Фінансова удача слідує за тими, хто оптимістичний і готовий до будь-яких поворотів долі. Плутон в першій половині травня може спровокувати появу у Дів внутрішніх протиріч, що погіршить становище.

Терези

Грошова удача в травні буде то приходити до Терезів, то йти від них. Це накладе свій відбиток на успіхи в роботі і бізнесі. Найголовніше зараз – не витрачати великі суми грошей і сфокусуватися на найважливіших проектах і завданнях. Вони допоможуть в здійсненні покупок, в пошуку нової роботи. У травні можна буде вирушати в далекі поїздки і братися за те, що раніше здавалося дуже непростим і незрозумілим. Але для цього знадобиться дещиця сміливості.

Скорпіон

В кінці весни астрологи рекомендують цим людям змінитися. Потрібно навчитися прощати людей, особливо якщо ці люди задіяні в роботі і в фінансових справах Скорпіонів. Треба якомога більше займатися колективною роботою, бути чемними з клієнтами і начальством. Це основа успіху в травні, тому що від оточуючих людей буде виходити натхнення і удача. Хтось із знайомих людей може подати Скорпіонам відмінну ідею.

Стрілець

Стрільцям вдасться зміцнити своє матеріальне становище, знайти нову роботу, зробити вигідні покупки, про які вони давно мріяли. Також в травні їм буде легше змінювати курс, братися за нові справи. Не виключено, що в травні Стрільці знайдуть нове джерело доходу, який згодом стане основним.

Козеріг

На початку травня у Козерогів закриється грошовий канал. Астрологи рекомендують цим людям згадати про необхідність своєчасного відпочинку. Зірки зроблять Козерогів більш харизматичними в середині місяця. Це буде ідеальний час для продажу, пошуків нової роботи, переговорів, вирішення юридичних проблем. Зараз не можна розпорошувати енергію даремно. Зірки хочуть, щоб Козероги займалися найважливішими справами. Це принесе їм прибуток.

Водолій

У Водоліїв в травні дві сфери стануть основними – духовна і фінансова. На перший погляд вони мало чим пов’язані, але цей зв’язок куди міцніший і важливіший, ніж здається. Потрібно прислухатися до свого серця, коли справа дійде до пошуків нового джерела доходів або натхнення. Також в травні Водолії зможуть побачити наслідки недавно прийнятих фінансових і ділових рішень. Словом, це дуже важливий, хоч і нелегкий місяць.

Риби

Рибам в травні ні в якому разі не можна піддаватися сумнівам і страхам. Для цього доведеться боротися з негативними установками. Це стосується не тільки фінансових страхів, а й будь-яких інших. Негативні думки залишать глибокий слід на фінансовому успіху Риб. Небезпека полягає в тому, що це буде не дуже очевидно. Астрологи радять більше працювати і менше лінуватися. Результат не змусить себе чекати. У другій і третій декаді травня можна сміливо будувати плани на майбутнє.

You cannot copy content of this page