Фінансовий гороскоп на травень: кому з грошима пощастить найбільше

Овен

Овнам у травні астрологи насамперед радять стежити за власними словами. Якщо наговорити зайвого, Плутон цього просто так не залишить. Коридор затемнень у першій половині місяця також може принести нестабільну енергетику: обставини можуть швидко змінюватися, а гроші знадобляться у невідповідний момент. Експерти радять не братися за нові складні проекти та не приймати поспішних рішень.

Телець

Тельцям необхідно насамперед перестати сприймати кожну негативну новину та зрив планів як кінець світу. Енергетика оптимізму суттєво знизить ризик появи чорної фінансової смуги та негативних подій у професійній сфері. Складно йтиме робота в колективі: дійти спільного знаменника з керівництвом буде дуже важко.

Потрібно якомога рідше просити про підтримку партнерів та колег. На жаль, Тельців може на якийсь час покинути мотивація. Активізуватися та почати працювати з повною віддачею допоможе лише найповніший аврал.

Близнюки

Близнюків на початку місяця залишить фінансовий успіх, тому що Плутон і Венера блокуватимуть позитивну енергію Меркурія. Приблизно до 5-7 травня ситуація почне відновлюватися. Друга половина місяця буде куди спокійнішою за першу. Завершити весну Близнюки матимуть змогу на сприятливій ноті. Наприкінці травня можна робити дорогі покупки, а в першій половині місяця краще відкласти карти і готівку подалі з очей, щоб не спокушатися.

Рак

Ефективність Раків у травні буде невеликою. Успіх та гроші залучить робота у максимально зосередженому режимі. Реалізацію та просування нових ідей краще відкласти до кінця місяця. Людям цього знаку Зодіаку знадобиться відповідальність. Також їм варто уникати багатозадачності. У фінансовому плані не варто розраховувати на допомогу ззовні. Чим більше Раки докладуть зусиль для достатку, тим стабільнішим буде їхнє фінансове становище. Потрібно просто вірити в себе і не сумувати.

Лев

Ретроградний рух Плутона обіцяє Левам конфлікти на роботі та загалом у діловій та фінансовій сферах. Також можуть бути помилки та збитки. В останній місяць весни навряд можна розраховувати на своє шосте чуття, на вдалий збіг обставин і розуміння з боку оточуючих. Найкращий спосіб залишитись на плаву зараз — триматися в тіні і ні в що не втручатися. Приплив грошей Левам забезпечить робота на результат, що потребує чіткості та конкретики, уважності до дрібниць.

Діва

У період сильного Меркурія рушійною силою Дів стане амбітність та творчий запал. Будь-які плани, креативні ідеї, авантюри та рішучі кроки обов’язково принесуть їм успіх та заохочення з боку керівництва. Найголовніше, щоб кроки були продуманими до дрібниць, а амбіції не переходили всі межі. Зберегти кошти Дівам допоможе складання плану покупок, якого варто дотримуватися: емоційні покупки ризикують пробити дірку в бюджеті. Астрологи радять правильно використовувати інтуїцію для ухвалення важливих рішень.

Терези

Тільки можна буде стабілізувати обстановку в травні місяці. Негативні Плутон та Венера не принесуть нічого нового. Швидше за все Терезам доведеться зіткнутися з тими фінансовими труднощами, які вже були актуальні раніше. Краще не вирушати у далекі подорожі на автомобілі цього місяця. Потрібно бути обережнішими і уважнішими до всіх дрібниць.

Скорпіон

Скорпіонам вдасться розбагатіти, бо негативні травневі планети не впливатимуть на них надто сильно. Це одні з небагатьох людей, яким відносно легко будувати своє фінансове життя, зароблятиме і витрачатиме кошти. Загалом завершення весняного сезону буде для Скорпіонів вдалим часом, бо ці люди зможуть зрозуміти, як можна просунутися кар’єрними сходами і де можна знайти нове джерело доходу.

Стрілець

Стрільці будуть одними з небагатьох щасливців травневого періоду. Звичайно, на їхньому шляху будуть зустрічатися труднощі та негаразди у фінансовій та робочій сферах, але їм не варто зациклюватися на невдачах. У періоди авралів треба буде боротися із внутрішньою дисгармонією. У цьому їм допоможе своєчасний відпочинок. Перевтоми у травні будуть зайвими, тому що вони не допоможуть наблизитись до мрії. Навпаки, втома може спричинити апатію та небажання рухатися вперед.

Козеріг

Козерогам потрібно лише залишатись максимально спокійними. Їх можуть спробувати вивести з рівноваги кількома зауваженнями, але астрологи вважають, що цим людям у жодному разі не можна йти на поводу у токсичних людей. Це може зіпсувати робочий настрій та призвести до фінансового краху. Розробку принципово нових ідей краще поки що відкласти на потім, сфокусувавшись на найнагальніших проблемах і звичних справах.

Водолій

Водоліям необхідно подбати про те, щоб їхній будинок став магнітом для сприятливої ​​енергії та грошей. Справа в тому, що в рідних стінах у Водоліїв набагато швидше відновлюватиметься енергія, з’являтимуться нові творчі ідеї. Також домашня обстановка допоможе згладити усі внутрішні переживання. Усі ті, хто працює вдома, зможуть суттєво підвищити свою працездатність та ефективність. Від тривалих поїздок поки що краще відмовитися.

Риби

Рибам у травні може посміхнутися успіх, але через слабку Венеру це відбудеться, швидше за все, лише в середині третьої декади. Проте, сумувати і думати, що нічого не вийде, не можна. Потрібно продовжувати працювати над започаткованими раніше справами. Єдине, чого варто остерігатися Рибам – це неробство. Найнебезпечнішим почуттям для представників цього знаку стане заздрість. Нехай конкуренти збільшують дистанцію — у майбутньому Риби зможуть наздогнати їх. Головне зараз – не метушитися.

Фото ілюстративне, автор роботи – Юлія Гриценко