fbpx
Гороскоп

Фінансовий гороскоп на три місяці: кого чекає грошовий дощ та грошові золоті гори

Фінансовий гороскоп на три місяці: кого чекає грошовий дощ

Ці 90 днів  обернуться несподіваними перспективними пропозиціями, порадують вигідними цілями для інвестицій і доходом, про який ви так довго мріяли.

Фінансовий гороскоп на серпень, вересень та жовтень обіцяє цікаві можливості та посилення грошового потоку. Усі знаки Зодіаку зможуть змінити життя на краще і знайти нові джерела доходу, тому не варто нехтувати настільки сприятливим періодом.

Астрологи склали гороскоп фінансів, щоб ви змогли підготуватися до прийдешніх подій і змогли спрогнозувати можливий результат власних рішень.

Овен

Ви зможете укласти вигідну ділову угоду з новим партнером по бізнесу. Проаналізуйте кожен пункт договору, щоб не зробити фатальної помилки. До середини вересня у вас можлива зустріч із людиною, яка викладе перспективний інвестиційний план.

Телець

Бажано дотримуватися розумного балансу між витратами та доходами, оскільки прибуток хоч і очікується, але виявиться не настільки значним, як це було в попередні періоди. Зберігайте рівновагу і вчіться вкладати кожну копійку в саморозвиток.

Близнюки

Сміливо запускайте власний бізнес, але й від додаткової роботи не відмовляйтеся. Так ви сформуєте фінансову подушку безпеки на майбутнє.

Рак

Будьте розсудливі й перестаньте смітити грошима на те, що вам зовсім не потрібно. Всесвіт прихильний до вас і подарує шанс заробити більше грошей, але ви маєте виправити в собі неприборкане бажання здійснювати одну покупку за іншою.

Лев

Опрацюйте бізнес-план і запропонуйте його на розгляд досвідченим професіоналам. Вони підкажуть слабкі місця у вашій витівці та вкажуть на потрібний напрямок, у якому можна розбагатіти.

Діва

На вас чекає стабільний і спокійний період. Жодних потрясінь на фінансовій ниві не відбудеться. Дивіться на світ більш позитивно і пробуйте нові заняття. Так ви повністю розкриєте свій потенціал і здобудете довгоочікувану незалежність.

Терези

Хоч як дивно, але гроші почнуть липнути до вас ніби самі собою і ви просто не встигатимете їх витратити. Ваш знак вирізняється марнотратством і невмінням планувати сімейний бюджет, тому астрологи рекомендують вам відкласти  на майбутнє.

Скорпіон

Вроджена пристрасть допоможе вам отримати непоганий дохід від абсолютно нового джерела доходу. Ви отримаєте його після зустрічі з впливовою людиною, яка підведе вас до дверей нового життя, де панують успіх, багатство і процвітання. Будьте уважні до оточення, щоб не пропустити доленосний поворот.

Стрілець

Розгляньте як інвестиції облігації або акції стійких до економічних потрясінь компаній зі світовим ім’ям. Так ви створите привабливий портфель із різнобічним капіталом і вбережете себе від негативного впливу попередніх витрат.

Козеріг

Ви зможете реалізувати свої амбіції й отримати визнання своїх заслуг. Якщо плануєте змінити роботу, то це також вдалий час. Ви швидко знайдете нову компанію, яка припаде до душі та гідно винагородить вашу працю.

Водолій

Не очікуйте великих доходів, однак і великі витрати не передбачаються. Вам вдасться зберегти стабільне становище й уникнути будь-яких серйозних проблем. Пам’ятайте про свої цілі та амбіції, і не бійтеся ризикувати.

Риби

У жовтні вам доведеться витратити багато грошей на різні витрати. Однак не забувайте про свій бюджет і не витрачайте більше, ніж можете собі дозволити. Якщо ви будете обережні, то зможете уникнути фінансових проблем. Великі інвестиції бажано перенести на наступні місяці.

You cannot copy content of this page