fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень із 10 по 16 січня: на початку року особливо важливо планувати свої фінанси. Як рік почнеш, так його і проведеш, тому перші робочі дні важливо зробити успішними

Враховуйте поради астрологів, щоб зробити старт 2022 вдалим, зберігши або примноживши багатство.

Як показують зірки, багато знаків Зодіаку почнуть новий робочий тиждень з правильним настроєм. Багатьом захочеться дбати про свій фінансовий добробут, але найкраще це виходитиме у тих, хто знає про своє справжнє призначення.

Овен

Овнам виявляти максимальну активність краще у першій половині тижня – до 13 числа включно. У цей час нічні світила будуть максимально сприятливими. Зірки пророкують Овнам сприятливий тиждень, хоча стабільним його назвати складно. З четверга до неділі важливо слухати свій внутрішній голос: можливо, якісь підказки Овни матимуть завдяки інтуїції. З 14 числа краще не ризикувати.

Телець

Тільцям потрібно очиститися від негативу, тому що в подібному стані цього тижня у них просто не вдасться заробити більше грошей. Особливо це важливо для тих, у кого власний бізнес, багато людей у ​​підпорядкуванні або робота, пов’язана зі спілкуванням з клієнтами. Зараз краще розбиратися з завданнями, що накопичилися, поетапно, без поспіху. Попереду сприятливий час для самоаналізу і для того, щоб навчатися в інших людей. Тільцям важливо мудро вкладати гроші, особливо з 14-го числа – від дня початку ретроградного Меркурія.

Близнюки

Близнюкам слід звернути увагу на так звані закільцьовані невдачі. Дуже багато цього тижня може повторити минулий досвід, особливо у фінансовій сфері. Будні дні Близнюків можуть стати дуже динамічними. На релаксацію залишатиметься мало часу, тому у вихідні краще як слід відпочити. Не варто розслаблятися завчасно. У період із 10 по 14 числа не можна нехтувати робочими обов’язками. У неділю краще відпочивати на самоті через негативний аспект між Сонцем та Плутоном. Вдалими днями для покупок є понеділок та середа.

Рак

Цього тижня у них може з’явитися багато недоброзичливців, які захочуть насолити Ракам, вставити ціпок їм у колеса. Астрологи вважають, що тиждень може бути повний змін у фінансовій та діловій сфері. Про масштаби судити складно, але зміни точно будуть, причому деякі з них можуть бути прихованими. Одне можна сказати точно: Ракам варто бути відкритими до пропозицій ззовні, а також не витрачати свій час та ресурси на марні стосунки.

Лев

Багато Левів зможуть знайти роботу мрії, купити те, що давно хотіли. Цей тиждень сприятливий для будь-яких фінансових операцій, навіть найбільших. Дуже важливо навчитися правильно загадувати бажання, щоб вони виконувались найчастіше. Левам потрібно більше конкретики. Представникам даного знаку знадобиться чіткий план із зрозумілою структурою. Якщо Леви хочуть збільшити достаток, залучити благополуччя та удачу, їм треба діяти, причому не наосліп, а маючи перед очима детальне бачення своїх цілей. Не виключено, що велику підтримку нададуть близькі та друзі.

Діва

У цих людей відкриється шосте чуття, тому важливо звертати увагу на знаки долі, особливо якщо справа стосується грошей, роботи, бізнесу. На тижні з 10 по 16 січня перспективні вкладення в будинок та здоров’я. Дівам необхідно вірити в себе і в те, що вони роблять, інакше весь січень, що залишився, може стати часом метань і тривог. Здійснювати покупки краще через інтернет. Не потрібно також ні перед ким хвалитися своїми досягненнями. В іншому випадку вони дуже швидко знеціняться.

Терези

Терезам для успішного пошуку щастя та підвищення фінансового успіху варто позбутися негативних установок. Справа в тому, що саме думки цих людей будуть найсильнішою і найточнішою зброєю у боротьбі за місце під сонцем. Багатьом Терезам у розпал січня захочеться побалувати себе, пройтися по магазинах, сходити з коханою людиною до ресторану. Такі витрати цілком виправдані, але лише до 13 числа включно. Можна почати збирати, відкладати щось на майбутнє. У роботі та справах краще не покладатися на випадок.

Скорпіон

Скорпіонам, які бажають вирватися з фінансової ями, варто активно діяти. Астрологи рекомендують не вплутуватися в ризиковані проекти. Краще не розраховувати на випадкові надходження коштів. Гроші не будуть падати з неба. Їх доведеться заробляти. Краще не укладати договори з неперевіреними людьми, не влаштовуватись на роботу у сумнівні компанії. Можна зайнятися домашніми справами, спробувати скласти список покупок на місяць уперед. Скорпіонам потрібно більше часу проводити серед приємних людей.

Стрілець

Стрільцям настав час зробити домашню ревізію, викинувши речі, які крадуть енергію. У сприятливій домашній обстановці розпочати новий робочий тиждень буде набагато простіше. Для стабільного фінансового зростання Стрільцям належить не тільки більше працювати, а й займатися саморозвитком, вивчати щось нове, шукати нові інтереси. Сприятливими цього тижня для Стрільців стануть ділові зустрічі. Також можна зайнятися вивченням біографій успішних людей. Не варто оминати фінансові поради близьких.

Козеріг

Козерогам настав час брати бика за роги. Потрібно діяти, до того ж дуже активно. В іншому випадку фінансовий успіх може від них вислизнути. Можна активно витрачати гроші, але тільки на щось потрібне та важливе. Найудачливішими виявляться ті представники цього знаку, які вирішать спланувати покупки заздалегідь, перевірити відгуки про товар в інтернеті, пошукати знижки. Спонтанні покупки можуть розчарувати. Важливо також не сваритись під час шопінгу з близькими людьми.

Водолій

У Водоліїв цього тижня постійно зникатиме успіх, часом у найвідповідальніший момент. Шопінгом поки що краще не займатися. Не варто закуповуватися поспіхом. Щоб достаток зростав, а не танув, Водоліям важливо дбати про підтримання стану потоку. Важливо займатися тільки тим, що дійсно приносить задоволення. Ще астрологи радять Водоліям залишатися холоднокровними та не показувати нікому своїх емоцій. Недоброзичливці можуть використати емоції Водоліїв проти них самих.

Риби

У Риб цього тижня відкриються нові можливості щодо пошуку роботи, відкриття бізнесу. Можливі ділові знайомства. Важливо правильно вписатися у новий колектив чи побудувати стосунки з новими колегами. Не виключено, що у фінансових справах Рибам знадобиться чужа порада чи досвід. Найнебезпечніший день тижня з погляду фінансового успіху — неділя. Негативний аспект Сонця та Плутона порушить плани Риб і тимчасово позбавить їхньої впевненості в собі.

You cannot copy content of this page