Фінансовий гороскоп на тиждень із 14 по 20 лютого: найсприятливіший період 2022 продовжує йти повним ходом. Цього тижня ситуація стане ще сприятливішою

Овен

Цього тижня цим людям пощастить багато чого навчитися, тому важливо бути відкритими для нової інформації. Також потрібно дозволяти оточуючим піклуватися про себе. Закритість, недовірливість та інші темні сторони характеру можуть перегородити Овнам шлях до успішного майбутнього.

Представникам цього Знаку вдасться піднятися вгору кар’єрними сходами. Вже з 15 числа Овни поринуть у фінансові справи з головою, якщо, звичайно, захочуть. Важливо діяти згідно з собою.

Телець

Тельці і без впливу Меркурія належать до знаків Зодіаку, яким легко дістаються гроші. На цьому тижні все вказує на те, що вони зможуть примножити свій бюджет і стати багатшими. Грошові справи Тельців у середині місяця багато в чому залежатимуть від нових соціальних зв’язків.

Не виключено, що нові люди зможуть надихнути Тельців на щось нове та грандіозне. Це той період, коли вигідну пропозицію можна зустріти зовсім випадково. Не варто відмовлятися від ділових поїздок та зустрічей, корпоративів. Будь-якого дня можна планувати дорогі покупки.

Близнюки

Близнюки мають всі шанси закрити боргові дірки і перестати потребувати грошей. Люди даного Знаку стануть активнішими інтелектуально та фізично, а це означає, що успіх у роботі чекатиме представників будь-яких професій. Зірки подарують їм ентузіазм, мотивацію.

Частину коштів варто витратити на турботу про себе та свою зовнішність: оновити або доповнити гардероб, скоригувати харчування, оплатити курси підвищення кваліфікації. Найголовніша умова фінансового успіху – послідовність у всьому.

Рак

Ракам везтиме у всіх грошових аспектах. Незважаючи на те, що планети та зірки у повній гармонії, можуть виникнути сумніви щодо того, чи варто витрачати гроші на ту чи іншу річ.

Раки зможуть розібратися з фінансовими питаннями та проблемами на роботі. Їм варто займатися тим, що давно потребує уваги. Під час підписання угод, передачі великих сум або важливих документів важливо дивитися в обидва. Якщо Раки зіткнуться з обманом, логіка їх не підведе.

Лев

У Левів настає час змін, причому найпозитивніших. Проблема в тому, що потрібно формувати ті події, які потрібні самим Левам.

Початок тижня для Лева — час розібратися з витратами по дому. Це може бути закупівля будматеріалів для ремонту або переїзду, оновлення витратних матеріалів або покупка меблів. Загалом фінансове становище Левів сильно не покращиться, але ось покупки їм вдасться зробити максимально корисні.

Діва

У Дів може з’явитися відчуття, що удача їх покинула. Це не так, адже Меркурій на їхньому боці з самого ранку понеділка. Впевненість, як відомо, найважливіший компонент успіху. Важливі статті витрат зараз – здоров’я та зовнішній вигляд.

Найголовніше зараз — заздалегідь планувати покупки та не витрачати гроші стихійно. Корисно витрачати кошти на профілактичний огляд, візит до перукарні, абонемент у спортивний зал чи басейн.

Терези

Терези — оптимістичні люди, тому фінансовий успіх рідко обходить їх стороною. Це допоможе легко дивитися на речі та приймати вірні рішення набагато швидше. Терезам астрологи радять звертати увагу на поради соратників та вірних друзів.

Не треба брати в борг у близьких людей. Астрологи вважають, що боргові зобов’язання зіпсують відносини. Щодо роботи, то на висоті будуть юристи. Також дуже сильно пощастить письменникам та журналістам.

Скорпіон

Скорпіонам важливо з перших хвилин понеділка увійти до стану потоку та утримати його. Це дуже важливий, дуже сприятливий і справді доленосний тиждень, на якому може вирішитись дуже багато.

Скорпіонів очікує море фінансового успіху. Астрологи радять бути уважнішими до деталей. Під час ризикованих справ та проектів важливо не відмовлятися від прийнятих планів. Потрібно ретельно все обмірковувати та зважувати «за» і «проти». Скорпіони зможуть знайти важливі та дорогі товари за знижками, упорядкувати справи. Головна цінність зараз – час.

Стрілець

Стрільцям потрібно присвятити цей тиждень навчанню, причому не обов’язково читати книги чи ходити на курси. Можна ознайомитись із мудрими законами процвітання наших предків. Взагалі, старші покоління цього тижня будуть давати безліч корисних порад, які Стрільцям краще не оминати.

Згідно з фінансовим гороскопом, настає чудовий час для придбання подарунків друзям та близьким людям. Можна робити сюрпризи без приводу, а також витрачати гроші на розваги, отримання оптимістичних емоцій.

Козеріг

Козероги цього тижня трохи втратять фокус. Це означає, що краще більше відпочивати та витрачати на себе зароблені гроші. Загалом зірки благоволять Козерогам, і їхній бюджет може піти в гору, але робота вимагатиме більше витрат енергії. Козероги отримають перспективні проекти, нову посаду чи іншу можливість вивести своє фінансове становище на новий рівень, але наразі краще відкласти екстрений початок справ.

Водолій

Цей тиждень у Водоліїв — час змін, причому дуже приємних. Період зосередить у собі несподівані, але успішні витрати, непередбачені покупки, нові можливості та пропозиції про роботу. У такому режимі Водоліям стане в нагоді допомога близьких людей, яких потрібно буде віддячити копієчкою. Можна сміливо купувати дорогі подарунки, але влазити в борги поки не рекомендується. Водолії на гребені хвилі, тому їм треба діяти.

Риби

Рибам, можливо, доведеться багато знайомитися та працювати з новими людьми. Проблема в тому, що ніколи не дізнаєшся, що за людина перед тобою стоїть. Розклад Таро на психологічний портрет допоможе краще дізнатися ту чи іншу людину, яка з’явилася на горизонті.

За відсутності мотивації, натхнення або навіть віри в себе важливо все ж таки робити якісь дії, інакше фінансові справи застопоряться. Це дуже яскравий час, що запам’ятовується. Гроші дуже важливі, але не слід забувати і про інші сфери життя.