fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень із 15 по 21 серпня: за прогнозами астрологів, наступний тиждень може стати досить стабільним у грошовому плані

Овен

Овнам знадобиться більше сил та більше енергії. Цього тижня з’явиться багато цікавих завдань і справ, якими варто займатися, але на кожне з них потрібно витратити певну кількість енергії. Також у деяких ситуаціях на роботі та у бізнесі або при здійсненні покупок Овнам знадобиться сильна інтуїція. Все це їм здатні дарувати дієві вправи для шиї . Зараз краще не ухвалювати поспішних рішень. Зваживши спокійно всі «за» та «проти», Овни зможуть об’єктивно оцінити обстановку та не наробити помилок.

Телець

Тельцям можна буде укладати важливі угоди, займатися серйозними переговорами, ходити на співбесіди, братися за рутинні справи. Також астрологи рекомендують не поспішати із відповідями на складні питання. Для початку Тельцям треба буде все добре обміркувати. Тим, хто працює вдома, а не в офісі, бажано створити сприятливу атмосферу у рідних стінах. Цей час краще використовувати для вирішення найважливіших завдань, оскільки Тельці будуть зібраними та уважними.

Близнюки

У Близнюків на роботі та в бізнесі можуть з’явитися нові вороги, недоброзичливці. Астрологи радять не переходити дорогу іншим людям. Що більше буде друзів, то швидше вдасться дати гідну відсіч ворогам. А якщо ні, то фінанси почнуть співати романси. Виходячи з прогнозів астрологів, Близнюки можуть потрапити в непросте грошове становище, піддавшись впливу Венери та її вітряним поривам. Зараз потрібно грамотно розподіляти гроші та мати чіткий план дій на кожен день.

Рак

Найбільш значущий день тижня – неділя. Аспект Сонця та Сатурна посилить удачу, у тому числі й фінансову. В останній день тижня можна буде робити дорогі покупки. Загалом на тижні багатьом Ракам вдасться нормалізувати фінансове та робоче життя. Не варто відкладати реалізацію планів на сприятливіший період, інакше мрії залишаться фантазіями і не принесуть жодного результату. Важливо зберігати сили для майбутніх перемог.

Лев

У період із 15 по 21 серпня важливо зайнятися своєю освітою, опрацювати сильні сторони свого характеру. Правильний духовний настрій стане щонайменше половиною успіху. У професійному та фінансовому житті Левів розпочнеться новий етап, але зрозуміло це стане лише до кінця тижня. Спокій планет і сильний Меркурій дозволить повністю контролювати події, що розгортаються у сфері грошей.

Діва

Дівам рекомендується ставити перед собою нові та амбітні завдання. Потрібно позбутися страхів та комплексів, вийшовши із зони комфорту. З небезпек періоду варто виділити борги. Цього тижня варто уникати оформлення кредитів і постаратися розібратися з боргами, що вже є. Діва – один із найсильніших знаків Зодіаку, тому його представники зможуть подолати будь-які перешкоди на шляху, адже Меркурій на їхньому боці. Дів чекає максимально продуктивний і вдалий тиждень у грошовому плані. Тільки в суботу можуть бути якісь раптові негаразди.

Терези

Оптимізм і креативність Терезів допоможуть їм впоратися з будь-якими завданнями в роботі та бізнесі. Астрологи також повідомляють, що цього тижня можна цілком розраховувати на премії або просування кар’єрними сходами, але тільки в тому випадку, якщо в останні тижні Терези показували найкращу продуктивність. Найскладніший день тижня для роботи – субота. Для тих, хто матиме вихідний, є кілька порад: не потрібно вирушати в подорожі і не варто купувати щось дуже дороге.

Скорпіон

Скорпіони, які займають високі посади і мають у підпорядкуванні багато людей, зможуть стати набагато продуктивнішими в цей час. Будучи природженими лідерами за Знаком Зодіаку, Скорпіони мають відмінне чуття на людей, а також можуть передбачати їх поведінку і прийняття рішень. Фінансові ризики можуть закінчитися крахом, тому краще сфокусуватись на заробітках. Не варто потурати спокусі підняти грошей на сумнівних оборудках, адже у такій ситуації можна серйозно прогоріти. Чесним шляхом зараз можна заробити набагато більше.

Стрілець

Усі фінансові витрати краще направити на підвищення кваліфікації, отримання нових знань і досвіду. Це буде чудовою підмогою для досягнення фінансового успіху у майбутньому. Негативне положення Венери свідчить про те, що Стрільцям варто продовжувати ретельніше планувати справи.

Козеріг

Козерогів чекають значні успіхи у фінансовому секторі. Тиждень обіцяє бути вкрай продуктивним. Якщо не відкладати на завтра те, що можна зробити зараз, все буде добре. Також можна робити покупки, на які Козероги довгий час не наважувалися. Не треба чекати зручного випадку, адже він може не настати. Якщо фінансове життя не налагоджується, то це означає, що Козероги перестали слідувати основним законам Всесвіту. Можливо, ці люди збилися зі шляху. Якщо це так, на цьому тижні вони мають чудовий шанс все виправити.

Водолій

Щасливого майбутнього у фінансовій та будь-якій іншій сфері у Водоліїв не буде, якщо вони не позбавляться токсичних прив’язок. Цього тижня спокій планет і зірок допоможе людям цього Знаку опрацювати свою невпевненість і позбутися страхів та комплексів. За бажання втомлені Водолії можуть вкласти гроші у здоров’я та повноцінний відпочинок. Тиждень з 15 по 21 серпня підходить для неспішної роботи, неформального спілкування з колегами та начальством, самоаналізу та активної роботи над помилками.

Риби

У період із 15 по 21 число справи, про які Риби забули, нагадають про себе з новою силою. Ймовірно, доведеться повернутись до якихось невирішених проблем у роботі. У Риб, зайнятих досягненням амбітних цілей, шанси набути фінансового успіху досить великі, але астрологи радять не занурюватися з головою в роботу. Переробивши зараз, можна опинитися в мінусі. Потрібно чергувати відпочинок із справами, щоб не перегоряти.

You cannot copy content of this page