Фінансовий гороскоп на тиждень із 17 по 23 січня: вже у вівторок на нас чекає великий успіх та сприятливі зміни у сфері грошей та роботи, адже цього дня закінчить свій ретроградний рух Уран

Овен

Період з 17 по 23 січня сприятливий для фінансового стану Овнів, адже небесні світила зараз неймовірно вдало розташовані. Саме тому Овни краще зароблятимуть, вміло купуватимуть потрібні речі, грамотно розпоряджатимуться фінансами.

Однак становище може різко змінитися, якщо ці люди почнуть наслідувати звички, що призводять до бідності. Якщо вони перестануть володіти собою, настане час проблем. Утримати успіх поряд стане набагато складніше. Щоб усе залишалося на своїх позиціях, а гроші текли рікою, потрібно правильно поводитися.

Телець

Тельцям обов’язково знадобляться обереги від злих людей, бо вороги не сплять. Вони намагатимуться заважати їхньому щастю, тому захист просто необхідний. З його допомогою можна буде зберегти своє становище, авторитет та гроші.

У ці сім днів Тельцям можна розпочати період затишшя. Якщо є шанс прийняти неправильне рішення щодо необережності, краще піти тимчасово в тінь. Представникам даного Знаку варто бути уважнішими у магазинах, щоб не купити випадково неякісний товар. З іншого боку, зростуть творчі здібності цих людей.

Близнюки

Перше, що варто подбати Близнюкам, — це створення сприятливої ​​атмосфери в будинку. Тим, хто кожен день ходить на роботу, можна вибрати інший шлях, щоб урізноманітнити процес. Фінансове благополуччя Близнюків залежатиме від уміння розподіляти фінанси та час. У період з 17 по 23 число не варто перевантажуватися, інакше всі заробітки підуть на відновлення сил після трудових подвигів. Як би не були сильні Близнюки, їм важливо бути трішки обережнішими.

Рак

Ракам можна йти з головою в роботу та бізнес, справи та покупки, але важливо пам’ятати про небезпеку енергетичного вигоряння. Не варто присвячувати весь тиждень справам, адже любовна сфера також буде успішною. Астрологи радять Ракам не вичавлювати максимум із будь-якої ситуації. Це не зовсім вірний підхід, але й не варто чекати, що щось впаде з неба. Важливо шукати баланс. Як відпочинок астрологи радять вирушати за покупками в магазини або здійснювати їх вдома через інтернет. За бажання можна поповнити обновками зимовий гардероб.

Лев

Леви наприкінці тижня можуть відчути гостру нестачу удачі через негативний аспект Сонця та Меркурія. Якщо у неділю Левів очікує відпочинок, значить, все гаразд. Ці сім днів Леви можуть зробити багато вигідних придбань, якщо вони пов’язані зі сферою нерухомості. Можна вкладати гроші в ремонт автомобіля, в ремонт будинку або квартири. Найголовніше зараз — не позичати нікому і не брати кредитів самим. Це може призвести до проблем.

Діва

Зірки і планети вишикувалися таким чином, що Дівам дуже пощастить у фінансовій сфері. Також нічні світила хочуть, щоб люди цього знаку терміново позбулися зайвих речей та непотребу. Згідно з грошовим гороскопом, Дівам у важких фінансових та робочих ситуаціях прийде на допомогу позитивне мислення. Без нього нічого не вийде. На щастя, Діви вміють перебудовуватись на оптимістичну хвилю. Витрачатися людям цього Знаку зараз краще на нові знання, досвід, навички чи подорожі.

Терези

Терезам бажано не оформляти кредити. Якщо виходу немає, слід уважно читати всі пункти договорів. Цілком можливо, що цього тижня через Уран буде відбуватися багато важливих подій. Будучи кардинальним знаком Зодіаку, Терези зможуть швидко адаптуватися до ситуації.

Фінансові успіхи повністю виявляться у їхніх руках. Астрологи радять доводити до кінця розпочате. Можна також робити заплановані покупки, витрачатися на подарунки. Також не варто закидати розпочате, навіть якщо мотивація знизиться. Найменше слів і більше справи — девіз цього тижня.

Скорпіон

Скорпіонам вдасться реалізувати задумане у фінансовій та робочій сфері. Люди цього знаку відчують бажання згортати гори, вирощувати достаток. Важливо, щоб вся мотивація була спрямована на потрібне русло: зараз підступний час. Експерти в галузі астрології рекомендують Скорпіонам створювати навколо себе комфортну обстановку: частіше робити прибирання, упорядковувати робоче місце, а також контролювати доходи і витрати. Найголовніше зараз – це усвідомленість.

Стрілець

У Стрільців може бути трохи знижена енергетика, але це не біда, тому що цю проблему можна виправити. Поради астрологів допоможуть посилити енергетику будь-коли, навіть у такий непростий період, як зараз. Грошовий успіх Стрільців може залежати від оточення. Токсичні люди здатні знизити впевненість. Любителі роздавати поради можуть виникати на горизонті в самий невідповідний час. Стрільцям важливо у період з 17 по 23 число діяти самостійно. Також астрологи радять поменше лінуватися і прокрастинувати.

Козеріг

Уран у прямому русі принесе у фінансову сферу Козерогів багато удачі: можуть прискорюватися виплати, боржники вирішать поквапитися із поверненням грошей. Козерогам можна розраховувати на допомогу з боку, займатися самоаналізом. За бажання можна витратити частину коштів на відпочинок.

Також експерти радять звертатися за допомогою до порад мудрих людей та наших предків. Гроші потечуть у кишеню Козерогів, але ними варто правильно розпоряджатися. Не потрібно поспішати із покупками. Нехай гроші трохи полежать, а думки прийдуть у порядок.

Водолій

Водоліям варто побоюватися емоційних вампірів. Такі люди будуть вкрай небезпечними у фінансовому плані. Зараз людям даного знаку краще діяти самостійно. Згідно з фінансовим гороскопом, Водоліїв чекає сприятливий період. Вони можуть змінювати роботу, шукати додаткові джерела прибутку або претендувати на нову посаду. Не варто боятися змін: фінансовий притік обійде стороною нерішучих та боязких. Зміна обстановки піде Водоліям на користь, тому не варто відмовлятися від відряджень.

Риби

У Риб настає чудовий час для праці. Важливо якомога частіше обмірковувати свої кроки та витрати. Будь-які значні зміни у фінансовій сфері краще планувати на період першої половини тижня. Час з 17 по 20 січня призначений для того, щоб розігнатися, взяти робочий темп, доробити старі справи, без поспіху розпланувати подальші дії. До збільшення статку Риб призведе вміння працювати в команді.