Фінансовий гороскоп на тиждень із 25 по 31 липня

Овен

У Овнів починається час, коли потрібно скористатися всіма доступними методами для досягнення цілей. Наприкінці другого літнього місяця Овни з кожним днем ​​можуть дедалі гірше бачити майбутні перспективи. Вплив Юпітера на цьому тижні завадить розглянути нові можливості. Час підвищеної фінансової активності минув. Покупки краще встигнути зробити до четверга, інакше потім можна витратити багато зайвих коштів або розчаруватися якістю послуг або товарів.

Телець

Тельці відчують, наскільки вони близькі до задуманого. Астрологи радять продовжувати зміцнювати свої позиції на роботі та у бізнесі. Можна спробувати проаналізувати ситуацію, щоб визначити зони можливого фінансового зростання. Ймовірно, що Тельці зуміють знайти нові джерела доходу. Сила того, що ми говоримо та думаємо, зараз особливо велика. Тельцям важливо це пам’ятати.

Близнюки

На Близнюків наприкінці тижня може напасти сильна лінь і апатія. Потужний і творчий Меркурій не допоможе вирішити проблему. Експерти рекомендують шукати соратників, партнерів, напарників — усіх, хто може допомогти, зокрема й матеріально. Будь-яка міцна і довірча спілка допоможе Близнюкам реалізувати плани будь-якої складності. Головне — не намагатися розібратися із проблемами фінансового плану надто швидко. Поспіхом можна упустити щось важливе.

Рак

Ракам розбагатіти цього тижня буде складно. Досягати поставленої мети доведеться самотужки. З цієї причини астрологи радять Ракам розібратися з найважливішими завданнями та зосередитися на темі податків, кредитів, банківських рахунків та боргах загалом. Якщо їх вдасться погасити, то представники Знаку не матимуть проблем з грошима в найближчі кілька тижнів. Перша половина тижня чудово підходить для подорожей та відряджень.

Лев

Представникам цього Знаку не варто покладатися на волю випадку, адже такий підхід точно не увінчається успіхом. Незважаючи на те, що грошова удача буде на їхньому боці, проблеми ніхто не скасовував. Астрологи повідомляють, що потужна енергетика Юпітера вимагатиме від Лева перебудови фокусу уваги. Рекомендується обрати для себе новий тип активності та поставити нові завдання. Це допоможе розібратися з багатьма фінансовими проблемами. Астрологи радять не чекати, доки проблеми вирішаться самі собою.

Діва

У Дів триває сприятливий період для роботи, фінансової активності, вкладення коштів. Ретро-Юпітер не завадить їм повною мірою, тому що Меркурій продовжить укривати їх від проблем із грошима та роботою. Буде корисно займатися тими проектами, які зараз вимагають найбільшої уваги. Венера теж посилена, тому енергії та сил Дівам вистачить на всі справи без винятку. Можна шукати додатковий заробіток, нову роботу.

Терези

Терезам варто в першій половині трудового тижня навести лад у справах та паперах. Терезам, які хочуть стати більш успішними фінансово, слід оновити свої контакти або приступити до навчання, отримання нових навичок. Сприятливішого моменту для цього не придумати. Цього тижня бажано не купувати те, що не має якоїсь важливості. Спонтанні покупки можуть призвести Терезів до великих проблем, розчарування. Краще двічі думати, перш ніж щось купувати.

Скорпіон

Скорпіонам цього тижня, можливо, вдасться швидко виконати свої бажання. У цьому їм допоможе все та ж сильна Венера. Юпітер не залишиться осторонь, тому з четверга краще перестати витрачати час і гроші даремно. Також це гарний час для аналізу ситуації, що склалася. Скорпіонам варто зрозуміти, що низький доход має деякі не зовсім очевидні причини. Усьому виною можуть бути токсичні люди, які змушують почуватися невпевнено. З 25 по 31 липня астрологи радять з усією серйозністю підійти до вирішення проблем, що накопичилися.

Стрілець

У Стрільців може розпочатися період великих фінансових збитків. Щоб цього не сталося, астрологи рекомендують стежити за витратами і в жодному разі не приймати поспішних рішень, не підписувати бездумно важливі документи. Вони допоможуть частково нейтралізувати негативну енергію Юпітера. Головною проблемою цього тижня стане нетерплячість та зайва емоційність у справах. Астрологи радять утримувати увагу на найважливіших справах та доводити розпочате до кінця.

Козеріг

Козерогів очікує високий рівень продуктивності, але якщо вони почнуть брати роботу додому, на них чекає вигоряння. Вільний час краще присвятити тренінгам, здобуттю нового досвіду, знань. Астрологи радять викинути зайві думки з голови та сфокусуватися на головному. Можливо, Козерогам вдасться знайти нові джерела надходження коштів. Козерогам потрібно пам’ятати не лише про свої сильні сторони, а й про слабкості.

Водолій

Цього тижня вплив планет такий, що треба уникати грошових авантюр і вірити лише перевіреним джерелам. Багато людей можуть почати провокувати Водоліїв на конфлікти, але не варто відповідати на провокації. Наразі представникам цього Знаку вкрай небажано змінювати правила гри та відступати від обраного шляху, інакше події у професійній сфері розвиватимуться непередбачувано. Водоліям необхідно налаштувати біополе на багатство та достаток.

Риби

Настав час діяти та проявляти максимальну активність. На початку тижня можна знайти шлях до успіху та нові можливості. Венера все ще дає Рибам сили, твердість і живить їхню рішучість. Астрологи повідомляють, що в період з 25 по 31 число гроші зростатимуть пропорційно докладеним зусиллям. Якщо метою Риб є матеріальне процвітання, краще не сидіти без діла. Можна спробувати себе у чомусь новому.