fbpx
Гороскоп

Фінансовий гороскоп на тиждень із 3 по 9 липня

Овен

Овнам потрібно перестати лінуватися, особливо якщо цього тижня буде багато справ та турбот по роботі. Так, працювати буде нелегко, але поки Венера сильна, потрібно продовжувати робити те, що виходить найкраще.

Овнам, які серйозно налаштовані розбагатіти, доведеться викласти всі свої карти. Вживати важливих кроків потрібно обережно і вдумливо, бо інакше можна спровокувати появу додаткових проблем.

Період спокою позаду, тому зараз потрібно бути максимально обачними. Краще поки що не змінювати роботу і не купувати нічого дорогого.

Телець

Тельцям для того, щоб утриматися на плаву, варто позбавитися скарг на життя. Планети в такому становищі, коли подібна поведінка суворо каратиметься долею. Меркурій у Раку негативний, тому тиждень буде дуже неспокійним у робочому та фінансовому плані.

Можна відпочити добре, взявши відпустку. Якщо не вдасться відпочити, краще не втомлюватись. Це непоганий час для того, щоб відкласти убік гонитву за фінансовою винагородою, зайнятися справами насущними. Так тиждень минеться з користю. Нині краще не витрачати гроші без причини.

Близнюки

Негативний Меркурій погіршить ситуацію у фінансовій сфері, а ретроградний Нептун піділлє оливи у вогонь, спровокувавши підвищення тривожності.

Але впоратись  нею можна, це врятує Близнюків від проблем у роботі та справах, допоможе зберегти впевненість. Закони Всесвіту свідчать, що немає нічого неможливого для тих, хто знімає всі обмеження в голові.

Фінансові успіхи безпосередньо залежатимуть цього тижня від здатності Близнюків візуалізувати успіх. Не варто звертати увагу на те, що відбувається довкола. Головне лише те, що відбувається всередині.

Рак

Раки всіх грошей світу не запрацюють, а якщо перевтомлюватимуться, то успіх їм точно не грози.

Ракам потрібно більше часу проводити із сім’єю, близькими людьми, друзями. Планети можуть підігріти інтерес до авантюр, але не варто намагатися розбагатіти за допомогою хитрощів і надії лише на удачу.

Шосте чуття Раків зараз не врятує. На це здатний лише життєвий досвід. Можна сміливо просити про фінансову допомогу близьких людей. Тут лише важливо обумовити умови “на березі”, щоб не було образ.

Лев

Це буде далеко не найкращий час для оформлення іпотеки, кредиту, дорогих придбань. Гроші потрібно зберігати, а не тринькати. Що стосується заробітку, то у Левові в цьому плані можуть виникнути труднощі через раптову втому, спровоковану Нептуном у ретро-фазі.

Дихальна гімнастика допоможе Левам вдихнути нові сили. Можливо, з’явиться можливість придбати щось вкрай необхідне за неймовірно низьку ціну. Тут уже можна подумати про покупку. Багато проблем чекає на Львів, які відповідатимуть на всі негативні випади своїх ворогів.

Діва

Дівам потрібно постаратися розглянути у всьому, що відбувається, щасливі знаки долі. Незважаючи на негативне становище їхньої головної планети-талісмана в особі Меркурія, Всесвіт не залишить Дів без підказок.

Цього тижня краще не покращувати фінансове становище, а сфокусуватися на покращенні самих себе у фізичному плані. Це не найкращий час для навчання та ефективного засвоєння нових знань, зміни роботи.

Астрологи радять розставити пріоритети правильно. Це буде не найкращий період для важливих покупок. Фінансове завдання Дів на найближчі сім днів полягає у спокійній праці.

Терези

Терезам, на відміну від інших Знаків Зодіаку, можна вирушати у відрядження. Імовірність появи небезпеки мінімальна, але астрологи все одно наполегливо рекомендують представникам даного Знака користуватися змовами на вдалу поїздку .

Є хороші новини — цього тижня Терези зможуть відчути позитивні результати виконаної раніше роботи. Планети покажуть людям цього Знака всі їхні прогалини та досягнення.

Важливо сприймати будь-яку критику здорово, не ображаючись тих, хто говорить про недоліки. Люди можуть бути грубими, але вони не будуть брехати в обличчя.

Скорпіон

Астрологи радять Скорпіонам бути гранично відвертими з колегами, бо це спровокує зростання поваги, а від цього залежить фінансове становище і успіх. Цього тижня необачність може спричинити руйнування всього того, що Скорпіони будували роками.

Важливо бути обережнішим. Також потрібно стати активніше та енергійніше. Якщо лінуватися, можна спровокувати сплеск фінансових та робочих негараздів. Ну і, звичайно ж, не завадить дещиця віри в себе і в краще майбутнє.

Стрілець

Стрільцям доведеться встигнути виконати усі свої фінансові справи. Чим більше вони встигнуть зробити зараз, тим більше успіху вони зможуть досягти потім, коли Меркурій знову повернеться у сприятливе становище.

Саме тому зараз точно не варто все відкладати на потім. Потрібно вирішувати все тільки зараз, зараз. Також не потрібно давати нікому порожніх обіцянок — це змусить Стрільцов впасти в очах людей, які є важливими для їхнього фінансового благополуччя.

Козеріг

Важливе зауваження астрологів стосується заощаджень Козерогів. Зараз краще не витрачати більше, ніж потрібно, щоби не наживати собі зайвих проблем.

Нічні світила не в кращому становищі, тому астрологи радять дотримуватись правил і не порушувати закон. Козерогам треба бути самодостатніми — це ключ до фінансового успіху.

Усім, хто нещодавно досягнув фінансового успіху. Краще залишатись скромними. В іншому випадку можна спровокувати шквал неприємностей.

Водолій

Водоліям важливо пам’ятати про те, що особливу роль у побудові фінансового успіху зараз грають наші слова. Зараз потрібно зробити все можливе, щоб начальство, колеги чи бізнес-партнери зрозуміли, що Водоліям можна довіряти.

На цій довірі будуватиметься весь майбутній фінансовий успіх. Поки що краще не довіряти шостому почуттю. Воно може обдурити Водоліїв і пустити їх свідомо невірною дорогою.

Риби

Риби очікують дуже непростий тиждень з великими труднощами і негараздами. Не виключено, що багато планів Риб зміняться. Представникам даного Знаку необхідно перетворитися на розважливих людей, готових до чого завгодно.

Гроші — це не все, проте через них зараз можна втратити друга чи повагу до близької людини. Не варто бути дріб’язковими у майбутній період, щоб не наламати дров. Також краще не ставити перед собою надто амбітні цілі.

You cannot copy content of this page