fbpx
Гороскоп

Фінансовий гороскоп на тиждень із 3 по 9 січня: деструктивних думок типу «я не зможу», «у мене все погано» краще позбуватися

Майже будь-який тиждень починається непросто. Що точно відлякає гроші цього тижня, то це негатив і закритість. На тлі сприятливого Меркурія це протипоказано.

Овен

Овни, будучи вродженими лідерами, точно знають у тому, як треба управляти людьми. Саме така робота на початку січня принесе їм найбільше лаврів та почестей. Щодо відпочинку від роботи, то його краще будувати не навколо бездумного шопінгу, а навколо відновлення фізичного та інтелектуального здоров’я. Хороше самопочуття — запорука високої продуктивності та багатства на початку січня. Фінансове становище Овнів цього тижня сильно залежатиме від привабливості, іміджу, настрою, вміння заряджати оптимізмом оточуючих.

Телець

Тельцям доведеться багато спілкуватися з людьми на ділові теми. Це спілкування обов’язково принесе свої плоди та подарує Тельцям нові можливості та фінансові пропозиції. Тиждень ідеально підходить для проведення ритуалів на покращення фінансового стану. Можна досягти успіху своєю працелюбністю. Зірки дадуть Тельцям багато сил та енергії. Астрологи вважають, що Тельцям краще зараз діяти наодинці, не сподіваючись на допомогу збоку. Можливо, що люди цього Знаку отримають премію чи підвищення, але не просто так, а за ефективні рішення та пропозиції.

Близнюки

Близнюкам зірки допоможуть виконати фінансові та робочі бажання. Небесні тіла перебувають у сприятливому положенні, тому навіть пересічні на перший погляд дні можуть бути «хлібними». Пересічні справи здатні будуть притягувати більше грошей у кишеню цих людей. Тиждень вдалий і для накопичень. Найбільш підходящі дні для того, щоб відкласти потрібну суму в скарбничку, – 6, 7 січня. Тиждень сприятливий для амбітних Близнюків, які не сидять на місці.

Рак

Тиждень ідеальний для тих Раків, які цінують стабільність та спокій. Астрологи радять двічі обмірковувати всі свої кроки у бізнесі та у роботі, щоб не поставити хрест на кар’єрному зростанні чи фінансовому благополуччі. Раки зможуть збагатитися, але астрологи радять їм слідувати за голосом здорового глузду. Також вдумливо варто діяти у процесі здійснення покупок. Творчі люди цього Знаку можуть отримати велике замовлення.

Лев

Левам необхідно буде пробудити інтерес до життя, щоб досягти успіху в роботі та бізнесі. Якщо є борги, то астрологи радять роздати їх хоча б частково. Бездумно витрачати гроші не варто: цілком імовірно, що покупки не принесуть стільки щастя, скільки мали. Багатьом представникам цього Знаку належить зустріти грошові та робочі зміни. Також Левам можна сміливо здійснювати переїзд, розпочинати ремонт, вирушати у далеку дорогу. Важливо грамотно і вдумливо розпорядитись наявними ресурсами.

Діва

У Дів буде дуже багато енергії та сил, але може постраждати інтуїція. Динаміка та успіх наростатимуть повільно та поступово. Не треба сподіватися різких змін. Краще робити маленькі та регулярні кроки до успіху. Це краще, ніж ризики та повна самовіддача, які можуть позбавити енергії цих людей вже до середини тижня. Астрологи радять правильно розпоряджатися отриманими грошима. Вихідні можна сміливо витратити на шопінг.

Терези

Терезам на початку січня заважатимуть ментальні бар’єри. Щоб позбавитися їх, важливо спілкуватися з правильними людьми і не лінуватися. Тим, хто бажає збудувати успішну кар’єру, на тижні з 3 по 9 січня доведеться викластися на сто відсотків. Докладені зусилля окупляться, хоч і не відразу. Уважність і пильність знадобляться Терезам у неділю, коли Венера опиниться в негативному аспекті з Сонцем. Покупки у цей день астрологи наполегливо радять не робити. Виняток можна зробити для продуманих та спланованих заздалегідь витрат.

Скорпіон

У Скорпіонів можливі великі неприємності та проблеми на роботі. Також важливо менше ризикувати, якщо робота безпосередньо пов’язана з грошима. Великі успіхи можуть чекати на творчих Скорпіонів, а також тих, хто зайнятий у сфері послуг. Стабільний настрій та внутрішня рівновага — союзники цих людей у ​​фінансовій та робочій сферах. На холодну голову значно простіше вибирати правильну стратегію. Дуже багато користі принесе Скорпіонам їхнє шосте чуття.

Стрілець

Стрільцям належить пережити досить нервовий та динамічний тиждень. Доведеться часто приймати важливі рішення і робити те, що Стрільці робити не звикли. У такому ритмі обов’язково потрібно знаходити час для відпочинку та очищення свідомості, інакше можна перегоріти досить швидко. Сприятливими виявляться витрати, пов’язані зі здоров’ям. Тиждень пройде під егідою сприятливого Меркурія у Водолії, так що можна прогулятися магазинами, купити щось для себе.

Козеріг

Це чудовий час для поїздок, а також для роботи за кермом. Людям, які перебувають у русі, зірки допоможуть знайти силу і витривалість. Робота, пов’язана з торгівлею та спілкуванням, теж буде продуктивною. Козерогам, які працюють удома, почати тиждень краще з прибирання. Це дозволить суттєво підвищити доходи. У понеділок цим людям варто бути напоготові і не витрачатися марно. Виявляти зайву обережність при кожному грошовому рішенні також не варто: Козерог може довіряти своїй інтуїції, користуватися порадами близьких.

Водолій

Водолії належать до найчарівніших знаків Зодіаку. Це допоможе їм у укладанні угод, у вибиванні собі найкращих умов. Астрологи вважають, що тиждень ідеальний для пошуків нової роботи, переговорів, відкриття бізнесу, продажу. Водолії в період з 3 по 9 січня, напевно, захочуть витратити частину грошей на розваги. Це також допустимо. Краще заздалегідь спланувати витрати, щоби зберегти кошти. Якщо гроші продовжують витікати з кишені, варто придивитися до оточення: негативна енергетика токсичних людей може спричинити бідність.

Риби

Рибам для підвищення фінансового успіху варто розпочати тиждень із прибирання, наведення порядку на робочому місці. Щодо важких фінансових рішень, то найкращим помічником для людей цього знаку стане здоровий глузд. Необхідно ретельно зважувати свої кроки та рішення, щоб не наламати дров. Якщо у роботі та бізнесі будуть якісь негативні моменти, краще не фокусуватися на них. Астрологи радять думати про хороше.

You cannot copy content of this page