fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень із 4 по 10 липня: важливим буде вплив неспокійних Меркурія та Марса, які змінять свою енергетику. З грошима пощастить не усім

Овен

Овни зможуть знайти «корінь зла» та вирішити свої матеріальні проблеми. Їх сили буде достатньо для того, щоб досягти успіху в будь-якій справі. Ці люди посідають перше місце в списку найсильніших знаків, тому їх не зможуть зламати ні вороги, ні неприємності. Не виключено, що в ці сім днів Овнам доведеться витратитись на щось важливе та невідкладне, але не варто цього боятися. Важливо шукати знижки та перевіряти якість товару заздалегідь — за допомогою відгуків в інтернеті, або питати думку близьких, які вже купували.

Телець

На багатьох Тельців чекають грошові та кар’єрні потрясіння, починаючи з 5 липня. Цим людям варто берегти свої внутрішні ресурси, нерви та гроші. Зараз можна займатися освітою, вивчати ринок та конкурентів, а ось розширювати бізнес і пробувати себе в чомусь новому поки що не варто. Реальних успіхів чекати не варто, але якщо чесно і самовіддано трудитися, це не минеться даремно. Всім тим, хто багато часу проводить за кермом, варто користуватись оберегами для машини та водія. Вони допоможуть уникнути негараздів у дорозі та заощадити нерви, гроші, час.

Близнюки

Цей тиждень стане часом розвитку. Щоб усі справи сперечалися, а гроші йшли в кишеню, а не з неї, Близнюкам важливо пам’ятати про свої найголовніші вразливі точки. Закривши їх, ці люди зможуть убезпечити себе. Великих грошових надходжень чекати поки що не варто. Замість порожніх очікувань краще зайнятися роботою. При цьому звернути увагу варто насамперед на забуті проекти та відкладені у довгу скриньку справи. Якщо вони є, потрібно зайнятися ними якнайшвидше. Всесвіт дає Близнюкам останній шанс. Інакше їх можуть чекати у майбутньому фінансові негаразди.

Рак

Цілий тиждень ракам не варто робити різких рухів: становище у фінансовому секторі вкрай нестійке. Критичних проблем вдасться уникнути, якщо все залишити як є. Інакше ситуація у кар’єрі може вийти з-під контролю. Важливо займатися звичними справами – спокійно та без поспіху. Астрологи радять Ракам зосередитися на виконанні своїх обов’язків. Цей час краще використовуватись для роботи над собою.

Лев

В енергетичному плані цей тиждень буде продовженням минулого. Досі можливі прикрі помилки через ретроградний Нептун. Оливи у вогонь піділлють Марс з Меркурієм. Значних позитивних змін не очікується, але увагу, як і раніше, варто зосередити на кар’єрі та справах. Загалом на представників цього Знаку чекають продуктивні та насичені трудові будні. Назвати цей місяць однозначно вдалим не можна, але змінити ситуацію на краще допоможе порятунок від негативних установок, що заважають домагатися бажаного.

Діва

На початку тижня Діви можуть бути стурбовані будь-якими цілями та планами, крім роботи. Ретро-Нептун підштовхуватиме до вирішення проблем, що тягнуться з минулого, тоді як у сфері грошей може сформуватися проблема, яку доведеться вирішувати досить довго. Щоб не посилювати ситуацію, варто знайти баланс між роботою та особистим життям, щоб не втомлюватись. Можливо, Дівам потрібно змінити методи роботи.

Терези

Терезам доведеться розумніше витрачати гроші, ретельніше планувати бюджет, контролювати витрати — загалом, робити те, що допоможе їм зберегти фінансову стабільність. Для успіхів у роботі потрібно буде подбати про душевний комфорт. Тому астрологи радять Терезам дбайливо ставитися до себе та свого здоров’я. За наявності тривожності та негативних думок краще відразу користуватися спеціальними практиками заземлення. Марс перейде в знак Тельця, що стане причиною появи внутрішніх проблем, невпевненості, недовірливості.

Скорпіон

У цей період Скорпіонам буде складніше, ніж звичайно, сконцентруватися на роботі та справах: постійно відволікатимуть різні проблеми особистого характеру. Бажано поставитися до цього філософськи та зберегти спокій. Налаштуватись на потрібний лад та підвищити шанси на успіх допоможе спілкування з представниками щирих Знаків Зодіаку. Такі люди будуть давати правильні поради і не будуть брехати заради фінансової вигоди. Щодо витрат, то цього тижня Скорпіонам краще вкластися у створення гарного настрою, відвідування нових цікавих місць.

Стрілець

Стрільцям виконувати робочі та фінансові справи краще в режимі «повільно, але правильно». Поспіх може дорого коштувати, оскільки будь-яка помилка призведе до втрати грошей. Особливу увагу астрологи радять приділити прибиранню будинку. Стрільцям потрібно дбати про чистоту, щоб успіх не залишав їх. При цьому важливо не допускати помилок, через які гроші йдуть з дому. Тиждень розпочнеться із сприятливої ​​фінансової ноти, але вже у вівторок все ризикує помінятися з білого на чорне. Астрологи рекомендують бути трішки обачнішими у поводженні з грошима.

Козеріг

Козерогам цього тижня дуже пощастить у діловому спілкуванні. Можна спробувати укласти важливу угоду, спробувати знайти нову роботу, сходити на співбесіду. Також є шанс отримати підвищення, збільшення зарплати. У спілкуванні з людьми важливо аналізувати їх характер, щоб краще розуміти, який підхід буде найкращим. Ще у фінансовій сфері можна і навіть потрібно виявляти креативність. Це допоможе Козерогам істотно підвищити робочу ефективність.

Водолій

Водоліям для збільшення фінансового потоку варто позбутися ментального бруду. Ліками від фінансових бід стане віра в себе та вміння слідувати поставленим раніше завданням. Не треба плутати наполегливість із безцеремонністю та авантюризмом. Приймаючи поспішні рішення, Водолії ризикують отримати більше проблем, ніж фінансового зростання. З покупок сприятливими будуть ті, які пов’язані із домашнім затишком.

Риби

Для того, щоб у життя Риб прийшли гроші, їм потрібно позбутися всього зайвого. По-перше, від переживань та сумнівів. По-друге, від непотребу — особливо від цифрового сміття. Нові справи краще поки не починати, оскільки вони принесуть Рибам більше турбот, ніж користі. А от якщо зайнятися тими проектами, які вже тягнуться деякий час, Риби зможуть їх нарешті закінчити, чим зароблять не лише більше грошей, а й більше авторитету. Настав час виконувати дані раніше спілкування.

You cannot copy content of this page