fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень із 5 по 11 вересня

Овен

Овни цього тижня будуть в ударі. Це їхній час та їхня можливість серйозно розбагатіти, або створити відповідний запал на майбутнє.

Цілком точно лінуватися зараз не можна, тому потрібно підтримувати в собі вогонь, мотивуючи самих себе, або спілкуючись з людьми, які можуть надихати.

Щоб бути максимально продуктивними протягом усього тижня, астрологи радять Овнам позбавитися основних злодіїв життєвої енергії, які позбавляють сил і удачі. Усі найважливіші справи краще встигнути зробити до суботи.

Телець

Тельцям можна розраховувати на ефективну підтримку каміння для залучення грошей. Також хорошим пасивним джерелом фінансового успіху стане золото, червоний колір в одязі.

Сильна Венера дасть Тельцям все необхідне, щоб вони змогли впевнено подолати всі фінансові негаразди. Доля подарує Тельцям емоційну та внутрішню гармонію, що також дуже важливо для досягнення цілей.

Проте варто врахувати, що цю гармонію легко можуть порушити токсичні люди. У складних питаннях щодо грошей астрологи радять прислухатися до особистого досвіду.

Близнюки

Успішний фінансовий та діловий розвиток цих людей може призупинити стереотипне мислення. Настав час позбутися кліше, щоб впустити гроші та успіх у своє життя.

Астрологічна ситуація сприяє пошуку особистих вразливостей, виправленню помилок, ділової активності, кар’єрному зростанню.

Астрологи радять уникати незнайомого оточення, менше слухати критиканів, не відповідати різких зауважень, не звертати увагу на неприємні новини. Не буде зайвим використання кращих оберегів від заздрісників та недоброзичливців.

Рак

Раки завдяки сильній Венері в Діві зможуть витримати всі можливі перешкоди на шляху, досягти успіху в роботі та справах. Бажано не боятися колективної роботи та спілкування.

Можливо, що Раки зараз поки не в найсильнішій позиції: вплив планет зробить їх вразливими до негативного потоку. Неприємності очікуються на вихідних, причому лише у тих справах, де Раки виражають себе через слова та спілкування.

Робота, яка має на увазі переговори, може не клеїтися від слова зовсім через Меркурія.

Лев

Левам треба перестати сипати погрозами, критикою та претензіями на адресу оточуючих. Ці методи не лише не спрацюють, а й залучать нові проблеми з грошима, позбавлять Левів їхнього статусу та авторитету.

М’яке переконання та дипломатія — ось ключ до успіху у діловій сфері. Цього тижня варто дотримуватись правил, обов’язків та регламентів. У робочій обстановці це стане найкращою гарантією стабільного заробітку та удачі.

Також астрологи радять Левам зайнятися очищенням своєї карми. Добрі справи та вчинки залучать більше фінансового успіху.

Діва

Спілкування з начальством, колегами та клієнтами може швидко зайти в глухий кут через запальність Дів, тому розумніше ненадовго скоротити контакти, або навчитися тримати себе в руках.

В іншому випадку можна позбутися заробітку, роботи та поваги. Якщо Діви будуть спокійними та зібраними, їм вдасться заробити більше грошей та вирватися у лідери.

Діви стоять на порозі чогось доброго.

Терези

Терезам цього тижня варто йти вперед, не відступаючи. Це загрожує стресами та втомою. Астрологи нагадують, що підвищена активність означає, що потрібно більше перерв на відпочинок.

Терезам не можна перевтомлюватися, інакше фінансовий успіх залишить їх. Впертість може також зіграти проти них, тому якщо з 5 по 11 вересня потрібно наполягти на своєму, робити це бажано м’якше.

Інакше виникнуть конфлікти. Ставку варто зробити на рутинні справи та вирішення складних завдань.

Скорпіон

Скорпіонів очікує свобода вибору. Вони вільні обирати той шлях, який допоможе їм самореалізуватися. Головне, щоб їхні дії були надмірно агресивними.

Вміння працювати в команді захистить Скорпіонів від непередбачених проблем із роботою та грошима. Чого точно не можна робити цього тижня, то це міняти роботу.

Кожне рішення, пов’язане з грошима, має бути виваженим, особливо під час шопінгу.

Стрілець

Стрільцям варто побоюватися енергетичних вампірів як на роботі, так і вдома. Такі люди дуже негативно впливатимуть на їхнє бажання працювати і розвиватися.

Астрологи рекомендують Стрільцям провести цей час із людьми, які, навпаки, надихають. З грошима зірки радять бути обережнішими, бо витрати можуть легко перевищити доходи, що змусить влізти у борги.

Авантюри та невиправдані ризики можуть спричинити великі збитки для людей цього Знаку Зодіаку. За покупками краще ходити з кимось із близьких.

Козеріг

Козерогам експерти радять захищати себе від негативної енергії. Йдеться про вплив негативно налаштованих людей, про зневіру. Потрібно якнайменше читати новини в інтернеті, а також рідше реагувати на спроби оточуючих вивести їх із себе.

Так Козероги зможуть зберегти працездатність та продуктивність на високому рівні. Це допоможе їм уберегти себе від збитків та помилок у роботі.

Досягти бажаного можна, то головне — прорахувати кожен свій крок. Хоча планети-покровителі всіляко оберігатимуть Козерогів, їм варто бути уважнішими у поводженні з грошима.

Водолій

Перший повноцінний тиждень вересня буде особливо добрим для підкорення нових вершин та відкриття нових доріг. Можна сміливо брати кредити на дорогі покупки, вкладати кошти у бізнес, а також міняти валюту.

Представники даного Знаку можуть отримати додаток до зарплати або важкий бонус, вдало вкласти гроші, знайти приємний і легкий підробіток.

Не виключено матеріальну допомогу з боку близьких.

Риби

Тиждень стане вдалим часом для великих покупок, причому особистих і сімейних. Риби відносяться до найледачіших знаків Зодіаку, але зараз краще не відкладати справи на потім.

Активність допоможе покращити Рибам своє матеріальне становище. Астрологи повідомляють, що в період, позначений посиленим впливом Венери, важливо діяти, а не чекати біля моря погоди.

Для успіху, можливо, доведеться відмовитися від старих схем, що приїлися, змінити звичні методи роботи. М’якість та креативність, характерні для Риб, можна замінити прямолінійністю та натиском.

You cannot copy content of this page