fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень із 6 по 12 червня: комусь гроші впадуть на голову

Овен

Планети та зірки сприяють зануренню у тему грошей та роботи. Якщо Овни хочуть підвищити свій дохід, настає найсприятливіший період для того, щоб почати діяти. Чого точно варто побоюватися цього тижня, так це спроб обминути свої мрії.

Найвдаліші у грошовому плані дні для Овнів – 6 та 9 червня. Повна самовіддача та працелюбність приведуть до успіху, але його все одно потрібно буде заслужити.

Телець

Наприкінці тижня через негативний аспект Венери та Урану Тельцям знадобиться певна обережність у справах, покупках та рішеннях. Увага буде важлива при обробці вхідної інформації. Є ризики зазнати поразки, натрапивши на негатив з боку оточуючих. Важливо відновлювати сили після неприємного спілкування, відпочинку або користуючись мантрами для релаксації. З 6 по 12 червня краще працювати наодинці, не контактуючи з тими, хто дратує Тельців. Корисні будуть ділові та особисті поїздки, а також помірний шопінг.

Близнюки

Початок літнього сезону випаде на період активності основних фінансових планет. Це буде дуже позитивний тиждень для роботи, покупок, прийняття рішень.  Основне завдання на поточний період – менше говорити та більше робити. Близнюкам треба бути більш відповідальними, пунктуальнішими і не давати нікому хибних надій, порожніх обіцянок.

Рак

Ракам потрібне міцне здоров’я, тому що нескінченний потік справ може вибити їх із колії та змусити перегоріти.  Планети допоможуть представникам цього Знаку прискорити процес вирішення проблем, однак, потрібно бути обережнішими з амбіціями, тому що Сатурн перед початком цього тижня почав ретроградний рух. Важливо прислухатися лише до свого досвіду. Не дозволяючи стороннім людям якось впливати на ухвалення рішення у сфері фінансів та роботи.

Лев

Планети і, зокрема, ретро-Сатурн можуть підштовхнути Левів до необдуманих дій. Якщо є можливість, найкраще розібратися з боргами та завданнями, які давно вимагають завершення. Левам доведеться більше працювати, але доходи можуть залишитися на колишньому рівні. Відповідальний підхід у фінансовій сфері призведе до серйозних змін, але поки що ці процеси перебувають у стадії зародження. Щоб підвищити шанси на успіх, краще спрямувати на отримання нового досвіду чи знань. Це принесе у майбутньому свої плоди, причому вже незабаром.

Діва

Дівам не раз посміхнеться успіх на роботі, у справах, під час покупок та фінансових угод. Також планети допоможуть Дівам виявити їх приховані можливості. У людей цього знаку будуть всі шанси досягти успіху, незважаючи на те, що ентузіазм трохи впаде. Події цих семи днів не сприяють досягненню головних бізнес-цілей, тому астрологи радять просто сфокусуватися на досягненні рядових цілей. Рішучість та працьовитість — ось основний рецепт успіху, який допоможе залучити гроші та стати успішнішим в очах колег, партнерів, начальства, але найголовніше — у своїх власних.

Терези

Терезам якомога рідше на роботі та у справах варто спілкуватися з конфліктними та грубими знаками Зодіаку. В іншому випадку можливість спокійно вирішити проблеми перетвориться на війну, марну трату сил і часу. Нічні світила та зокрема Меркурій подарують нові можливості, які вдасться реалізувати у майбутньому. Головним помічником Терезів буде шосте чуттів. З 6 по 12 червня важливо довіряти внутрішньому голосу та звертати увагу на будь-які дрібниці, знаки долі. Можливо, саме цього тижня Терезам вдасться суттєво підвищити приплив фінансових коштів.

Скорпіон

Настає ідеальний час для того, щоб спробувати позбавитися звичок, що призводять до бідності. Настав час змінити своє мислення та спосіб життя, який заважав весь цей час фінансовому процвітанню. Це може спровокувати появу смуги везіння, початок швидкого нарощування доходів. Меркурій та Венера на нашому боці, а Скорпіонам потрібна сила цих планет. Енергетична підтримка зараз на висоті, тому навіть якщо Скорпіони будуть сумніватися в собі, давати слабину в жодному разі не можна.

Стрілець

Стрільці практично ніколи не звинувачують у своїх проблемах, але зараз можуть почати це робити. Це типова життєва помилка багатьох невдалих людей. Астрологи рекомендують знизити оберти і переключитися на рутинні справи, якщо у роботі та фінансовій сфері загалом усе розвиватиметься не за планом. Стрільцям не можна дозволяти оточуючим керувати ними. Щоб залишатися самодостатніми в думках і поривах, їм слід дотримуватися особливих законів Всесвіту. Астрологи рекомендують присвятити ці 7 днів перегляду своїх цілей та цінностей.

Козеріг

Козерогам не можна міняти пріоритети. Потрібно рухатись у тому ж напрямку, що й раніше. Можна зайнятися плануванням покупок та відпустки, вирішенням фінансових проблем та зміцненню позицій на роботі. 11 червня – несприятливий день через сильний негативний аспект Урана та Венери. На початку тижня до Козерога може надійти пропозиція, яка на перший погляд здасться позбавленим сенсу. Потрібно добре все зважити, адже в перспективі це принесе успіх.

Водолій

Представникам Водолія перехід світила принесуть безліч яскравих та позитивних подій. Будуть і причини для розладу, але будучи одними з найоптимістичніших Зодіакових представників, вони завжди готові до вирішення проблем. Їм вдасться швидко вирішити всі негаразди. Цей тиждень стане ідеальним періодом, щоб прокласти стежку до успіху та багатства, тому є сенс виявляти сміливість у справах. Першу половину робочого тижня астрологи рекомендують провести з максимальною користю для кар’єри. Важливо займатися справами та роботою більшу частину часу.

Риби

У Риб зараз чудовий час для праці та спроб заробити, але при інтенсивному занятті роботою та справами може виникнути втома, поганий настрій та стрес. Афірмації проти тривожності та стресу допоможуть відновити впевненість та повернути оптимізм. Рибам варто бути трішки обережнішими, адже кожна втрачена деталь може призвести до негативних наслідків, фінансових втрат. Гроші самі підуть у руки, якщо не лінуватися і встигати використовувати всі шанси, що з’являються на шляху, у своїх інтересах.

You cannot copy content of this page