fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень із 6 по 12 грудня: пощастить кожному, хто не ігноруватиме настрій зірок та планет

Овен

Становище зірок і планет цього тижня буде не найкращим, і це позначиться на Овнах та їх продуктивності та фінансовій удачі. З 6 по 12 число багато представників цього Знаку відчуватимуть втому через надмірну активність, проте астрологи рекомендують не здаватися.

Відновити запаси сил допоможуть зміна обстановки та правильний відпочинок, яким не можна нехтувати. Обережним Овнам вдасться досягти нових висот у діловому та фінансовому середовищі.

Телець

Тільцям усміхнеться успіх, проте діяти все одно краще з обережністю. Здійснювати покупки варто в інтернет-магазинах, щоб з більшою вигодою придбати потрібні товари, а також заощадити щось важливіше за гроші. Йдеться про дорогоцінний час, якого залишається дедалі менше перед початком 2022 року. Небезпечним та неоднозначним днем ​​буде цього тижня лише субота.

Близнюки

Близнюкам з вечора п’ятниці по вечір суботи варто відмовитися від імпульсних покупок та угод. Це допоможе зберегти фінанси та репутацію. Загалом на тижні астрологи рекомендують людям даного знаку більше часу приділяти роботі та справам.

Також варто бути уважними до оточення. Серед колег та партнерів можуть виявитися маніпулятори, яким захочеться, щоби за них виконували роботу. Тому важливо з обережністю ділитися своїми планами і вміти говорити «ні».

Рак

Щоб не опинитися у скрутному фінансовому становищі, астрологи радять Ракам не давати нікому гроші в борг. Грошовий успіх з 6 по 12 грудня буде то приходити, то йти. Занадто великі покупки можуть виявитися непотрібними, а спонтанні рішення з великою ймовірністю призведуть до проблем. Фінансовий успіх усміхнеться Ракам у тому випадку, якщо вони відмовляться від ризикованих дій.

Лев

Левів деструктивна енергетика планет у суботу може штовхати на спонтанні дії, тому цього дня їм краще не вирушати за покупками. На тижні з 6 по 12 грудня варто зайнятися довгостроковим плануванням. Це допоможе оптимізувати витрати у майбутньому.

У цей час Левам варто звертати увагу на інтуїцію, яка допоможе не витратити зайвого та стане чудовим супутником для тих, кому не вистачає витримки. Важливо оточити себе правильними речами та навести лад у будинку.

Діва

Дівам потрібно налаштувати себе на грошовий успіх та удачу. Дуже важливо вже на самому початку тижня вибрати тактику, щоб слідувати наміченому плану. Це підвищить упевненість Дів, а також сприятливо позначиться на можливому кар’єрному зростанні.

Отримати надбавку чи премію зможуть ті, хто вірний своєму слову і відповідально ставиться до своїх обов’язків. Астрологи відзначають, що багато Дів зможуть знайти додаткове джерело доходу. Настав час розвивати свої таланти.

Терези

Життя Терезів скоро зміниться. Гроші, робота та бізнес – найважливіше зараз, тому краще не відмовлятися від привабливих пропозицій. Активна робота забере багато енергії, проте старання окупиться.

Енергетика зоряних покровителів може змусити Терезів вірити домислам і пліткам, тому важливо мислити логічно. Така тактика допоможе не оступитися при вирішенні важливих робітничих та фінансових питань. Будь-яке рішення має бути виваженим, тоді вдасться примножити прибутки.

Скорпіон

Енергія Сонця допоможе Скорпіонам відновити залишені раніше справи і досягти успіху в діловому середовищі, якщо не поспішати з висновками і не йти на поводу чужої думки. У цьому випадку фінансовий успіх не забариться. Перешкодити Скорпіонам підвищити свій заробіток можуть слова, що відлякують фінансову удачу.

Зараз треба говорити та мислити оптимістично. Вже з понеділка важливо проявляти активність, щоб набрати імпульс і не зупинятися перед тимчасовими труднощами наприкінці тижня. Дуже корисною буде покупка подарунків на новорічні свята.

Стрілець

Нічні світила допоможуть Стрільцям у реалізації найсміливіших фінансових планів. Головне, щоб самі Стрільці не втрачали впевненості. Буває так, що мрії та бажання не справджуються, незважаючи на те, що людина докладає зусиль.

Найсприятливішим часом для нових справ буде понеділок. Астрологи рекомендують проявляти активність, щоб досягти хорошого результату. Важливо бути відповідальними та оптимістичними.

Козеріг

Козероги відносяться до найактивніших і найенергійніших знаків Зодіаку. Це означає, що вони можуть стати найпродуктивнішими у фінансовому та робочому плані цього тижня. Період з 6 по 10 число варто присвятити як безпосередньо робочому процесу, а й отриманню нових знань, підвищенню кваліфікації.

За цей тиждень Козероги можуть досягти нових успіхів у кар’єрі та поправити матеріальне становище. На цих людей чекають сприятливі зміни. Активна робота може дати видимі плоди вже наприкінці цього тижня. Астрологи радять заводити нові корисні знайомства.

Водолій

У фінансовій та будь-якій іншій сфері є закони Всесвіту, які працюють навіть у тих випадках, коли ви в них не вірите. Цього тижня Водоліям важливо жити за цими законами, щоб удача від них не відверталася. Впоратися з труднощами допоможуть доброзичливість та позитивний настрій.

Матеріальний достаток безпосередньо залежатиме від обраної стратегії, а отже, поспішати і діяти навмання не варто. Для Водоліїв тиждень з 6 по 12 грудня навряд чи виявиться простим, і провиною всьому буде активний вплив планет.

Риби

Цього тижня Рибам астрологи рекомендують не рубати з плеча, відмовитись від імпульсивності. Терпіння та праця допоможуть подолати тимчасові труднощі та знайти спосіб отримувати від роботи не лише задоволення, а й фінансовий прибуток. Щодо витрат, то астрологи наполегливо радять їх тимчасово скоротити. Самостійні Риби стануть набагато багатшими і обійдуть стороною проблеми.

You cannot copy content of this page