Фінансовий гороскоп на тиждень із 7 по 13 лютого: кого чекають гроші, а кого борги

Овен

Активізація планет цього тижня відкриє перед Овнами нові фінансові шляхи. Єдине, що завадить їм прокласти дорогу до успіху, це негативний аспект Меркурія і Плутона 11 числа.

Щоб побачити нові перспективи, Овнам потрібно позбавитися ментальних бар’єрів і обмежуючих переконань, чужої токсичної думки. Консервативний підхід теж буде не найкращим вибором.

Застарілі методи будуть менш ефективними, ніж новаторські та сміливі. Астрологи радять шукати можливості там, де є проблеми. Не треба їх боятися.

Телець

У житті Тельців цього тижня величезною вагою будуть їхні слова. Саме тому варто якомога рідше вимовляти ті з них, які заважають розбагатіти та стати щасливішими. Відлякувати фінансовий успіх також буде бездіяльність.

Цього тижня все вказує на те, що Тельцям потрібно зробити вирішальний ривок до перемоги. Важливо продовжувати займатися справами, які розпочато раніше. Праця обов’язково буде винагороджена.

Їм вдасться вирішити термінові справи, виконати займисті замовлення, розібратися з боргами. Занепокоєння і дратівливість відштовхнуть успіх, тому важливо залишатися позитивними.

Близнюки

Близнюкам везтиме у звичних для них справах. Саме вони залучатимуть найбільше фінансового успіху. Це актуально не тільки для тих, хто працює в рідних стінах, а й для решти. Близнюки найшвидше зможуть пройти адаптацію до нових умов і зможуть отримати вигоду з будь-якої ситуації.

Наразі немає ретроградних планет, тому фінансові зміни будуть суворо позитивними. Є можливість знайти додаткове джерело доходу.

Рак

Раки можливі затримки наприкінці тижня через напружений аспект між Меркурієм і Плутоном, але всі проблеми будуть вирішуватися. Нічні світила дадуть Ракам натхнення та силу волі. Вони зможуть досягти успіху в чомусь новому, знайти роботу або завершити все найнеобхідніше.

Астрологи також радять з 7 по 13 лютого робити великі покупки, тому що краще часу просто не придумаєш. Головне, щоб речі, що купуються, були важливі і корисні.

Лев

Левам варто зайнятися енергетичними чистками. Потрібно прогнати залишки накопиченої негативної енергії, щоб на цьому тижні та в найближчому майбутньому загалом реалізувати максимум свого потенціалу у фінансовій сфері та у роботі.

На черзі можуть бути нові випробування, а й нові можливості. Левам необхідно зосередитися на своїх цілях та продумати перспективи. Можна сміливо переходити в настання, намагаючись просунути нові ідеї. Наявність плану “Б” буде дуже доречною, оскільки все може зірватися в останній момент.

Діва

Меркурій в ударі, отже, у Дів намічається дуже сприятлива ситуація як у роботі, і у фінансовій сфері загалом. Астрологи радять упорядкувати думки, зайнятися найважливішими справами та обов’язками, розібрати завали на роботі та розпрощатися зі шкідливими звичками. Все це допоможе зміцнити фінансове становище.

Терези

Перехід Меркурія від ретроградного руху до звичайного почне давати свої позитивні плоди вже зараз. Планети та зірки дадуть Терезам нові перспективи. Можливо, що комусь запропонують нову роботу, хтось зможе знайти дорогу річ за дуже вигідною ціною.

Терезам буде під силу позбутися грошових проблем. Важливо ретельніше планувати справи, стежити за якістю робочого процесу. Астрологи наголошують на важливості правильно підібраного одягу. Тепер краще частіше користуватися кольорами, які приваблюють гроші.

Скорпіон

Зірки та планети в гармонійному положенні, так що цього тижня фінансове життя представників цього знаку кардинально зміниться: з’являться нові можливості для заробітку та шанси виконати своє заповітне бажання.

Тиждень також чудово підходить для відпочинку, подорожей, початку відпустки, покупок. Скорпіони можуть сміливо вирушати у відрядження, витрачати кошти на перетворення свого будинку – ремонт, нові меблі, аксесуари.

Стрілець

Незважаючи на те, що жодних доленосних подій не очікується, загальне тло цього тижня Стрільцям навряд чи здасться нудним. Навіть рутинна робота здасться чимось цікавим, але важливих рішень у фінансовій та робочій сферах приймати не варто.

Краще не планувати цього тижня нічого надважливого: зустрічей, співбесід. Є шанс знову знайти інтерес і натхнення щодо тих справ, які з якоїсь причини набридли. Стрільцям важливо приборкати свого негативу, щоб не нашкодити своєму авторитету і не знизити свою продуктивність.

Козеріг

Козероги захочуть самоствердитись і блиснути ерудицією, досвідом, креативом, але робити це варто максимально обережно. Якщо призначені важливі зустрічі, переговори та збори, на них варто бути уважнішими та стриманішими: є ризик конфлікту через надмірно високу самооцінку.

Отримати бажане Козерога зможуть за допомогою самонавіювання, але при цьому важливо не втрачати зв’язку з реальністю. Потрібно ставити собі ті цілі, які реально досяжні і актуальні. Інакше можна даремно витратити час, нерви та гроші.

Водолій

Зірки принесуть Водоліям з 7 по 13 лютого грошовий успіх: колеги та керівництво почнуть поважати їх ще більше. Можливе підвищення заробітку, просування кар’єрними сходами. Правда, для успіху доведеться віддавати себе роботі по максимуму і протистояти ліні.

Тиждень виявиться дуже цікавим, насиченим подіями та новим досвідом. Грошовий канал відкриватиметься, але повільно. Всі дорогі придбання краще здійснити у перші два дні тижня.

Риби

Рибам важливий правильний настрій. Мрії цих людей можуть стати дійсністю. Астрологи радять поставитися до реалізації планів максимально серйозно.

Риби зможуть скоригувати курс та розпочати рух до успіху. Також експерти наполегливо рекомендують представникам цього знаку сподіватися на допомогу інтуїції. Шосте чуття неодноразово врятує Риб від фінансового фіаско і направить їх вірним шляхом. Тиждень обіцяє бути продуктивним та яскравим.