fbpx
Гороскоп

Фінансовий гороскоп на тиждень із 9 по 15 травня: це буде досить складний час через сильний вплив зірок та планет

Овен

Овнам нічні світила обіцяють багато проблем, але з ними можна буде впоратися. Астрологи вважають, що Овни можуть втратити хватку та стати менш продуктивними.

Астрологи рекомендують Овнам тимчасово відкласти великі покупки. Є ризик оступитись, віддавши свої гроші шахраям. Цього тижня Овнам варто зайнятися простими справами, які не викликають сумнівів, щоб уникнути неприємностей.

Телець

Тельцям, цілком можливо, доведеться трохи більше працювати, але прибутку від додаткових справ та турбот буде небагато.

Астрологи рекомендують без зволікання братися за важливі та нагальні справи. У цей період Тельцям важливо використовувати весь свій креатив та активності для досягнення цілей. Другий тиждень травня буде вдалим та для отримання додаткових навичок, знань. Все це швидко знайде застосування практично.

Близнюки

Близнюкам доведеться багато зустрічатися з іншими людьми. У ході ділових зустрічей дуже важливо відчувати співрозмовника енергетично та читати його характер, щоб заздалегідь розуміти, принесе співпраця плоди чи ні.

Близнюки зможуть зберегти при собі фінансовий успіх, якщо перестануть ділитися своїми планами з оточуючими. Час виявити завзятість і не відступати від мети. Тиждень буде успішним, якщо присвятити його лише зрозумілим і звичним завданням та проблемам.

Рак

Вирішення ділових питань, що стосуються фінансової сфери, буде важливим, але не першорядним завданням для Раків. Астрологи рекомендують звернути увагу на перешкоди, що заважають успіху. Сумніви і боязкість можуть зіграти з Раками злий жарт, цей тиждень варто присвятити боротьбі з цією звичкою.

Наприкінці тижня Ракам можна витратити частину грошей на розваги та подарунки собі чи своїм близьким. Шопінг допоможе розслабитися і перемогти зневіру.

Лев

Левам астрологи радять активніше користуватися речами, які залучають гроші. З їхньою допомогою люди цього знаку зможуть підвищити доходи. Цього тижня можна сміливо «брати бика за роги» та досягати успіхів у діловому житті. Найнебезпечніший день – вівторок, адже це час переходу Меркурія у стан ретроградності. Загалом зірки та планети намагатимуться не заважати новим грандіозним проектам та просуванню сміливих ідей. Дуже важливо зберігати позитивний настрій, адже він допоможе впоратися з тимчасовими труднощами та вирішити поставлені завдання.

Діва

У Дів очікується нервовий тиждень, тому астрологи в першу чергу радять цим людям навчитися керувати своїм емоційним станом. Це дуже корисно, тому що допоможе заощаджувати час і нерви, зберігаючи внутрішні ресурси для роботи, а не розпорошуючи їх даремно.

Наприкінці тижня через наближення затемнення Дівам не варто активно займатися питаннями фінансів та покупками. У будні ж дні важливо зберігати самовладання і не поспішати з рішеннями. Також із середи по п’ятницю можна займатися пошуками нових джерел доходу.

Терези

Зараз все залежатиме від правильно підібраного гардеробу та загалом від зовнішньої привабливості Терезів. Проблема в тому, що Терезам може здатися, що справи йдуть не найкращим чином. Це пов’язано з тим, що настає час змін, які допоможуть залучити до життя позитивні події. На початку тижня цим людям важливо виявити ініціативу. Корисними будуть помірний шопінг та довгострокове планування.

Скорпіон

Скорпіонам грошові питання варто вирішувати у понеділок, середу та четвер. В інші дні краще зосередитися на чомусь іншому. Існує ризик розлучитися з частиною накопичень або стати жертвою обману. 9, 11 та 12 травня також підходять для помірних витрат: можна оновити гардероб, розважитись або сходити на побачення. Крім того, Скорпіони зможуть придбати дорогі речі за дуже вигідною ціною.

Стрілець

Стрільців часто відносять до знаків Зодіаку, яким легко дістаються гроші. Цього тижня їм справді вщаститиме більше, ніж будь-кому. Вони зможуть уникнути неприємностей, пов’язаних із відпливом фінансів завдяки загостреному шостому чуттю. Вплив планет буде більш нейтральним, ніж негативним, а значить, Стрільці зможуть досягти успіху у фінансовій сфері і в бізнесі, знайшовши спосіб збільшити заробіток. Цей період непоганий зміни роботи і переходу на більш перспективну посаду. Важливо бути активними, щоби успіх не пройшов повз.

Козеріг

Козерогам варто побоюватися токсичних людей. Багато людей з оточення можуть піти на обман заради зиску. У зв’язку з цим астрологи радять Козерогам користуватися частіше талісманами та оберегами на захист від брехні. Представники цього Знаку зможуть залучити успіх у грошовій сфері, якщо зосередяться та перестануть вести кілька справ одночасно. Успіх, пов’язаний з фінансами, не забариться, якщо уважно стежити за розвитком подій і приймати швидкі рішення. У п’ятницю та суботу астрологи прогнозують вдалий час для покупок.

Водолій

Водоліїв часто відносять до безпринципних знаків Зодіаку, готових на все заради мети. Частково так і є, адже вони і справді здатні на багато чого задля збагачення та успіхів у бізнесі. Водоліям цього тижня посміхнеться успіх. Завдяки підтримці зірок та планет вони зможуть робити важливі покупки за вигідними цінами, укласти вигідні угоди у роботі та бізнесі. Цього тижня Водоліям надійдуть привабливі пропозиції, від яких їм буде важко відмовитись. Проте, треба залишатися обережними, оскільки можливий обман із боку несумлінних людей.

Риби

Астрологи рекомендують Рибам стежити за своїм самопочуттям, щоб перепади настрою не стали для них джерелом проблем. У вівторок розпочнеться ретроградний рух Меркурія, через який люди даного Знаку можуть піддатися спокусі, витративши заощадження нераціонально. Наприкінці тижня Риби зможуть покращити фінансове становище завдяки активній праці, проте для цього їм важливо зосередитися на важливих цілях та вірити у себе.

You cannot copy content of this page