Фінансовий гороскоп на тиждень з 1 по 7 листопада: кого чекає успіх, а кого грошові затримки і труднощі

Планети і зірки постійно змінюють своє положення, по-різному впливаючи на людей різних знаків. Незмінним залишається тільки одне – важливість грошей. Саме тому постарайтеся дотримуватися рекомендацій астрологів, щоб зробити початок листопада часом успіху.

1 листопада – перший день тижня і новий місяць. Це означає, що цей понеділок буде найважливішим днем, в який слідкувати за подіями, які попереджають про зміни на краще. Фінансова сфера буде трансформована для тих, хто прагне змін і не сидить склавши руки.

Овен

У цих яскравих і харизматичних людей з’їдуть нові фінансові конкуренти, вороги, недоброзичливці. Астрологи радять рухатися вперед ретельніше, щоб не провокувати оточуючих на різкі реакції, нікого не доводити до емоцій. Максимальна активність допоможе Овнам втриматися на плаву і збільшити дохід. Без витрат не обійтися, тому краще заощадити. Овнам варто скласти списки справ, щоб нічого не забути і встигнути на все.

Телець

Представникам цього сузір’я, згідно з фінансовим гороскопом, важливо позбутися від стресу і негативу. У цьому вони допоможуть дихальній техніці. Сумніви і побоювання зможуть блокувати грошові потоки. Тельцям важливо працювати спокійно і без суєти, насолоджуючись процесом. Покупки зараз будуть цілком доречними, але краще робити їх навмисно. У роботі та бізнесі важливо підтримувати баланс. Астрологи рекомендують не перевтомитися, адже це позбавить Тельця енергії і сил. Нагадування жадібному Тельцю – всі гроші заробити не можна.

Близнята

Очікується, що Близнюки на цьому тижні матимуть невеликі фінансові затримки і труднощі в робочому процесі. Щоб подолати все це, їм знадобиться міцне здоров’я і потужна енергія. Багато Близнюків на початку листопада зрозуміють, що вони хотіли б змінити в своєму житті. Це також вплине на фінансовий сектор. Тепер можна сміливо думати про зміну виду діяльності, про професійну перепідготовку, про власну справу або про інші перспективні починання.

Рак

Настав час зробити рішучі кроки. Небесні тіла на початку листопада будуть сильними і передбачуваними. Багато Раків зможуть знайти своє покликання, зрозуміти життєві цілі. Це буде напружений тиждень. Судячи з позиції зірок, цим людям доведеться проводити зустрічі, брати участь у мозковому штурмі, спілкуватися з клієнтами і партнерами. Через сприятливий перехід Венери в знак Козерога в п’ятницю у Раків може з’явитися другий вітер, тому навіть в суботу можна зайнятися роботою. Що стосується покупок, то найкраще робити їх через інтернет.

Лев

Астрологи рекомендують Левам не кидати гроші – в осяжному майбутньому вони можуть знадобитися терміново. На цьому тижні Леви можуть купити новорічні подарунки або купити річ, якою давно хотіли володіти. Ну на тижні з 1 по 7 листопада підуть торгові справи. Це означає, що найбільш успішними в роботі стануть представники таких професій, як менеджер з продажу, продавець-консультант. Щоб ще більше збільшити шанси на успіх, можна використовувати шепотки для процвітання. Важливі транзакції найкраще запланувати на кінець тижня.

Діва

Дівам потрібно якомога менше займатися бізнесом і спілкуватися з егоїстичними знаками Зодіаку. Ці люди можуть піти на зраду або обман заради прибутку. Кар’єра і фінансовий успіх будуть безпосередньо залежати від підтримки найближчої людини, батьків, друзів. Успіх у грошових справах призведе до підвищення довіри і зміцнення фізичного здоров’я. Багато Дів можуть захотіти порадувати своїх рідних або другу половинку сюрпризами. Це ідеальний час для покупки подарунків на свята. Ви також можете побалувати себе чимось.

Терези

Цей тиждень надзвичайно динамічний. У грошовій сфері Терезам слід використовувати творчий підхід. Незвичайні рішення допоможуть залучити більше грошей. У вільний час буде корисно дивитися мотивуючі фільми або серіали, читати книги, знайомитися з історіями успішних людей. Деякі методи Терези можуть протестувати вже зараз. Будуть корисні відрядження, зміна декорацій.

Скорпіон

Астрологи нагадують Скорпіонам, що на війні всі засоби хороші. З 1-го по 7-е листопада краще використовувати тільки перевірений часом підхід. Ризикувати не потрібно, так як це може спровокувати фінансові втрати. Загалом, все буде спокійно в фінансах і без сюрпризів. Це ідеальний час, щоб переглянути витрати, а також з’ясувати, куди йдуть гроші. Ви повинні бути більш обережними при оплаті товарів і послуг за допомогою картки або електронного гаманця.

Стрілець

Залучення грошей – складний і багатогранний процес, який вимагає дотримання деяких важливих правил. Астрологи радять зайнятися шопінгом з понеділка: в період з 1 по 7 листопада кількість зірок і планет створить дуже сприятливі умови для покупки будь-яких речей, послуг. Всі покупки Стрільця триватимуть довго і обов’язково їх порадують. Корисно інвестувати в свій зовнішній вигляд – купувати одяг і змінювати стиль. Також астрологи радять інвестувати в здоров’я – оплатити спортзал, записатися на йогу.

Козеріг

Початок тижня краще присвятити роботі. Козероги – це люди з сильним характером, тому вони зможуть вирішувати багато накопичених завдань в бізнесі і в роботі. Цей тиждень краще присвятити тренуванням і новим речам, пошуку нової роботи. Настав час поліпшити свої навички. На цьому тижні можуть відбутися хороші перестановки. Багато сумлінних Козерогів зможуть заробити премію. Є ризик стати жертвою шахраїв, тому краще рахувати гроші, не відходячи від каси і взагалі бути обережніше.

Водолій

Водолії – типові зоряні трудоголіки, які іноді витрачають занадто багато сил і енергії на роботу. На цьому тижні астрологи радять представникам цього Знака не перевтомитися, адже гроші – це ще не все. Водолій спіймає удачу в справу, пов’язану з домом і сім’єю. Водоліям краще підходити до бізнесу  з фантазією і творчістю. Тепер можна відвідати незнайомі місця. Не варто обмежувати себе в покупках, особливо якщо вони принесуть багато щастя самим Водоліям і своїм близьким. Це яскравий і позитивний час, пронизаний духом доброти і любові.

Риби

У Риб на початку тижня можуть виникнути проблеми у фінансовій сфері. Це може призвести до негативної реакції. При наявності негативних думок варто використовувати медитацію для очищення розуму. Позитивне ставлення буде вкрай важливим, особливо якщо робота Риб пов’язана з спілкуванням з людьми. У період з 1 по 7 число астрологів радять не шкодувати грошей на відпочинок і розваги. Настав час розставити пріоритети. Ви можете побалувати себе одягом, смачною їжею, пригодами. Не забувайте про щастя своїх близьких.